این کالیفرنیا یافت جدید شرکای جنسی برای کمک به کاهش استرس در دوران coronavirus

بود آخرین چیزی که در یوسف ذهن در ماه مارس زمانی که او را به دل تنگی از قرنطینه با بقیه کالیفرنیا.

یک مرد او می خواهم قلاب تا با در قبل از زمان پیامک امید به rekindle صمیمیت با کسی آشنا. اما یوسف را احساس نمی راحت شکستن قرنطینه نشده است, به خصوص با این مرد بود که در تماس با کروناویروس یک جعل است.

یوسف که در اواخر 20s و زندگی در لس آنجلس که به تازگی از دست داده و کار خود را در یک سازمان غیر انتفاعی که مجبور شد به کوچک در مواجهه با این بیماری همه گیر. (او خواسته بود که تنها با نام او به دلیل عمیقا شخصی طبیعت از این داستان است.) او تنظیم به صرف تمام روز با هم اتاقی خود را که هم خواهر و برادر خود را. او صرف دو ماه تلاش برای حفظ مزایای بیکاری اما تا به حال چیزی شنیده بازگشت از دولت است. او در حال اجرا از پول است.

یوسف افسرده شد. او سطح استرس شات از طریق سقف. “من فقط نیاز به برخی از مهلت از این که” او به تازگی گفته یک خبرنگار.

تبلیغات

بنابراین در اوایل ماه مه یوسف ارسال شده آگهی شخصی در ق کانال برای جنوب کالیفرنیا به دنبال انواع مختلف همراهی. پس از غربالگری چند بالقوه شرکای جنسی او موافقت کرد به ملاقات با یک پسر که قسم می خورد که او می خواهم گرفته قرنطینه به طور جدی.

“این واقعا کمک” یوسف گفت: از مجلس.

ترین شکل از فرد در تعامل اجتماعی مشکلاتی روبرو شده اند به طور چشمگیری به دلیل همه گیر و رابطه جنسی گاه به گاه این قاعده مستثنی نیست. اما اقلیتی از مردم شده اند و مایل به فرض خطر یک شب trysts در تلاش برای کاهش استرس و تنهایی و خستگی.

لس آنجلس تایمز مصاحبه 10 ساکنان کالیفرنیا که ملاقات با شرکای جنسی در طول این مستند از طریق ق. آنها نشان دهنده متنوع نوار جمعیت: شاغل و بیکار همکاری و مجرد و جوان و در میانسالی است.

تبلیغات

میلا یک L. A. شهرستان ساکن در 40s خود را که او نیز نخواست نامش فاش شود اما به شرطی که نام میانی او گاهی اوقات با استفاده از, آغاز جلسه تا با یک زن و شوهر از تاسیس “دوستان با مزایای” یک ماه به قرنطینه. اما او از دست رفته به طور خاص با عجله از جنس و پس از او نوشته شده در ق. “که به دنبال شکستن قرنطینه در امن COVID-رایگان راه است؟,” او نوشت.

بیش از 50 نفر در پاسخ به این که اولین پست. آخرین پست آخر هفته گذشته مشبک 150.

“همه اشاره قرنطینه در پاسخ گفت:” میلا که در طول هفته به اجرا در بحران خط و مختصات روانی سلامت و سم زدایی پذیرش برای مراکز بهداشت و درمان. “آنها می گویند ‘من خسته از بودن در خانه” یا ” شریک من نمی خواهم به داشتن رابطه جنسی.’ آنها می خواهند به شهادت است که آنها بوده ام ایمن که آنها به کارگران بیمارستان.”

تبلیغات

میلا می تواند درک خود را از استرس است. او مصرف برای 15 جدید سم زدایی بیماران هر شب تعدادی از پذیرش سه برابر شده است در ماه های اخیر.

“من با تعداد زیادی از غم و اندوه در کار مردم در شرایط افتضاح و آن را سخت به compartmentalize که در همه زمان ها گفت:” میلا که در بازیابی. “ملاقات با مردم در یک پنجره کوچک که در آن من نمی باید بود تا دلسوزانه و همدلانه و مسئول است.”

تجارب میلا و جوزف خط با آنچه محققان در دانشگاه ایندیانا است کینزی موسسه در حال پیدا کردن خود را در مطالعه جدید که به نظر می رسد در چگونه اجتماعی فاصله و جداسازی مؤثر صمیمی زندگی مردم در سراسر جهان است.

در این مطالعه اولین بررسی از 1500 نفر, محققان دریافتند که کسانی که گزارش سطح بالایی از استرس و یا تنهایی به احتمال زیاد به اضافات جدید به زندگی جنسی خود: پیامک جنسی و سایبر اقدام در توهمات جنسی و در تعداد نسبتا کمی از موارد hooking با کسی که آنها را ملاقات کردم در یک برنامه دوستیابی.

تبلیغات

این مورد برای یک زن 26 ساله اقامت در خانه مادر در سن دیگو است که در انتظار دومین نوزاد در ماه نوامبر. او می خواست به سعی کنید گروه برای سال, و او در نهایت در توافق چند هفته به قرنطینه.

ایده “اجازه شل” پس از اینکه بنابراین تا همراه بسیار جذاب, او گفت:. و او مقدار زیادی از گزینه ها — بیش از 200 نفر به او پاسخ داد پست در ق.

“این یک کمی بیشتر nerve-wracking پس مردم شروع به بازگشت به کار پس بدیهی است که بیشتر مردم خواهد شد و در مورد افشای خود را به ویروس” او نوشت ، “از آن ساخته شده است ما تعجب می کنم اگر ما باید این را در حال حاضر. من فکر می کنم که بخشی از دلیل ما واقعا در نظر گرفتن زمان ما با آن است.”

کسانی که در حال گسترش خود کارنامه در طول همه گیر به حساب فقط یک پنجم از همه کسانی که در نظر سنجی توسط موسسه کینزی گفت که این مطالعه را رهبری محقق جاستین Lehmiller. در واقع دو بار به عنوان بسیاری از شرکت کنندگان در مطالعه گزارش شده است که کیفیت زندگی جنسی خود تا به حال کاهش یافته است.

تبلیغات

“برای برخی از مردم استرس واقعا یک دمپر در میل” Lehmiller گفت.” برای دیگران که یک مکانیسم مقابله. در discrepant, ارتباط جنسی, شما ممکن است یک شریک با سطوح بالاتر از میل بیرون رفتن و ارتکاب خیانت. برخی از مردم در حال فریب دادن برای اولین بار.”

سایت اشلی مدیسون, خدمات آنلاین دوستیابی به بازار عرضه شده به افرادی که متاهل هستید یا در روابط دیده می شود 10 ٪ در سال بیش از سال افزایش اعضای جدید در طول چند ماه گذشته ارشد شرکت استراتژی افسر گفت: در مصاحبه با VentureBeat.

مردم با هیجان به دنبال شخصیت هستند بیشتر احتمال دارد به رفتارهای مخاطره آمیز در طول همه گیر Lehmiller گفت.

“آنها ممکن است پیدا کردن شکستن اجتماعی فاصله دستورالعمل فراهم می کند یک محرک قوی به واقعا آنها را تحریک” Lehmiller گفت.

تبلیغات

افرادی که گزارش احساس تنهاتر نیز بیشتر احتمال دارد به ریسک.

“ما می دانیم که تنهایی و از خود مخل به ما روحی و روانی خوب بودن” Lehmiller گفت. “اما اگر تنهایی سوق دادن مردم به مقابله این راه بیشتر خود را در معرض این ویروس که متفاوت منفی بر سلامت به طور کامل.”

سه هاروارد پزشکان که به بررسی احتمال coronavirus عفونت از طریق تماس جنسی هشدار داد در گزارش جدید که فریم های فیلم به عنوان “خطرناک” در طول همه گیر می تواند “موذی اثرات روانی در زمانی که مردم به ویژه مستعد ابتلا به سلامت روان مشکلات است.”

تبلیغات

“برای مردم در بزرگ توصیه طولانی مدت پرهیز جنسی بعید است که به طور موثر” نویسندگان نوشت.

در عوض, آنها, نوشتن, مردم می توانند خود را نگه دارید تعداد شرکای جنسی را به حداقل برساند و اجتناب از رابطه جنسی با افرادی که علائم نشان می COVID-19 مانند سرفه و تب و خستگی.

پزشکان همچنین توصیه می کنند با پوشیدن ماسک در حالی که داشتن رابطه جنسی با شرکای خارج از خانه, دوش گرفتن قبل و بعد از و اجتناب از اعمال جنسی که شامل دهان انتقال مایعات بدن.

خطر همواره در ارتباط با رابطه جنسی گاه به گاه مانند بارداری و بیماری های مقاربتی.

تبلیغات

این تبدیل شده است به ویژه در جامعه همجنسگرا. برای بیشتر قسمت ها, گی مردان اعتماد است که غریبه ها را صادقانه در مورد وضعیت HIV خود را گفت. این بخشی از قرارداد اجتماعی است که نگهداری تاسیسات فرهنگ دست نخورده در پی بحران ایدز.

برخی از مردم در Grindr محبوب برنامه آشنایی که caters به گی مردان اضافه شده اند “COVID منفی” به پروفایل خود.

“آن را تقریبا به نظر می رسد مانند آنها در حال ساخت یک شوخی از آن” جوزف گفت.

از Facebook گروه “grindr زیبایی شناسی” اختصاص داده شده است به انتقادات از برنامه تعاملات کج رفته است. در اوایل ممکن است یک عضو ارسال شده تصاویری از یک گفتگو که در آن او توضیح داد که به مرد دیگری که او نمی تواند در دیدار به دلیل بیماری همه گیر.

تبلیغات

“وجود دارد یک لفظ در خانه بماند سفارش,” او نوشت.

“که ain’t [هر چیزی]” مرد دیگر پاسخ داد: با استفاده از یک expletive.

این نوع نگرش چوبی است چرا یوسف تبدیل به ق که در آن او در بر داشت مردم به یک کمی بیشتر قابل اعتماد است. یوسف آسم و او عصبی در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر او قراردادی ویروس.

پس از صحبت کردن به یک آینده نگر شریک جنسی برای چند روز او سوار به پسر آپارتمان. آنها نمی بوسه و عینک و ماسک و زمانی که آنها می تواند.

تبلیغات

بازگشت به خانه در بستر خود یوسف seesawed بین امداد از صمیمیت و احساس بی مبالاتی و اضطراب است.

“آن را مانند شما در حال کمک به یکی از جنبه های سلامت روانی خود را اما ایجاد مشکل دیگر” یوسف گفت.”من می خواهم به گرفتن آن ؟ این است برای رفتن به یک خطر برای افرادی که در خانه با من است؟”

هنوز یوسف باز است برای دیدن که مرد دوباره و او ممکن است در نهایت اضافه کردن شرکای جدید را به مخلوط. آن بستگی دارد در چه مدت قرنطینه طول می کشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>