چه کسی مقصر اگر کالیفرنیا می بیند عمده جدید شیوع کروناویروس با بازگشایی?

منظور از اورنج کانتی سلامت افسر ساده بود و دور از رادیکال: شهروندان باید از پوشیدن پارچه پوشش صورت در حالی که در یک محل عمومی در محل کار و یا بازدید از یک کسب و کار برای محافظت در برابر گسترش coronavirus.

اما تقریبا بلافاصله دکتر Nichole سریع مواجه شدید واکنش از ساکنان و برخی از مقامات منتخب که مورد سوال نیاز به ماسک. مردم به یک هیئت ناظران جلسه حمل یک پوستر با سریع عکس در آن را با هیتلر سبیل روی چهره او و صلیب های شکسته. سپس او رو تهدید به مرگ و مورد نیاز امنیتی جزئیات.

در میان معترضان سریع استعفا داد و این هفته ظاهری سیاسی مصدوم به کالیفرنیا تلاش برای احیای اقتصاد خود را در حالی که جلوگیری از شیوع بیماری های جدید از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

برخی از مسئولان اصرار دارند که به طور فزاینده ای سریع بازگشایی اقتصاد در کالیفرنیا بیش از چند هفته گذشته رانده شده توسط مراقب سلامت ملاحظات. اما نیز وجود دارد که فشارهای سیاسی نیز هست. برخی از کسب و کار به ضرب و شتم توسط ماه از اقامت در خانه سفارشات در حال هل دادن برای باز کردن درهای خود را در حالی که برخی از ساکنان شی به دولت گفتن آنها را به پوشیدن ماسک و چگونه دور از هم ایستاده از هر یک از دیگر.

تبلیغات

در همان زمان این سوال مطرح است که چه کسی مقصر اگر سرعت بازگشایی منجر به عمده افزایش مرگ و میر.

لس آنجلس باقی مانده است یکی از سخت ترین-آمار شهرستان در کالیفرنیا با بیش از 2,700 مرده متشکل از بیش از 57 درصد از دولت تلفات با وجود اینکه خانه را به یک چهارم از جمعیت این ایالت. در عین حال پرجمعیت ترین شهرستان در حال حرکت است سریع تر از منطقه خلیج سان فرانسیسکو در بازگشایی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تاکید کرد که این تصمیم به بازگشایی در سرعت یکی ساخته شده توسط رهبران محلی.

تبلیغات

“اجازه دهید من فقط روشن کردن چیزی: بهداشت محلی مدیر تصمیم در L. A. امروز. ایالت کالیفرنیا نیست” Newsom گفت: در 29 مه زمانی که L. A. شهرستان واصل مدارک با دولت است که اجازه آن را به بازگشایی رستوران برای فرد ناهارخوری و سالن مو. “این سوال foundationally یک سوال برای بهداشت محلی مدیران محلی و مقامات شهرستان.”

مقامات بالا در L. A. اند با اشاره به Newsom دستورالعمل به عنوان بخشی از دلیل آنها احساس آن زمان مناسب برای ادامه. شهردار اریک Garcetti گفت: در زمان مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان شده اند روند را در L. A. County, و این مهم است که به مراقبت از هر دو مورد بهداشت عمومی و اقتصادی فشار است.

رئیس L. A. شهرستان هیئت ناظران کاترین Barger گفت: در مصاحبه ای که شهرستان رهبران مسئولیت محلی بازگشایی استراتژی است.

تبلیغات

دولت “به ما یک چراغ سبز است. اما او درست است. منظورم این است که در نهایت آن را به ما بهداشت عمومی افسر,” او گفت:. “همه چیز را ما انجام شده است بر اساس داده های جلو آورده [لس آنجلس گروه] بهداشت عمومی و آورده شده به جلو بر اساس معیارهای تعیین شده توسط دولت است,” او گفت:. “و این هیئت مدیره است بسیار مراقب باشید تا مطمئن شوید که ما آن را در یک سنجیده و دقیق مد بر بهداشت عمومی.”

تنها زمان خواهد گفت که آیا L. A. شهرستان در حال حرکت است بیش از حد سریع است.

وجود ثابت روایت از آنچه در: شهرستان, دانشمندان می گویند که موثر و نرخ انتقال این بیماری افزایش یافته است به تازگی. تعدادی از این موارد تشخیص داده شده در هفته گذشته کاهش یافت و 12 درصد در مقایسه با هفته گذشته است.

تبلیغات

اما برای اولین بار در هفته معنیداری کاهش در هفته بستری شدن در بیمارستان به دلیل coronavirus.

هفتگی و مرگ و میر در لس آنجلس افزایش 12 درصد در هفته گذشته در مقایسه با هفته گذشته است.

اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا هنوز هم آسیب پذیر به عفونت است. آخرین مطالعه برآورد درصد از جمعیت که هنوز آلوده شده است در L. A. شهرستان نشان می دهد تا آنجا که 98 درصد از مردم در, پرجمعیت ترین شهرستان نشده است با آلوده coronavirus است که مرگبارتر و بیشتر عفونی از آنفولانزای فصلی.

تبلیغات

باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای L. A. شهرستان است در دفاع از این منطقه را بازگشایی طرح اما گفت که ساکنان و کسب و کار نیاز به پیروی از قوانین ایمنی.

“در برخی از نقطه ما باید برای بازگشایی,” فرر گفت. “نام بازی است که مطمئن شوید که زمانی که بخش های در حال بازگشایی, ما در حال گرفتن هر احتیاط ما می توانیم.”

دکتر پیتر چانه-هنگ استاد و عفونی-بیماری های تخصصی در دانشگاه سان فرانسیسکو گفت: در حالی که بازگشایی رستوران را ندارد او را عصبی ایده از سرگیری اجتماعات بزرگ مانند جماعت جلسه در کلیساها را به او می دهد دلیلی برای نگرانی.

“این واقعا در مورد اندازه جمعیت” چانه-هنگ گفت. مردم باید هوشیار مورد نیاز مردم آسیب پذیر مانند سالمندان و افراد مبتلا به سرطان و بیماری های قلبی و دیگر بیماری های زمینه ای در بازدید از بازگشایی مناطق.

تبلیغات

فوق العاده, پخش كردن, حوادث است که باید منتقل coronavirus برای بسیاری از افراد رخ داده است در کلیساها و همچنین جمعی دیگر حوادث مانند کنوانسیون و مردی Gras جشن.

در میان 92 افرادی که در یک کلیسا در آرکانزاس در اوایل ماه مارس 35 تایید شد آلوده و سه درگذشت; دو نفر آلوده شدند کشیش و همسرش, با توجه به گزارش منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که مصرف یک مقدار کندتر رویکرد تدریجی است و باز تنها در فضای باز ناهار خوری به عنوان یک گام موقت قبل از باز کردن داخل سالن ناهار خوری.

تبلیغات

در شمال کالیفرنیا پرجمعیت ترین شهرستان و خانه به دره سیلیکون شهرستان سانتا کلارا تنها فضای باز ناهار خوری و خدمات مذهبی اجازه داده شد برای از سرگیری جمعه گذشته همراه با در فروشگاه خرید. سالن مو مجاز به بازگشایی شده است.

دکتر سارا کودی سانتا کلارا کانتی افسر بهداشت گفت: نرخ ابتلا به عفونت در سراسر شهرستان شده اند کم شده اند و با ثبات برای برخی از زمان. شده است وجود دارد کمی دست انداز در coronavirus بستری اعداد به احتمال زیاد مربوط به شهرستان سانتا کلارا را متواضع بازگشایی تلاش در اواسط ماه مه که در آن فروشگاه های بازگشایی برای وانت خدمات کودی روز دوشنبه گفت:.

کودی مواجه شده است و برخی از انتقاد برای او محتاط رویکرد به بازگشایی اما نه به درجه همتای او در اورنج کانتی سریع را تجربه کرده است.

تبلیغات

او ماسک منظور در اواخر ماه مه مواجه چالش فوری از ساکنان و مقامات منتخب که مورد سوال نیاز به استفاده گسترده از پوشش صورت به عنوان کسب و کار در این منطقه بازگشایی شد. که خشم در زمان بود به طور مستقیم با هدف سریع.

نارنجی شهرستان کلانتر بخش ارائه جزئیات امنیتی برای سریع بعد از او دریافت آنچه مقامات تلقی می شود یک تهدید به مرگ در طول یک شهرستان با هیئت ناظران جلسه ماه گذشته.

در این جلسه که شناسایی خودش به عنوان یک وکیل تحقیر سریع تجربه در زمینه های پزشکی و خواندن او آدرس خانه با صدای بلند گفت: او برنامه ریزی شده را به یک گروه سریع در صفحه اصلی و “انجام ورزشهای سبک بدون وسیله در ماسک در مقابل آستان” در تلاش برای ثابت کند که پوشش صورت ناامن هستند.

زن تکرار آنچه منتقدان گفته بود در مورد پوشش صورت نما خطری برای مردم سطح اکسیژن. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قبلا گفت که کودکان کمتر از 2 و هر کسی با یک تنفس مسئله نباید از پوشیدن چهره و پوشش.

تبلیغات

“هنگامی که مردم شروع به انداختن مثل مگس و آنها را” زن گفت: در این نشست “من می خواهم به درخواست هر پاسخ اول در 30 شعاع مایل به رول چراغ ها و آژیر به درب جلو و شما تا به حال بهترین دعا آنها می تواند به احیای هر کس رفت چرا که اگر آنها نمی تواند … من خواهد بود درخواست O. C. D. A. را به اتهام آن به عنوان قتل است.”

بعد از آن که در هفته اورنج کانتی هیئت ناظران صندلی میشل جراحی را محکوم کرد تهدید گفت: “باید آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

“هیچ کس سزاوار به تهدید یا مرعوب راه او بود” فولاد گفت: در آن زمان.

کارشناسان بهداشت می گویند پوشش صورت می تواند کمک کند گسترش coronavirus با نگه داشتن عفونی دهان و دندان قطرات از فرد آلوده از اسپری کردن در حالی که صحبت کردن به دیگران است.

تبلیغات

سریع بود که در استخدام به عنوان شهرستان افسر بهداشت در ماه ژوئن گذشته نمی تواند از نظر شنبه ،

شهرستان موافقت به پرداخت سریع $75,000 در قطع در ازای تصمیم او به طور داوطلبانه استعفا دهد, با توجه به حل و فصل و انتشار قرارداد امضا دوشنبه.

این توافق اشاره می کند که شهرستان اجرایی فرانک کیم نمی خواهد بی اعتبار کردن کار انجام شده توسط سریع در حالی که او به کار گرفته شد با شهرستان است. در تبادل سریع موافقت کرد به انتقاد از شهرستان یا هیئت ناظران.

کیم مشخص توافق روز شنبه به عنوان “نسبتا استاندارد برای شهرستان” وقتی که می آید به سطح اجرایی کارکنان.

تبلیغات

“من تا به حال بسیار خوب رابطه کار و من فکر کردم او کار بسیار خوبی برای شهرستان به سلامت ما افسر گفت:” طی یک تماس تلفنی با خبرنگاران.

کیم اضافه شده است که او را شگفت زده و نا امید سریع استعفای. او گفت: نه او و نه هیچ یک از اعضای هیئت ناظران او را تشویق به استعفا.

او کاهش یافته است به شرح دلایل خود را برای انجام این کار گذشته از گفت: “من معتقدم که همه از چالش های وزن در تصمیم او.”

همانطور که از سه شنبه شب 185 نفر کشته شده اند در اورنج کانتی از coronavirus. وجود دارد به طور متوسط نزدیک به 400 نفر در اورنج کانتی بستری با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس هر روز هفته گذشته از نزدیک به 300 در اوایل ممکن است.

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان Iris Lee, Joseph Serna بور Shalby و فیل Willon کمک به این گزارش.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de