آخرین: ایتالیایی ها محو کردن مجسمه به گذشته استعماری

بالای ساعت:

— پلیس فرانسه تظاهرات در پاریس گفت: اتهامات نژادپرستی ناعادلانه

— پلیس انگلیس از دستگیری بیش از 100 پس از خشونت جناح راست اعتراض در لندن است.

— آتلانتا افسر پلیس اخراج شده و پس از تیراندازی مرگبار از Rayshard بروکس.

— Clemson football اعضای تیم منجر تظاهرات در محوطه دانشگاه.

— مجسمه نیم تنه از صاحب پاره کردن پرتاب در رودخانه در نیواورلئان.

پاریس — فرانسه افسران پلیس برگزار شد یک شبه اعتراض در Arc de Triomphe بنای تاریخی در پاریس میان پلیس خشم بیش از آنچه به آنها تماس بگیرید ناعادلانه اتهام نژادپرستی و خشونت.

چند ده افسران خود را دراز دستبند روی زمین و احاطه برجسته با اتومبیل های گشت چراغ آبی چشمک زن برای جلب توجه خود را به علت در تصاویر پخش در رسانه ها و به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی. پلیس اتحادیه های کارگری برگزار شد تظاهرات مشابه هفته گذشته است.

Arc de Triomphe عمل آمد ساعت پس از حداقل 15000 نفر نشان داد در سراسر شهر در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس هدف قرار دادن اقلیت. اعتراض در میان بسیاری از در فرانسه در هفته های اخیر با الهام از Black Lives Matter جنبش و جورج فلوید مرگ در ایالات متحده آمریکا

در پاسخ به کسانی که اعتراض دولت فرانسه روز دوشنبه ممنوع پلیس chokeholds و وعده های جدید تلاش ها برای ریشه کن کردن نژاد پرستی در صفوف پولیس.

پلیس اتحادیه های کارگری را به عقب رانده و گفت: آنها نیاز به ابزار برای دستگیری سرکش مشکوک و نقاشی به عنوان نیروی سیستمیک نژادپرستانه خطرات وخیم تر شدن تنش ها در محله های قومی متنوع. آنها همچنین می گویند که آنها احساس رها شده توسط یک دولت آنها دفاع در برابر خشونت زرد جلیقه معترضان.

Arc de Triomphe بود flashpoint تنش میان پلیس و معترضان در طول زرد جلیقه ضد دولتی جنبش برای عدالت اقتصادی در 2018-2019.

___

لندن — پلیس بریتانیا می گویند که بازداشت بیش از 100 نفر پس از معترضان از جمله راست فعالان درگیری با ماموران در لندن است.

صدها نفر از جناح راست فعالان معلوم شد برای تظاهرات روز شنبه در لندن با بسیاری از گفته آنها می خواستند به “محافظت از آثار تاریخی و مجسمه های هدفمند به تازگی توسط قدرتهای جهانی برای لینک به برده داری و استعمار.

این تظاهرات که با حضور راست گروه از جمله بریتانیا برای اولین بار خشونت تبدیل شد زمانی که برخی از scuffled با پلیس ضد شورش و دیگران پرتاب بطری عود و دود نارنجک در افسران. شش افسر پلیس دچار جراحات جزئی.

نخست وزیر بوریس جانسون به خشونت گفت: “نژادپرستانه thuggery هیچ جایی در خیابان های ما.”

یک مقام رسمی Black Lives Matter اعتراض در اصل برنامه ریزی شده برای روز شنبه شده بود به نام خاموش بیش از ترس از درگیری با جناح راست در ایران ، برخی از قدرتهای جهانی نشان داده عمدتا مسالمت آمیز در مکان های جداگانه.

پلیس گفت: 28 سال است به اتهام outraging عمومی نجابت پس از یک معترض بود در تصویر ظاهرا ادرار در لندن یادبود اختصاص داده شده به کیت پالمر یک پلیس با ضربات چاقو به مرگ در سال 2017 حمله تروریستی.

___

آتلانتا آتلانتا افسر پلیس اخراج شده پس از تیراندازی مرگبار از 27 سال Rayshard بروکس و یک افسر دوم قرار داده شده است در مرخصی اداری.

آتلانتا پلیس اعلام ختم گرت Rolfe اوایل یکشنبه یک حرکت است که به پیروی از شنبه استعفای آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر. آتلانتا شهردار Keisha لنس کف کرده به نام افسر که شات بروکس در شب جمعه به اخراج می شود گفت او فکر نمی کنم آن را “توجیه استفاده از نیروی مرگبار.” افسر قرار داده شده در مرخصی اداری است Devin برازنان.

قتل بروکس برانگیخته موج جدیدی از اعتراضات در آتلانتا که در آن تظاهرات پس از 25 ماه مه پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس به حال تا حد زیادی پختند پایین. وندی رستوران خارج که در آن بروکس بود به ضرب گلوله کشته شد به آتش کشیده شنبه شب اگر چه آتش بود با 11:30 p. m.

گرجستان دفتر تحقیقات است که رسیدگی به عکسبرداری کاوشگر و به نوبه خود بیش از نتایج به Fulton County دفتر دادستان منطقه به تصمیم می گیرید اگر اتهامات علیه Rolfe یا برازنان ضروری می باشد.

___

CLEMSON, S. C. — اعضای دانشگاه کلمسون فوتبال تیم رهبری صدها نفر از تظاهرکنندگان در مدرسه پردیس شنبه به عنوان آنها راهپیمایی برای برابری و علیه خشونت پلیس.

تظاهرات شامل یک لحظه سکوت برای 8 دقیقه و 46 ثانیه طول زمان دادستان ها می گویند جورج فلوید 46 ساله سیاه دوخته بود به زمین با گردن خود را تحت یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو قبل از مرگ او در ماه گذشته.

“این یک زمان تاریخی و زمان به چالش کشیدن” سر مربی تیم فوتبال Dabo Swinney به جمعیت گفت. “اما به من بگویید که تیم من در همه زمان ها, چالش این است که چه چیزی باعث ایجاد تغییر. … سیاه و سفید زندگی می کند بیش از ماده — سیاه و سفید زندگی می کند به طور قابل توجهی ماده و به همان اندازه مهم است. برای بیش از حد طولانی است که به صورت سیاه و سفید جامعه است.”

اعتراض برگزار شد کارفرمایی ترور لارنس linebacker مایک جونز جونیور گیرنده گسترده کرنل پاول و در حال اجرا دارین <url> با توجه به اخبار رسانه ها است.

این راهپیمایی یک روز پس از Clemson امنا رای به تغییر نام آن افتخارات کالج, رقص برهنه کردن از این برنامه به نام معاون سابق رئیس جمهور و برده داری طرفدار John C. Calhoun.

Calhoun که متولد کارولینای جنوبی اعلام کرد برده داری یک “مثبت و خوب” در آمریکا طبقه در سال 1837.

قبل از اینکه مدیران ” رای دادخواست آنلاین توسط دانش آموزان خواستار نام به تغییر کشید بیش از 20 ، 000 امضا. Clemson football فارغ التحصیلان و یک بار Houston Texans هم تیمی های DeAndre هاپکینز و Deshaun واتسون ابراز حمایت از درخواست در رسانه های اجتماعی.

___

NEW ORLEANS — اعتراض به پاره کردن یک مجسمه نیم تنه از یک مالک که در سمت چپ بخشی از ثروت خود را به نیواورلئان’ مدارس و سپس آنها را در زمان باقی مانده به رودخانه می سی سی پی و نورد آن را بانک ها به آب است.

تخریب شنبه بخشی از سراسر کشور تلاش برای حذف آثار به کنفدراسیون و یا با لینک کلیک کنید برای برده داری به عنوان کشور چنگ زدن با اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار.

پلیس در بیانیه ای گفت شنبه که تظاهرکنندگان در Duncan پلازا است که به طور مستقیم در سراسر خیابان از شهر کشیده و سینه به خیابان ها پر شده آن را بر روی کامیون ها و زمان آن را به رودخانه می سی سی پی که در آن آنها را گرفتم. دو نفر بودند که رانندگی کامیون حمل و نقل مجسمه بودند دستگیر شده توسط پلیس گرفته و به مقر پلیس, مقامات گفت. نام آنها داده نمی شد در این بیانیه است.

پلیس نمی شناخت سینه اما رسانه های محلی شناسایی آن به عنوان یک تصویر می کشد جان McDonogh. هنگامی که او درگذشت McDonogh چپ بخش زیادی از پول خود را به نیواورلئان و بالتیمور برای مدارس و بسیاری از مدارس در نیواورلئان بعد از او به نام.

تصویری در رسانه های اجتماعی نشان داد که ده ها تن در اطراف مجسمه نیم تنه که نشسته بر روی یک پایه در حالی که برخی از مردم کشیده بر روی یک طناب گره خورده به سینه و دیگری آن را ضربه. به عنوان مجسمه نیم تنه tilts و سپس سقوط به زمین جمعیت به سلامتی. یکی دیگر از فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که جمعیت به تماشای این مجسمه نورد پایین rocky بانک ها از رودخانه می سی سی پی و به آب است.

شهردار LaToya Cantrell گفت: در یک صدای جیر جیر که در شهرستان “رد خرابکاری و تخریب املاک شهرستان. آن را غیر قانونی است.”

___

دنبال تمام AP پوشش تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در https://apnews.com/GeorgeFloyd.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de