سان برناردینو پلیس به ضرب شلیک مرد آنها می گویند به نظر می رسد به حمل اسلحه

سان برناردینو پلیس و کشته شدن یک مرد بود که حمل آنچه به نظر می رسد یک تفنگ دستی در طول یک بن بست شب شنبه در یک ایستگاه گاز محلی, مقامات گفت.

پلیس دریافت یک تماس و گزارش یک مرد با تکان دادن تفنگ در دل رزا خیابان و تاریخ و خیابان در مدت کوتاهی قبل از 8:30 p. m. به اداره پلیس در بیانیه ای گفت.

وقتی ماموران وارد شد و هنوز هم حمل آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ را در دست او کشته شده است. حداقل یک افسر شنیده می شود فریاد در مرد به “تفنگ” در یک ویدئو نشان داده شده در برخی از اخبار محلی کانال.

در یک نقطه و یا بیشتر افسران اخراج خود را از سلاح های قابل توجه ، او گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او مرده.

تبلیغات

پلیس بلافاصله نمی گویند که آیا یک تفنگ بود بهبود در صحنه منتشر شد اما چند عکس که نشان می دهد یک مرد برگزاری یک شی است که شبیه به یک تفنگ دستی. در یکی از عکس های او به نظر می رسد اشاره جسم در یک ماشین پلیس.

تیراندازی محل در خارج از یک ایستگاه گاز این عکس ها نشان می دهد.

شاهدان عینی تصویری ارسال شده به یوتیوب نشان می دهد که لحظات منجر به تیراندازی. افسران شنیده می شود فریاد در مرد به “رها کردن اسلحه” را به عنوان او می ایستد و با سلاح های خود را در طرف او. ویدیو قطاری از صدای تیراندازی, اما مرد بود از دوربین قاب هنگامی که تیراندازی صورت گرفت و هر گونه اقدامات ممکن است توسط انسان دیده نمی شود.

نام او منتشر نشده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>