“آنها سعی خواهد کرد به تقسیم و آمریکا: معترضان خواستار پاسخگویی واقعی برای پلیس

در سایه سالن دادگستری در مرکز شهر لس آنجلس صدها نفر از Angelenos جمع چهار شنبه در گرمای سوزان به نگرانی شیوه های اجرای قانون است.

خانواده های قربانیان از افسر-درگیر تیراندازی صحبت از دست دادن عزیزان به عنوان معترضان فریاد زد: “نام خود را می گویند.”

دیانا هرناندز توضیح داد که چگونه او برادر دانیل ضرب گلوله کشته شد و گفت: بیشتر باید انجام شود برای بررسی مرگ او.

“ما خانواده را ویران کرد از سیاست های پلیس لس آنجلس” او گفت:.

تبلیغات

سخنرانان گفت که انرژی از این لحظه نباید افول و سیاستمداران مانند لس آنجلس Dist. Atty. جکی Lacey و رئیس جمهور تهمت و نیاز به رای گیری در خارج از دفتر.

“جکی Lacey باید برود. جکی Lacey باید برود” جمعیت شعار می دادند. “ما باید برای نشان دادن بعدی D. A. منظور ما از کسب و کار” یک سخنران گفت.

یکی دیگر از شعار بالا رفت: “محاکمه قاتل پلیس. محاکمه قاتل پلیس است.”

تبلیغات

Lacey تبدیل به یک هدف اصلی از زندگی مهم جنبش با فعالان و گفت او انجام داده است و نه به اندازه کافی برای محاکمه افسران متهم به سوء.

او در مواجهه با سختی رواناب در برابر جورج لافزن که همچنین ناودان رکورد او در عدالت کیفری اصلاحات. Lacey به شدت دفاع او ثبت در پلیس نظارت و این هفته پرونده اتهامات عنوان شده علیه یک افسر پلیس لس آنجلس دیده می شود در نوار ویدئویی بارها و بارها با مشت گزارشی مرد بی خانمان در بیل هایقتس.

پدر Grechario ماک توصیف شرایط اطراف خود را کشتن — چگونه مک بود به ضرب گلوله توسط پلیس لس آنجلس هنگامی که او در حال حاضر بر روی زمین است. با وجود غم و اندوه او افتخار می کنم به دیدن این جنبش رشد پس از جورج فلوید مرگ است.

“پسر من بود نه یک خطر است. پلیس یک خطر” Quintus مور گفت. “اگر آن را برای این تلفن های همراه و رسانه های اجتماعی آنها خواهد بود دور شدن با خیلی بیشتر.

تبلیغات

“آنها [پلیس] دروغ و بیش از بیش و بیش از. ما نمی توانیم نفس. آن زمان برای ما نفس بکشیم.”

این تظاهرات روز شنبه بود و ظاهرا در مورد تماس با پلیس برای کاهش بودجه و افزایش پول برای خدمات اجتماعی. هنوز هم سخنرانان و معترضان درک این نکته باید گسترده تر هدف.

فعال Janaya “آینده” خان صحبت در مورد چگونه مخالفان سیاه زندگی جنبش خواهد سعی کنید برای ایجاد بخش های مختلف نژادها و اقوام است که شرکت. علاوه بر مردم سیاه و سفید وجود دارد نمایندگان مردم بومی و دیگران که احساس ستم توسط اجرای قانون در لس آنجلس.

تبلیغات

“آنها سعی خواهد کرد برای تقسیم ما” خان گفت. “آنها سعی خواهد کرد برای استفاده از درد ما در برابر هر یک از دیگر به دلیل این چیزی است که استعمار پروژه می کند. آنها گفتند که تمرکز باید بر لغو یک سیستم است که ستم به اقلیت ها و بهره مند سفید مردم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>