خواننده: چرا نمی توانید یک گروه بازی برای سی نقاب طرفداران ؟

به آرامی بسیار به آرامی موسیقی زنده شده است بازگشت به چند سالن در اطراف دنور از جمله Nocturne, خیره و جیوه با صاحبان مراقب باشید به رعایت تمام قوانین است که اجازه می دهد رستوران ها برای بازگشایی…و همچنین ارائه برخی از موسیقی و سرگرمی.

و یا به طوری که آنها فکر می تا ژوئن 12, زمانی که آنها دریافت یک هشدار است که زودتر خوب از دنور و هنر سالن شده بود یک خطا. “با توجه به اجرای برنامه در رستوران خود را امن تر در خانه بهداشت عمومی به منظور نیاز است که عملکرد تئاتر, سالن کنسرت و موسیقی در سالن های بسته باقی می ماند” خواندن این نامه از شهرستان دنور وکیل ، “این همچنین بدان معنی است که شما ممکن است اجازه نمی دهد, اجراهای زنده در این زمان. ما عذر خواهی برای هر گونه راهنمایی های قبلی شما ممکن است دریافت کرده اند به خلاف. ما شما را تشویق به ماندن بگیرید به روز در همه امور خارجه و شهرستان سفارشات در مورد این موضوع.”

پس از وکلای رو درگیر خیره شد و قادر به ادامه آن افتتاح آن شب. اما صاحب دونالد Rossa و همچنین به عنوان محل دیگر صاحبان مشتاق است برای روشن شدن این قوانین از هر دو شهرستان و دولت است.

و در عین حال خوانندگان باید برخی از ایده های. می گوید نیکلسون:

اجازه دهید برخی از خارج از موسیقی زنده ،

می پرسد جف:

چرا برخی از باند بازی در یک رستوران پارکینگ برای سی نقاب طرفداران ؟

شمارنده سو:

چرا نمی توانید یک گروه بازی در داخل یک رستوران در سی نقاب طرفداران ؟

می افزاید: کارلا:

پس چه تفاوتی بین نشستن داخل یک رستوران و غذا خوردن در مقابل نشستن در یک رستوران و غذا خوردن و گوش دادن به موسیقی زنده? است آن را به نحوی خطرناک تر ؟

یادداشت اسکات:

هر کس در این مکالمه عکسهای مغازه ها در فروشگاه ها و مواد غذایی. باید برای زنده; نمی تواند پنهان. فقط باید یک زندگی به زندگی می کنند. به معنای واقعی کلمه هیچ تفاوت فقط اشکال مختلف از گذشت زمان آیا موسیقی درگیر است یا نه. نمی تواند برای همیشه پنهان.

پاسخ نیک:

راست چون پول مهم تر از سلامت عمومی است. همه مهمانان و کارفرمایان پرداخت بهداشت عمومی اضافه برای حمایت از بیمارستان های محلی.

در اینجا برخی از سالن های ارائه موسیقی زنده…مگر اینکه دادستان شهرستان گام های دوباره. در عین حال خیره, است, باز, برای آخر هفته صبحانه و نیز میزبانی یک بلندگو سری در مورد مسابقه.

چه چیزی شما فکر می کنم ایده پارکینگ-بسیاری کنسرت های اجتماعی فاصله قوانین ؟ چگونه در مورد نشان می دهد در رستوران ها که چوب به پنجاه فرد محدود و همچنین محدودیت های دیگر? ارسال نظر و یا به اشتراک گذاری افکار خود را در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>