ستون: در حال حاضر ویران coronavirus سالمندان ایستاده به از دست دادن دوباره در Newsom بودجه

آیا شما ضربه فقیر افراد در تنیس در حال حاضر و یا صبر کنید تا زمانی که فدرال می تواند در پیوستن?

یا شاید واشنگتن خواهد شد محافظت از سالمندان با ارسال ساکرامنتو میلیاردها بیشتر به صندوق خود انتقادی خدمات. آن را بعید است اما ممکن است.

یا شاید قانونگذاران و فرماندار موافق به سهولت در سالمندان و در چیز دیگری — مانند دولت خوب.

این گزینه قوه مقننه و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شده است استدلال می کند در تلاش خود را برای مذاکره و توافق در یک بیماری همه گیر-کوبیده بودجه دولت است.

تبلیغات

نمایندگان مجلس باید با تصویب بودجه توسط نیمه شب دوشنبه و یا از دست دادن خود را پرداخت برای هر روز آن را به تعویق افتاد. به طوری که آنها چیزی عبور.

اما در نقض مهلت روح — اگر نه نامه قانون — محصول خود را نمی تواند کامل بودجه. آن را شامل بزرگ حفره ها پر شده بود و بعد از آن با آنچه که به نام “بودجه Junior.” تاریخ و احتمالا خواهد بود مذاکره و گذشت قبل از سال مالی جدید آغاز می شود ژوئیه 1. و یا در اواخر تابستان. کسی چه می داند ؟

بنابراین روز دوشنبه بودجه به طور عمده یک عکاسی در حقوق و دستمزد-بهینه ساز. در روزهای آینده وجود دارد همچنین می تواند بودجه “تریلر لوایح” که به دنبال خواهد داشت با جزئیات.

آن جالب است: COVID-19 ضربه آسیب پذیر سالمندان سخت ترین. برای کنترل coronavirus گسترش Newsom و دولت دیگر فرمانداران فلج اقتصاد است. به ناچار این تا حد زیادی کاهش درآمدهای مالیاتی است که برنامه های صندوق برای نیازمندان و سالمندان. در حال حاضر سالمندان در حال چکش نه تنها توسط ویروس بلکه با از دست دادن پتانسیل های بسیار مهم دولت خدمات.

تبلیغات

این دو whammy.

در اینجا چشم انداز در ساکرامنتو: Newsom پروژه 54 دلار-میلیارد سوراخ در بودجه است که او در ابتدا پیشنهاد در ماه ژانویه است. بنابراین در ماه گذشته او کوچک شده خود درخواست بودجه با 19 میلیارد دلار کاهش به مجموع $203 میلیارد دلار است.

در میان فرماندار whacks شد از 14 میلیارد دلار “ماشه” کاهش است. این قطع برنامه ها — عمدتا در آموزش و پرورش و بهداشت و خدمات انسانی — می تواند باعث به وجود اگر کنگره و رئیس جمهور تهمت قرار دادن در کشورهای دیگر بزرگ همه گیر امداد بسته است.

تبلیغات

“هیچ چیز شکسته قلب من بیشتر از ساخت کاهش بودجه” Newsom به خبرنگاران گفت: هنگامی که او به آنها پیشنهاد شده. “وجود دارد یک انسان در پشت هر تعداد … یک رویا را تکذیب کرد.”

طرفداران برای سالمندان با من صحبت کردیم به من گفت که آنها واقعا خسته از شنیدن “شکسته قلب من” از زبان فرماندار و دیگر سیاستمداران است. متناسب با آن به همان اسکریپت کتاب با “فکر و ذکر” پس از تیرباران های دسته جمعی.

به هر حال مجلس را رد کرده است Newsom ایده. به جای آن می خواهد به عقب ماشه مفهوم است. تحت قانون گذاران’ طرح کاهش می تواند باعث شود تنها در صورتی که فدرال نمی آیند طریق با میلیاردها و حتی پس از آن احتمالا نه.

مجلس ترجیح می دهند به قرض تسلیم برخی از هزینه های تبدیل به لقب حسابداری و خالی “روز بارانی” رزرو سطل — سنتی راهکار برای کسری بودجه به جز این اولین بار است که شده است وجود دارد یک ذخیره. قانونگذاران همچنین می تواند بر روی کاغذ خودسرانه کاهش پیش بینی کسری بودجه و افزایش درآمد انتظارات.

تبلیغات

که بد دولت است. اما بدتر این است که دوست داشتنی سالمندان کم درآمد بسیاری از آنها ضعیف و ناتوان است.

“چرا ما ادامه برنامه تا زمانی که ما پیدا کردن برای اطمینان حاصل کنید که آیا بودجه فدرال در حال آمدن است ؟ می گوید:” مجلس Adrin دکتر رافیک نظریان (D-شمال هالیوود) که صندلی پیری و دراز مدت مراقبت از کمیته. “هنگامی که ما می دانیم آن را در آینده نه, پس از آن ما می تواند کاهش.”

Newsom می خواهد آن را انجام داده و بیش از نه پا زدن می تواند به پایین جاده. مشکل این است که بلافاصله پس از آغاز مبارزه سالمندان است.

به سختی هر کسی می خواهد به جمع آوری مالیات.

تبلیغات

“آنها در حال رفتن به انجام این کار در یک سال انتخابات می گوید:” مارتی Omoto مدیر کالیفرنیا ناتوانی ارشد جامعه اقدام شبکه. “است که می تواند بر حفظ دموکرات کنگره صندلی و قانونی فمن. حتی دموکرات ها نمی خواهند به انجام است که هنوز در کسب و کار به طور کامل به عقب.”

“ما همه عصبی به عنوان جهنم چون ما نمی دانیم که چه [کاهش] آنها در نهایت رفتن به موافقت.”

دکتر رافیک نظریان میگه از مالیات: “ما در حال تلاش برای جلوگیری از انجام آن به خاطر ما اجرا شده اند کاملا چند مالیات بیش از پنج یا شش سال است.”

اما او می افزاید: “در حال حاضر وجود دارد برخی از مکالمات در مورد ‘ما چگونه پرداخت برای مراقبت دراز مدت?’ — آیا باید کوچک شود, مالیات حقوق و دستمزد می رود که به مدت طولانی-مراقبت صندوق. در 15 سال آینده ما انتظار ارشد جمعیت به رشد از 12 درصد [از مردم] به 25 درصد.”

تبلیغات

شاید اگر ما نمی تواند یک واکسن برای coronavirus نسبتا به زودی. و تمام کسانی که پیشنهاد کاهش به ارشد برنامه می تواند نیروی سالخوردگان به خانه سالمندان که در آن تبدیل شدن آنها بسیار بیشتر در معرض خطر آلوده شدن با این ویروس. “آنها در حال برش آنچه که مردم نیاز به اقامت در خارج از کمک و مراقبت از امکانات و یا خانه های سالمندان می گوید:” بلانکا کاسترو کالیفرنیا حمایت مدیر AARP.

“آخرین جایی است که شما باید هدف برای کاهش این است که افراد در طول یک بیماری همه گیر” می گوید: Anthony رایت, مدیر اجرایی, از دسترسی به بهداشت کالیفرنیا یک حمایت ائتلاف. “این برنامه است که باید پاسخ به این بیماری همه گیر — و نه چیزهایی که ما در این اورژانس است.

“این مشکل به ببینید که چگونه بسیاری از این [COVID-19] مرگ و میر در خانه های سالمندان. شما می خواهم انتظار ما خواهد دو را به نگه داشتن مردم از رفتن به این خانه.”

در میان برنامه های صف برای تیز whacks یا حتی آشغال: in-home supportive services. و مراکز اجتماعی که در آن سالمندان می تواند تعامل با مددکاران اجتماعی و دیگر مردمی.

تبلیغات

Newsom همچنین پیشنهاد به آن را سخت تر به واجد شرایط برای پزشکی با ساخت مطمئن شوید که شما در حال بدتر از صرفا فقیر.

بنابراین پا زدن می توانید. این مورد زمانی که بد دولت می شود و دولت خوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>