خواننده: برادوی نقاشی دیواری یک بیانیه قدرتمند و زیبا چیزی

در ژوئن 12, هنرمند, Adri نوریس, کار با خیابان هنر کارآفرین پت Milbery دعوت داوطلبان به آمدن به 1400 جلوگیری از برادوی به کمک نقاشی دیواری در خیابان. تحت عبارت “سیاه زندگی از ماده” خط “به یاد داشته باشید این زمان.”

“ما در یک لحظه و من واقعا می خواهید مردم را به یاد داشته باشید این لحظه و نگه داشتن چیزهای رفتن گفت:” نوریس. “بسیاری وجود دارد و تغییر است که نیاز به اتفاق می افتد.”

بیش از یک صد داوطلبان تبدیل شده و بسیاری از قدردانی از نتیجه. می گوید لوری:

این بیانیه قدرتمند و یک چیز زیبا است. هیچ کس صدمه دیده بود در ساخت این جمله بیگناه کسب و کار از هر نوع و نیروی پلیس است.

شمارنده جیمز:

من دوست دارم که چگونه آنها خرابگری به جای کمک به جوامع با زندگی….

پاسخ جورج:

این گروه خاص از مردم که داستان نوشته شده بود در مورد تخریب هیچ چیز نیست. شهر تایید شد و درگیر با این پروژه است. من فکر می کنم این مسئله برای همه است که ما توده همه با هم در دو گروه: “ما در مقابل آنها.” در حالی که وجود دارد مردم بد انجام کارهای بد در درون جنبش وجود دارد بسیاری از مردم که اکثریت قریب به اتفاق مردم نیکوکار و چیزهایی مانند این.

یادداشت جف:

بزرگ گرافیک مانند که واقعا سرد است. من می خواهم به آنها را در هر شهرستان در سراسر امریکا است. نگه داشتن آنها را تا آنجا درست بوده است ملی اصلاحات.

پاسخ راب:

من عاشق این ایده و مردم اما نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم این چیزی بیش از تصاویر پس زمینه برای خوشنودی است.

نتیجه گیری کارول:

این یک تجربه شگفت آور است. من خوشحال می شود قادر به شرکت در راه است. جامعه با هم و با عشق بسیار زیبا است. با تشکر از شما.

توصیه نوریس: “بحث در این مورد به بچه های خود را. بحث در این مورد به خود grandkids. در مورد این بحث به همسایگان خود. بحث در این مورد به همه. این است که یک سیاه و سفید و یا قهوه ای مشکل است. این است که آمریکا مشکل است. و اگر ما همچنان به این داستان آن ادامه خواهد داد به آمریکا مشکل است.”

آیا شما دیده می شود نقاشی دیواری در برادوی? شما چه فکر می کنید ؟ ارسال نظر و یا به اشتراک گذاری افکار خود را در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>