کلرادو مقننه تصویب رستوران برو مشروب فروش

یک نوشیدنی برای رفتن. دور بعدی در کلرادو قوه مقننه به دلیل قانونگذاران دولت فقط به تصویب مجلس سنا در لایحه 20-213 که گسترش فرماندار Jared پلیس اجرایی به منظور اجازه می دهد رستوران و بار, takeout و تحویل مشروب الکلی برای یک سال دیگر.

این لایحه نوشته شده بود در اصل با دو سال عمر اما نسخه نهایی اصلاح شد برای یک سال تمدید آن منقضی خواهد شد در تاریخ 1 ژوئیه 2021. اما این یک بهبود بزرگ بیش از این ماه به ماه دستور اجرایی از پلیس است که اجازه داده اند takeout مشروب فروش از مارس 20 که اغلب تمدید در آخرین لحظه.

پلیس هنوز هم نیاز به ثبت نام در این لایحه برای تبدیل شدن به قانون اما هنگامی اتفاق می افتد که آن را اجازه می دهد مشتریان به خرید ظروف مهر و موم شده از کافه ها و رستوران ها برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل. مهر و موم شده ظروف را می توان در اصل بسته بندی (مانند قوطی یا بطری) و یا سایر انواع ظروف مورد تایید کلرادو مشروب اجرای بدست آورد. اندازه گیری نیز مستلزم آن است که بیش از 50 درصد از کسب و کار درآمد از فروش takeout و تحویل مشروب (هنگامی که ما زمان COVID-19 وضعیت اضطراری شده است) و این که کسب و کار باید با مجوز به فروش مشروبات الکلی برای رفتن.

مشتریان نیز محدود به 750 میلی لیتر شراب یا ارواح یا 72 اونس نوشیدنی های تخمیر (مانند آبجو یا شراب) مگر اینکه آنها در حال خرید از یک تولید کننده مانند یک کارخانه یا محل تقطیر آبجوسازی cidery یا کارخانه شراب سازی (که در حال حاضر مجاز به فروش مقادیر بزرگتر).

کلرادو به تصویب مجلس این لایحه به اتفاق آرا وجود دارد و تنها یک رای مخالف از 35 سنا رای از سناتور Rhonda زمینه های که نشان دهنده منطقه 29.

از مارس 17, زمانی که رستوران ها و کافه ها دستور داده شد تا به در محل مشتریان کسب و کار شده اند لنگش همراه با takeout فروش و علاوه بر این از آبجو, شراب و مشروب به takeout منوها داده است بسیاری از آنها یک شانس مبارزه. به عنوان از آوریل 27, مشتریان اجازه داده شد به ناهار خوردن در محل بار اما محدودیت در ظرفیت های (50 درصد یا پنجاه نفر هر کدام که کمتر است) به شدت محدود یک رستوران توانایی فروش مواد غذایی و مشروبات الکلی در قبل از همه گیر سطوح. یک سال دیگر از برو مشروب فروش خواهد بود یک منبع مهم درآمد برای این صنعت است.

و به عنوان ژوئیه 1 2021 رول در اطراف آن امکان پذیر است که قانونگذاران را در تعجبم که چرا takeout مشروب فروش شد و تا کنون غیر قانونی در وهله اول و به طور موقت قانون دائمی است. چرا که در دراز مدت وجود دارد واقعا چقدر تفاوت بین خرید یک growler آبجو از یک brewpub یک بطری شراب از شهری شراب سازی و یا یک شیشه Manhattans از محله خود را ، بسیاری از ما فکر نمی کنم; بررسی های اخیر توسط کلرادو انجمن رستوران نشان داد که یک سوم بزرگسالان در کلرادو خریداری کرده بود takeout مشروب الکلی هفته گذشته و این که 85 درصد از ساکنان کلرادو به نفع ساخت جدید مشروب قانون دائمی است.

ما نوشیدن به آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>