آنها از دست عزیزان به خشونت پلیس. جورج فلوید کشتن ساخته شده است این درد جدید دوباره

برای خانواده هایی که عزیزان از دست رفته به خشونت های پلیس وجود حقایق بسیاری در موافقت: درد هرگز از بین می رود و هر fatal encounter با اجرای قانون باعث می شود آن را خام دوباره.

به عنوان ملت و جهان سوگواری مرگ جورج Floyd این پنج کالیفرنیا همچنان به سرند بیش از اجرای قانون قتل نزدیک به خانه. خود تراژدی ساخته شده بدتر, آنها می گویند, با نژادپرستی نظاممند است که باقی می ماند در سیستم عدالت کیفری و ادامه داد: استفاده از نیروی کشنده است که به ندرت در نتیجه پیامدهای برای افسران درگیر است.

برای برخی از, صحبت یک مرهم و یک بخش ضروری از یک مبارزه مداوم. برای دیگران آن است که ضربه را تحمل طوری که فرد رفته را فراموش نکرده است.

در اینجا آنها به اشتراک گذاری داستان های خود را:

تبلیغات

Brigett مک اینتایر از Mikel مک اینتایر

بازگشت هنگامی که او جوان بود, مدت ها قبل از دو افسر پلیس به ضرب گلوله در پشت Brigett مک اینتایر رویای داشتن یک نوزاد.

پزشکان به او گفته بود او نمی تواند حمل یک بارداری تا زمانی که او به هنگام تولد به او تنها فرزند میکل پس از سقط جنین آن را به عنوان یک پیروزی به عنوان یک شادی است.

“من از خدا خواستم به من و او” مک اینتایر گفت. “او زیبا بود به من. او یک لذت است.”

تبلیغات

Brigett McIntyre, with attorney John Burris, tears up at a news conference on the police killing of her son in Sacramento

Brigett مک اینتایر با وکیل جان Burris, اشک تا در سال 2018 در کنفرانس خبری در طرح دعوی در دادگاه بیش از پلیس, قتل پسرش, Mikel مک اینتایر در سال 2017.

(غنی Pedroncelli / آسوشیتد پرس)

هنگامی که او را دیدم تصویری از جورج فلوید به تازگی “که من صدمه به قلب من,” او گفت:. او تصور Mikel خواستار او را به عنوان او بلد در شن لبه بزرگراه عذاب به او نمی تواند شرکت در تظاهرات.

برخی صبح, افسردگی و اضطراب, ترس از پلیس و تنهایی پایمال کردن او.

“وجود دارد نه یک روز که می رود که من گریه نکن برای پسر من” او گفت:. “من نمی توانید بیرون بروید. من نمی توانم صحبت می کنند…. من فقط می خواهید برای ذخیره کردن در تخت خواب در تمام طول روز نزدیک سایه و فقط نشستن و انجام هیچ چیز نیست.”

تبلیغات

در سال 2017 Mikel مک اینتایر و سپس 32 شروع به اقدام عجیبی قادر به خواب. استعداد بازیکن بیس بال — او شده است می خواهم افتخار ملی Assn. از دو و میدانی بین دانشکده در حالی که در کالج بود و outfielder در minor league team — او هرگز تا به حال هر گونه مشکلات اما در حال حاضر مادر او نگران بود. او متقاعد شده او را به سفر با او از منطقه خلیج به حومه شهر ساکرامنتو به دیدار مادر بزرگ او امید به تغییر را انجام دهد او خوب است.

مک اینتایر وضعیت روانی بدتر چند, و مادر خود را به نام پلیس برای کمک به. پاسخ مقامات کاهش یافته است به مک اینتایر برای مراقبت از سلامت روان.

بعد از آن روز مک اینتایر و مادر خود استدلال بر کلید ماشین را در پارکینگ یک مرکز خرید و اطرافیان به نام پلیس.

محققان گفت که مک اینتایر آمار یک افسر در سر با یک سنگ بزرگ و زد زیر مجاور آزادراه پل هوایی جرقه عظیم پاسخ پلیس. در دقیقه حساب های رسمی می گویند مک اینتایر پرتاب سنگ دیگری که به یک سگ پلیس و سپس فرار کردن berm از جاده.

تبلیغات

یک افسر پارک شده در سمت دور از اتوبان سمت چپ ماشین خود را و شروع به تیراندازی بارگیری دوم مجله خود را در مقابل او به عنوان پیشرفته در سراسر خطوط. این همان افسر که در پاسخ به یکی از تماس ها برای مراقبت از سلامت روان و که بعدها گفت که او به رسمیت شناخته شده مک اینتایر از که قبل از آن روبرو می شوند. یک افسر دوم این سگ مربی هم اخراج عکس, با توجه به رسمی تحقیقات.

مک اینتایر زده بود چند بار بیشتر از عقب و مرده که شب.

“او هیچ چیز اما اجرا برای زندگی خود و او باید تا به حال برای اجرای” مادرش گفت:.

×

تصویری |

منتشر شده تصویری در عکسبرداری از Mikel مک اینتایر

این فیلم از صحنه های کشنده تیراندازی پلیس از Mikel مک اینتایر. Sacramento County Sheriff اسکات جونز حاضر به انتشار این فیلم تا ماه گذشته پس از یک چالش قانونی توسط تایمز و ساکرامنتو زنبور عسل.

تبلیغات

در یک اقدام بی سابقه وقوع Sacramento County بازرس عمومی سوال که آیا مک اینتایر مطرح شده یک تهدید مرگبار زمانی که شات. Sacramento County Sheriff اسکات جونز خواستار بازرس کل اخراج می شود و هیئت ناظران پیروی.

شهرستان دادستان منطقه آنه ماری شوبرت یافت تیراندازی توجیه می شود. بیش از یک سال پس از مک اینتایر مرگ جونز گفته است که نمایندگان “عمل در سیاست. آنها در عمل در قانون آنها موفق هر چند تاسف قطعنامه.”

مدنی در مورد حل و فصل شد و به تازگی برای $1.75 میلیون.

آن اذیت Brigett مک اینتایر است که تعداد کمی از مردم می دانند که شرایط از مرگ پسرش در بخشی به دلیل جونز حاضر به انتشار این ویدئو تا ماه گذشته پس از یک چالش قانونی توسط تایمز و ساکرامنتو زنبور عسل. او می خواهم برای دیدن جونز ،

تبلیغات

“چرا ما پرداخت حقوق و دستمزد خود را به کشتن ما ؟ عدالت کجا است ؟ ” او می پرسد. “هر مادری که از دست فرزند خود را به خشونت پلیس قلب من می رود به آنها را از آنجا که من درک می کنم درد خود را. آنها را دور گرفته شده چیزی که با ارزش بود به ما. او کودک من. او از من برکت. و آنها که بدون هیچ دلیل.”

Cephus Johnson, عمو اسکار گرانت سوم

Cephus Johnson, uncle of Oscar Grant III, in June 2011.

Cephus جانسون حمایت پلیس اصلاحات قانون پس از برادرزاده اش اسکار گرانت سوم کشته شد توسط یک منطقه خلیج حمل و نقل افسر در سال 2009.

(رینگو H. W. Chiu / آسوشیتد پرس)

اگر وجود دارد یک سالمند دولتمرد پلیس اصلاحات در کالیفرنیا است Cephus “عمو بابی” جانسون.

تبلیغات

برادرزاده اش, اسکار گرانت سوم در حمل افسر پلیس در منطقه خلیج در سال 2009. در ویدئو آن را برانگیخت و قیام و در نهایت memorialized در فیلم “فرویتول ایستگاه.”

تصویری از فلوید “ایجاد شده خیلی درد” جانسون گفت: آوردن خانه “متاسفانه چیز تغییر نکرده.”

پس از کمک مالی به ضرب گلوله کشته شد جانسون گفت: او سال اول عصبانی بود و “بیداری بی ادب” است که او کور شده بود به دامنه کامل از نژاد پرستی در ایالات متحده در بخشی از آنجا که او تحصیل کرده بود و از لحاظ اقتصادی امن.

“من در بسیاری از استدلال در اوایل آن روز تنظیم من ایدئولوژی سیاسی در چگونه برای به دست آوردن عدالت” جانسون گفت. “این چیزی است که من تغییر شناخت است که من نمی تواند فکر می کنم این همه در مورد من و شخصی خود از موفقیت در این جهان است.”

با حضور او در هر روز از محاکمه یوهانس Mehserle افسر را عطا کند. Mehserle بود به جرم قتل نفس غیر ارادی و ادعا او اشتباه تفنگ خود را برای تیزر و از زندان آزاد شد در سال 2011 پس از گذراندن 11 ماه از دو سال حبس.

تبلیغات

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی از لس آنجلس تایمز.

در نهایت جانسون تصمیم گرفت که برای او مسیر تغییر از طریق قانون. او شده است یک ثابت در کاپیتول دولت و در یک کلام نیروی در عبور از تقریبا هر قطعه از پلیس اصلاحات قانون در دهه گذشته از جمله سال گذشته تغییر استاندارد برای زمانی که پلیس می تواند با استفاده از نیروی مرگبار برای زمانی که آن را “لازم” و نه فقط “مناسب است.”

استاندارد است که در حال حاضر مورد بحث در سطح ملی و جانسون امیدوار است به زودی شهادت قبل از کنگره در مورد آن. او همچنین می خواهم برای دیدن یک پایگاه داده ملی از سوء سوابق هر افسر اجرای قانون برای جلوگیری از کسانی که با فقیر و تاریخ از حرکت از آژانس به آژانس.

اما جانسون نیز آمده است به این باور است که قانون به تنهایی کافی نیست. همراه با اصلاح پلیس Johnson صرف وقت خود را در صحبت کردن به جوانان از رنگ.

تبلیغات

“آنها هستند که بزرگ شدم و متاسفانه به تماشای خود mamas گریه شنیده [من] صدای خود بپرسید این سوال:” آیا زندگی من واقعا مهم است؟'” او گفت:.

او گفت که او را درک خشم از زمان شورش. سیاه و سفید آمریکایی “محروم شده اند برای مدت طولانی از داشتن فقط یک قطعه از این به اصطلاح پای در اینجا در ایالات متحده است که آنها مایل به رفتن را از طریق یک پنجره شکسته فقط به یک تکه از چیزی است,” او گفت:. “چگونه ما به آن نقطه؟”

تامی Twyman از رایان Twyman

Tommy and Charles Twyman, the parents of Ryan Twyman.

تامی چپ و چارلز Twyman پدر و مادر از رایان Twyman 24 ساله که به ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط Los Angeles County sheriff نمایندگان در ژوئن 2019.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

در حالی که هزاران نفر ریخته به خیابان های لس آنجلس و شهرستانها در سراسر جهان در روزهای اخیر تامی Twyman بیشتر نگه داشته و نزدیک به خانه.

او از تولد فرزند. همچنین اولین سالگرد تیراندازی مرگبار توسط Los Angeles County sheriff نمایندگان.

“این یک سنگین هفته برای من” Twyman گفت. “من احساس می کنم خیلی خشک, من فقط می خواهم به چشم های من و خواب است.”

پسرش رایان Twyman 24 ساله به ضرب گلوله کشته شد در بیش از 30 بار توسط دو نمایندگان در ماه ژوئن گذشته در یک مجتمع آپارتمانی در ویلووبروک. Twyman غیر مسلح در ماشین خود را به باز کردن درب عقب آمار یکی از معاونان او در حالی که به آرامی معکوس.

تبلیغات

بخش کلانتر گفت: Twyman قبلا به جرم حمل یک اسلحه پر و یک جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم. او در مشروط شدن در زمان و نمایندگان بوده و تلاش برای دستگیری او برای چند هفته. Twyman پدر و مادر می گویند که آنها بر این باورند که تیراندازی تشکیل نیروی بیش از حد و باید در زمینه کت و شلوار مدنی.

“وجود دارد یک میلیون راه های مختلف آنها می تواند او را گرفته از خودرو که” مادرش گفت:.

رایان Twyman پشت سمت چپ سه پسر سنین 3 و 2 و 1. قدیمی ترین پدر او چارلز گفت: آنها را به یاد رایان.

“او کمی پیاده روی است که همان” چارلز Twyman گفت. “آن را به ارمغان می آورد اشک به چشمان من.”

تبلیغات

تامی Twyman گفت: او پسر تلاش برای نگه داشتن شغل خود را به خاطر او تا به حال تشنج. او را صرف بیشتر وقت خود را با سگ خود را پرورش pit bulls.

“هر عکس از او برگزاری یک سگ,” او گفت:. “او خوشحال بود با آنها.”

مقامات نمی پاسخ به درخواست به دنبال اظهار نظر در مورد این پرونده است.

“این اعتراضات شده اند تلخ و شیرین” تامی Twyman گفت. “من مردم حمل پسرم را تصویر کرد و گفت نام او را, اما آن را نیز به من یادآوری می کند که عدالت نبوده است خدمت کرده است و این اتفاق برای بسیاری از دیگران است.”

تبلیغات

گیب مورفی, پسر کریستوفر مورفی

Gabe Murphy ties the laces on one of his football cleats, and a helmet on the table has a sticker of his late father

گیب مورفی یک بار یک وعده دبیرستان بازیکن فوتبال در حال زندگی خود را پرتاب می شود البته زمانی که پدرش فوت کرد بعد از اینکه پا بسته, دست به دستبند و شوکه با یک تیزر توسط CHP افسران در سال 2016.

(آنیتا Chabria / لس آنجلس تایمز)

گیب مورفی زندگی از هم پاشیده که پدرش کریستوفر مورفی پس از درگذشت California Highway Patrol, افسران, پا بسته, دست به دستبند و شوکه او را با یک تیزر در سال 2016.

یک بار linebacker با بورس پتانسیل و “بسیار خوب بچه به اطراف” با توجه به مربی سابق Jelani واکر 17-year-old گیب در حال حاضر مطمئن نیستید اگر او تا به حال یک دیپلم دبیرستان. به عنوان یک دانشجوی سال دوم او دعوت به عمل روز در هر دو کالیفرنیای جنوبی و UCLA او می گوید: اما “من نمی دریافت ایمیل از دانشگاه های نه بیشتر.”

تبلیغات

گیب را در مسیر از افسران مواجه پدر خود را پس از یک اشتباه-راه ماشین تصادف یک داستان از نسل تروما. او دانشجوی سال اول پس فقط گذشته فصل اول خود را از مدرسه فوتبال بالا. در تابستان آینده او می تواند خود را برای قرار دادن پد خود را به عقب. فوتبال شده بود چسب بین گیب و کریستوفر.

“هر زمان که من در این زمینه او همیشه وجود دارد” گیب گفت.

واکر مربی او سپس گفت: Gabe شده بود یکی از “آواز رهبران تیم” و “وحش” در بازی. در نهایت واکر معتقد گیب به کت و شلوار و نوجوان در آن گفت: “به من کمک کرد بسیاری از این خشم و این به من کمک کرده بود و نزدیک به پدر من است.”

با الهام از سابق NFL quarterback khezri او تصمیم گرفت به زانو زدن در طول سرود ملی. “این احساس خوب را به زانو,” او گفت:.

تبلیغات

او سال سوم مورفی منتقل به یک مدرسه در یک محافظه کار حومه شهر ساکرامنتو و گفت که او تا به حال اصطکاک با مربی در بخشی به دلیل تمایل خود را به زانو زدن و به پایان رسید تا بازی نیست که فصل. مدرسه منطقه گفت که او هرگز در این تیم که در آن زمان سیاست اجازه می دهد تا زانو.

او به پایان رسید تا بودن در خانه درس های باقی مانده از آن سال پس از مادر او در یک تصادف, اما او گفت: او بیشتر ماند در داخل گذر زمان با پلی استیشن فوتبال و کار در یک بازار کلاه, فروشگاه, تلاش برای کمک به پرداخت صورتحساب هنگامی که پول خیلی تنگ آنها نمی تواند خرید مواد غذایی.

“من بود که کل سال سوم پایین” گیب گفت. “من آن را از دست داد. من نمی دهد.”

او کاهش یافته و از 215 پوند 160 و زمانی که او به مدرسه دیگری منتقل شده خود را برای سال ارشد او نبود استارت کنه. اما او تزئین شده خود را cleats با نام پدر او بود و دشنه علیه خشونت پلیس ساخته شده برای کلاه خود.

تبلیغات

هنگامی که او را دیدم فلوید تصویری, او نمی تواند کمک کند اما مقایسه آن را به پدر خود. او نا امید است که کریستوفر مورفی مورد دریافت نکرده اند توجه شود. “من فقط نمی فهمم چگونه همه می دانند در مورد [فلوید] و نه پدر من,” او گفت:.

وی اعتبارات این دختر نوجوان که فیلم ضبط شده از فلوید حادثه برای آوردن آن به نور و در نهایت به اتهامات چهار درگیر افسران در حال حاضر چهره.

“که واقعا شجاع او را به ایستادگی حق در مقابل پلیس و انجام این کار,” او گفت:. “حداقل مردم دچار مشکل شدم چه اتفاقی افتاده است.”

دادستان منطقه که مورد بررسی قرار گرفته مورفی مورد یافت افسران تا به حال عمل در سیاست و قانون و CHP عمومی منتشر شد ،

تبلیغات

با کروناویروس بسته شدن گیب است که مطمئن نیستید اگر او را به پایان برساند اما او از راه هایی برای بازگشت به فوتبال است. او حاضر به پشیمانی که در آن غم و اندوه به او گرفته شده است.

“من در تلاش بود برای پیدا کردن راه و بهترین راه برای من,” او گفت:. “شاید آن را بهترین راه بود اما راه را از من گرفت.”

لیزا وارگاس از آنتونی وارگاس

Lisa Vargas stands on the stairs in her home, wearing a T-shirt with an image of her son who was killed by sheriff's deputies

لیزا وارگاس که 21 ساله و پسر آنتونی وارگاس ضرب گلوله کشته شد توسط L. A. شهرستان کلانتر نمایندگان در سال 2018 تبدیل به یک جامعه فعال علیه خشونت پلیس پس از مرگ پسرش.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

لیزا وارگاس از دست پسر او نزدیک به دو سال پیش اما هنوز هم او می داند بنابراین کمی در مورد چگونه و یا چرا او درگذشت.

آنتونی وارگاس چپ خود East L. A. صفحه اصلی یک شب تابستان برای کباب کردن. ساعت بعد, پس از یک درگیری با معاونین کلانتر او دراز مرده در خون آغشته پچ چمن. او 21.

مرگ او تبدیل لیزا وارگاس تبدیل به یک جامعه فعال از یک کارآگاه مصمم مادر که صرف وقت آزاد خود را هل دادن به ثابت کند که مرگ و میر مانند پسرش را در دست اجرای قانون — قابل پیشگیری هستند.

با توجه به نمایندگان آنتونی وارگاس رو در جستجو برای سه مظنون به سرقت. محققان فراموش نمی کنم که او در سرقت اما ادعا او زد از مقامات و در برابر تلاش برای دستبند او را.

تبلیغات

نمایندگان ادعا مرد جوان کشیده تفنگ از خود تسمه. پس از یک مبارزه آنها او را به گلوله بست.

مادرش گفت: مسئولان باید تغییر داستان خود را چند بار. او گفت که پسر او تا به حال هیچ سابقه کیفری و هرگز متعلق به یک تفنگ.

او فعال در کلیسا عاشق میزبانی کباب کردن و استفاده به بچه های محله ماهیگیری در اسکله سانتا مونیکا. یک چهارم جولای او صرف بخشی از پس انداز خود را, نزدیک به 1 ، 000 دلار برای خرید وسایل آتش بازی برای او و خواهر و برادر و برادرزاده و خواهرزاده.

“آنها در زمان کسی که در تلاش بود برای کمک به جامعه و تخریب او” لیزا وارگاس گفت. “سپس آنها سعی در تهمت خود را و نام او را صدا مانند یک جنایتکار است.”

تبلیغات

وارگاس ثبت شده است کت و شلوار مدنی و از طریق یک وکیل مبارزه برای جمع آوری اطلاعات است. مقامات کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد است.

پس از مرگ پسرش وارگاس پیوند با دیگر مادران در شرق L. A. منطقه که از دست داده اند فرزندان خود را به افغانستان. این گروه آغاز شد و با حدود هفت و رشد کرده است به 15 عنوان و میر را ادامه داد. برخی از خانواده ها وارگاس گفت: احساس ترس به صحبت می کنند: آنها مبارزه با محدود زبان انگلیسی خود را از وضعیت مهاجرت فقدان امید. برخی از ترس قضاوت در رسانه های اجتماعی.

وارگاس یک رهبر در این گروه به آنها می گوید: “این خوب است. اگر شما نمی خواهید به بیرون رفتن وجود دارد و فریاد پسر خود را نام می خواهیم آن را برای شما به طوری که نام او را فراموش نکرده است.”

در روزهای اخیر او به دنبال فلوید اعتراضات نزدیک امید بیشتر پیام در مورد خشونت پلیس از دست داده است در تمام پوشش مورد خشونت و خرابکاری. او امیدوار است در این لحظه ایجاد بتن تغییرات: بهتر آموزش پلیس بیشتر شفافیت بیشتر حمایت از مقامات دولتی.

تبلیغات

“پول ترمیم نمی آنچه آنها انجام داده ایم به ما; درمانی نمی تواند آن را تعمیر کند; حتی اعتقادات می تواند جبران یک زندگی” وارگاس گفت. “آنها در زمان های آتی ما خانواده است. آنها نیاز به درک و چرا از جامعه است که در داد و بیداد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>