تخلیه ساکنان از پاسادنا آسایشگاه پس از دولت تعلیق مجوز

بیش از 60 ساکنان تخلیه شدند از یک آسایشگاه در پاسادنا در اواخر روز پنجشنبه پس از دولت به حالت تعلیق تسهیلات مجوز به دلیل “مداوم و جدی در کیفیت مراقبت از نگرانی” از جمله برخی مربوط به شیوع کروناویروس, مقامات گفت.

اما مسائل دیگر در صلیب طلایی تسهیلات مراقبت های بهداشتی نگران روال مراقبت از بیمار گفت: شهرستان سخنگوی لیزا Derderian.

“آنها تا به حال چندین COVID مثبت بیماران, اما آنها پایدار” Derderian گفت: “اما نگرانی های دیگر شامل سوء رفتار با سالمند اتهامات که ما اداره پلیس در حال بررسی است و غفلت است.”

صلیب طلایی گزارش کرده است و در مجموع 72 coronavirus موارد در میان ساکنان و هشت فوت کرده اند با توجه به داده های اخیر از پاسادنا عمومی وزارت بهداشت. علاوه بر این 32 کارکنان نیز قرارداد ویروس.

تبلیغات

Derderian گفت: این شهرستان شناسایی شده بود حداقل 10 نقض احتمالی دولت یا قوانین فدرال در صلیب طلایی از جمله اتهامات تاسیسات عدم ارائه تغذیه مناسب و مراقبت های پزشکی اولیه به ساکنان. دولت انتظار می رود که نقش مهمی در بررسی و احتمالا تحت پیگرد قانونی قرار تسهیلات, او گفت:.

صلیب طلایی مدیران نیز اقدام به پنهان کردن اطلاعات در مورد بیماران آسیب پذیر از مسئولان شهرستان Derderian گفت.

در ایمیل های ارائه شده توسط این شهرستان در آتش گردان ارشد نوشت: روز شنبه که او می خواهم بازدید صلیب طلایی روز قبل و پرسید که آیا وجود دارد هر گونه بیماران در “معرض خطر فوری” و اینکه آیا هر حال ناپایدار اعضای حیاتی و موثر بدن. کارکنان به او گفت هیچ رئیس نوشت.

صبح روز چهارشنبه یک مقام رسمی با شهرستان را در بخش بهداشت و درمان در بازدید از مرکز و متوجه شدند که وجود دارد بیش از شش “فوری معرض خطر” بیماران ایمیل های دولت است. بعد از چهارشنبه آتش رسمی نوشت که وجود دارد نه اين بيماران است.

تبلیغات

“ما در بر داشت تسهیلات آشکار به ما دروغ گفته در مورد وضعیت برخی از بیماران وجود دارد,” Derderian گفت.

یک پیام به سمت چپ برای یک مدیر از صلیب طلایی شد بلافاصله روز شنبه بازگشت.

شهر آگاه شد از وضعیت چند هفته پیش زمانی که بازرسی ها نشان داد که صلیب طلایی بود نه مطیع coronavirus-بهداشتی مرتبط با مسئول سفارشات صادر شده برای ارشد مراقبت امکانات Derderian گفت.

مسئولان شهرستان بلافاصله شروع به کار با مجوز سازمان و دولت به تلاش برای اصلاح این نگرانی اما صلیب طلایی موفق به اقدام اصلاحی, او گفت:.

تبلیغات

“آنها تا به حال فرصت های زیادی برای اصلاح مسائل مختلف و این مسائل شامل اساسی ترین وظایف مراقبت از این بیماران: کافی تغذیه و آب و اساسی نیازهای پزشکی,” او گفت:.

حدود دو هفته پیش یک کمک های پزشکی تیم با دولت خدمات پزشکی اورژانس اقتدار فرستاده شد برای کمک به اجرای تسهیلات, به دنبال یک گارد ملی تیم پزشکی Derderian گفت. هر دو تیم “گزارش داد نگرانی در مورد کیفیت مراقبت و عدم بهبود زمانی که دولت صادر شده چند طرح اصلاح,” او گفت:.

این وضعیت به سر آمد و روز شنبه هنگامی که پاسادنا را آتش ارشد و بهداشت افسر بازدید صلیب طلایی برای ارزیابی ساکنان و “شخصا دیدم که اگر ما نمی توانیم به اقدام سریع برخی از این بیماران می تواند کاهش سرعت” Derderian گفت.

“به طوری که هنگامی که ما تهاجمی تر با ما واکنش سازمان تنظیم مقررات به می گویند:” ما نیاز به حرکت این بیماران از,’,” او گفت:.

تبلیغات

The California Department of Public Health صادر تعلیق موقت جهت صلیب طلایی چهار گروه را تایید کرد. این نخستین بار بود که یک آسایشگاه در دولت تا به حال مجوز آن معلق از شیوع کروناویروس شروع یک نماینده است.

این گروه کاهش یافته است به ارائه اطلاعات اضافی در مورد خاص اتهامات که باعث تعلیق.

دولت نیز در خدمت این مرکز با یک اتهام به لغو مجوز آن به کار Derderian گفت. صلیب طلایی می توانید درخواست تجدید نظر به منظور تعلیق, اما آن را به دولت قدرت به کاهش جمعیت این تاسیسات در ضمن, او گفت:.

دولت و دادستانی کل دستور داد که ساکنان تخلیه شود دوشنبه, او گفت:.

تبلیغات

آن زمان 12 ساعت برای پیدا کردن امکانات جدید برای تمام 63 ساکنان و آماده سازی آنها برای انتقال و بیش از 30 آمبولانس خصوصی به حمل و نقل آنها Derderian گفت. تلاش شد با هماهنگی شهرستان آتش نشانی و یک نماینده برای وزارت دادگستری نیز در محل, او گفت:.

اگر درصد زیادی از بیماران در صلیب طلایی تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus هیچ مورد نیاز بستری Derderian گفت.

همه ساکنان در حال حاضر حذف شده از مرکز پرستاری هر چند برخی از کارکنان ممکن است باقی مانده اند, او گفت:.

این مرکز دارای سابقه شکایت کشش به بیش از یک دهه است.

تبلیغات

سلامت گزارش بازرسی از آوریل اشاره کرد بیش از یک دوجین از کمبودها از جمله عدم اخذ رضایت آگاهانه از ساکنان قبل از دادن دارو به ارائه مناسب زخم مراقبت برای پیاده سازی برنامه ای برای جلوگیری از سقوط و به درستی برچسب و ذخیره دارو است.

در یک مثال ذکر شده در این گزارش ساکن بود یک کاتتر وارد شده و تسهیلات شکست خورده به دنبال تا با اورولوژیست به آن را حذف, خطر کاهش یا از دست دادن بیمار مثانه عملکرد بازرسان نوشت.

مشابه کمبود بودند اشاره کرد در بازرسی های انجام شده در سال 2018 و تا سال 2017 با توجه به گزارش منتشر شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

در ماه مارس سال 2018 تسهیلات ذکر شده بود پس از یک پرستار که به نظر می رسد مست انداخت آب در یک رزیدنت صورت با توجه به گزارش بازرسی.

تبلیغات

مقامات همچنین با اشاره صلیب طلایی مراقبت های بهداشتی در سال 2012 پس از دولت محققان این مرکز موفق به درمان و جلوگیری از زخم های ارائه شده ضعیف روانی به مواد مخدر و شیوه های شکست خورده به یاد داشته باشید موارد از دست دادن آب بدن. یک زخم باز در یکی از ساکنان پیدا شد حاوی کرمهای با توجه به گزارش های صادر شده در زمان.

در سال 2008 و 2010 مقامات دولت اثبات شکایت در مورد مسائل از جمله مراقبت از بیمار و درمان زخم.

“این شرم آور است که صاحبان آن نگاه کنید به عنوان یک کسب و کار و هیچ مراقبت و یا دلسوزی برای این ساکنان” Derderian گفت. “آنها اساسا بی عاطفه که آن را به ساکنان این که خود را تحت مراقبت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de