‘ما نمی خواهیم شما در اینجا: نژادپرستانه سخنرانی دراز وشدیداللحن علیه زن در تورانس پارک می رود ویروسی

یک زن ورزش در یک پارک در تورانس مواجه شد چهارشنبه توسط زن دیگری که به هر طریقی یک رشته از profanities و گفت: او را به “بازگشت به هر … کشور آسیایی به شما تعلق در” در یک حادثه که دستگیر شد ،

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای و بازدید بیش از 86,000 بار پس از آن ارسال شده در توییتر در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

برخورد شروع به عنوان یک زن جوان بود ضبط تمرین خود را در مجموعه ای از پله ها در Wilson پارک. یک زن بود که پایین رفتن از پله ها سرو گذشته ورزشکاران و نزدیک به سبک او.

“عیسی” اولین زن گفتم.

تبلیغات

این اظهار نظر ظاهرا تنظیم کردن زن دوم که به هر طریقی یک ناسزا پر از بیهوده گویی است که چند دقیقه به طول انجامید. او متهم اول زن از گرفتن بیش از حد از پله ها و بعد انتقاد خود تصمیم به پوشیدن لباس سیاه در “کالیفرنیا خورشید” است.

خواننده مشورتی: این ویدیو حاوی گسترده ناسزا.

“به من گوش دهید. ما بازی نمی, دیگر اینجا. دفعه بعد شما صحبت کنم من می خواهم که شما در حال رفتن به شما … لگد توسط خانواده من. آنها میخوای … شما تا” زن می گوید: با استفاده از یک expletive.

تبلیغات

زن همچنان خروشان است که ورزشکاران نبود خوش آمدید وجود دارد به عنوان بیهوده گویی به سرعت افزایش یافت به یک نژادپرست سخنرانی دراز وشدیداللحن.

“این است که جای خود را. این است که خانه خود را” زن yells. “ما نمی خواهیم شما در اینجا.”

تورانس شهردار پاتریک Furey گفت: این شهرستان آگاه است از این حادثه و پلیس در حال بررسی است.

“همه بازدید کنندگان به ما فضاهای باز باید همیشه احساس امن و رایگان برای ورزش در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله و بدون جنگ,,” او گفت:. “انجام خواهم که نمایش داده شده در این ویدئو را نمی توان تحمل كرد.”

تبلیغات

تورانس پلیس نمی تواند بلافاصله نظر رسیده صبح روز پنج شنبه.

راشل Tennell یک از دوستان که در کار کردن گفت: او در این ویدئو به نمایندگی از او که او گفت: دیگر احساس امنیت ورزش در پارک.

“او با این نسخهها کار هر روز و همیشه سوابق او تمرینات برای تناسب اندام شخصی خاطرات” Tennell در توییتر نوشت.

“خوشبختانه این حادثه ثبت شد چرا که بسیاری از زمان این چیزها ثبت نشده و قربانیان بر این باور نیست. همه مردم از رنگ تجربه برخی از نوع نژاد پرستی در امریکا است. در این لحظه ما به عنوان یک کشور به انجام بهتر و برای رفع این مشکلات تا نسل بعدی نیست و باید به مبارزه همان جنگ است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>