ستون: در میان نژادی حساب من با تعجب: چه سفیدی چیست ؟

آیا این چیزی است که یک انقلاب احساس مانند?

فقط در چند هفته آهسته و مداوم قطره تبدیل به یک موج جزر و مد باور نکردنی فریبنده سرعت — جهانی همه گیر سر در گم می شود. نژادپرستی در نهایت در نزدیکی یا بالای امریکا را در دستور کار خود و احتمالا من تنها کسی تعجب: چرا حالا ؟

آن را به عنوان هر چند برای سال ما ایستاده بود گردن craned چشم squinted در افق جستجو برای تغییر تنها برای پیدا کردن آن را به طور ناگهانی زني در مچ پا و swamping ما مقابل درب لباسشویی دور تثبیت بحث مثل خیلی اب اورد.

من فکر می کنم بخشی از دلیل این کار خستگی ناپذیر از زندگی توجه فعالان در سراسر کشور که هرگز خواستار متوقف کردن خشونت پلیس و جرم حبس و ایجاد یک جنبش است که حاضر به مرگ است.

تبلیغات

و گاهی اوقات اخبار ارائه ترکیبی از داستان که نقطه وصل می شود برای ما روشن حقیقت به عنوان آشکار به هر صورت فلکی در آسمان شب است. این بیماری همه گیر به ما نشان داد که نژادی و نابرابری اقتصادی باید عواقب کشنده. امی کوپر Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و جورج فلوید به ما نشان داد که نه تنها خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید کشنده, اما برخی از مردم سفید پوست آگاه هستند که اختلاف و مایل و قادر به استفاده از آن به عنوان یک سلاح در اغلب بدون عواقب باشد.

این حوادث اتفاق افتاده در شهر نیویورک در جنوب و سراسر میانه آمریکا است. و در همه جا این اتفاق افتاد آن قبلا اتفاق افتاده است. و اگر آن فیلم نیست آن را برای شما ما نیز دیده می شود بی شماری ویدئوها از پلیس در سراسر کشور اقدام مانند یک affronted باند با استفاده غیر قانونی نیروی, تیراندازی معترضان و روزنامه نگاران در کشاله ران و در صورت حفاظت از یک مجسمه از یک نژادپرست رئیس پلیس و شهردار سابق در فیلادلفیا فشار 75 سال در بوفالو و ترک او را به خونریزی در خیابان و کاهش لاستیک از معترضان اتومبیل.

اما یکی از بزرگترین دلایل این لحظه احساس می کند متفاوت است که چگونه افرادی اقدام به ارین Aubry کاپلان در مورد آن نوشت L. A. بار در هفته گذشته است.

تبلیغات

برخی از گمراه کننده سد شکسته است در ذهن مردم سفید. یک Civiqs بررسی نشان داد 15-نقطه به دست آوردن حمایت برای سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در میان مردم سفید فقط در چند هفته گذشته بازتاب اولین بار در سه سال بررسی است که اکثریت مردم سفید نظرسنجی پشتیبانی سیاه زندگی مهم است.

بنابراین این هفته من فکر کردم من می خواهم به نوشتن در مورد سفید لس آنجلس. اما من به سرعت خودم را شکست داد و چگونه مبهم و ضعیف تعریف ایده های ما در مورد مردم سفید هستند. چگونه می تواند به شما نوشتن در مورد چیزی که همه جا هست و هیچ جا در همان زمان که بر همه چیز است اما به ندرت به طور مستقیم به نام یا مورد بحث است ؟

من جستجو کردم برای کتاب دانشمندان و یا مقالات در مورد سفید Angelenos به عنوان یک گروه اما من پیدا کردم بسیار کمی مواد. جستجو در L. A. Times archives نیز ثابت تا حد زیادی بی ثمر. در اخبار, سفید, دیدگاه درمان به عنوان پیش فرض اصلی دیدگاه حتی اگر مردم سفید در لس آنجلس شده اند یک اقلیت برای چندین دهه در حال حاضر.

که در آن سفید است لس آنجلس ؟ چه سفید Angelenos باور ؟ چه مواد غذایی را می خورند ؟

تبلیغات

مانع در تحقیقات من هفته گذشته من در ماشین من سوار فیرفکس به آنچه به نظر می رسد به من به قلب سفید لس آنجلس به سمت بورلی هیلز که در آن حدود 82 درصد از جمعیت سفید است. من پارک شده در گرو جایی که من دیدم ستون از گارد ملی کامیون ها و خوشه هایی از نیروهای نظامی در اطراف ایستاده با اسلحه به نام در دو هفته پیش برای کمک به اجرای قانون محلی با پلیس کشته شدند.

برای من, آن شوم دید. اما نیز وجود دارد خطوط از مردم در حال انتظار برای تصاویر با گارد ملی انجام یوگا در مقابل آنها و درخواست از آنها برای نگه داشتن بچه ها. دو سفید کودکان biked توسط cheerily ضمن تشکر از آنها را برای خدمات خود را. خوشه از افسران پلیس لس آنجلس lounged در اطراف تاریخی و به تازگی بازگشایی بازار کشاورزان آرامش بخش و صحبت کردن بی سر و صدا.

من ناگهان خودم را زبان گره خورده است. یکی از جنبه های سفید لس آنجلس بود که بلافاصله آشکار بود که چگونه جامعه به نظر می رسد که مطلوب و رابطه اعتماد با اجرای قانون است. چگونه من مصاحبه این افراد در مورد آنچه به نظر می رسد به من به عنوان یک بیماری همه گیر نژادپرستانه و خشونت پلیس زمانی که آنها درمان پلیس مانند قهرمانان ؟ چه خوب خواهد آن را برای من انجام دهید به درخواست مردم سفید آنچه در آن به معنی سفید که سفید مردم درک نمی کنند که برای خود و حتی ممکن است پیدا کردن سوال خود را توهین آمیز? چه پاسخ من انتظار می رود برای به دست آوردن ؟

من تا به حال هیچ ایده, بنابراین من در ماشین. من سوار گذشته تمام غذاها و من فکر کردم در مورد زمان چند سال پیش وقتی که من رفتم داخل برای مصاحبه با مردم در مورد خشکسالی و یک زن سفید محوری او سوپ جام به دست من و به من گفت آن را دور می ریزیم.

تبلیغات

وحی من به او گفت من یک خبرنگار و تلاش به دست او سوپ جام پشت, اما او آن را رد کرد و راه می رفت دور به من گفتن که او تا به حال بسیاری به آن روز.

من در بر داشت یک سطل آشغال حدود سه فوت دور و دور انداخت سوپ جام. چه چیز دیگری می توانم انجام دهم ؟ من در جنوب Nashville و من و زندگی در میان مردم سفید تمام زندگی من است. من می دانستم که دور انداختن این جام خواهد بود بی نهایت آسان تر از قانع کننده غنی سفید کاری که آنچه او انجام داد این بود که نژادپرست است.

اما این چند هفته گذشته بوده است متفاوت است. سفید مردم شروع به فکر می کنم در مورد آنچه در آن به معنی زاد نژادپرستی. حتی شرکت های بزرگ در حال تلاش برای پیدا کردن کلمات مناسب پر ما صندوق با شدت صادقانه اظهارات همبستگی. حتی نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم. و در یک سرگرم کننده شاخص اشتباه نیت خوب از این لحظه جستجوهای گوگل عبارت “من نژادپرست” سر به فلک کشید.

آن سخت است برای خنده این چند هفته گذشته اما این تصویر از میلیون ها نفر از مردم سفید دیوانه وار درخواست الگوریتم موتورهای جستجو به آنها بگویید اگر آنها نژادپرستانه به ارمغان آورد یک لبخند به صورت من.

تبلیغات

و این یک یادآوری است که ارائه سفیدی به عنوان یک ناگفته پیش فرض جهان بینی نمی کند و فقط به افراد صدمه دیده از رنگ برگ های آن برخی از مردم سفید کاملا اشتباه زمانی که ارائه شده با واقعیت نژاد در امریکا است. نویسنده Toni Morrison یک بار اشاره کرد که تمرکز بر قربانیان نژادپرستی مانع درک ما از چگونگی ساختار نژادپرستی به شکل عاملان آن.

بنابراین یک mea culpa برای من سفید خوانندگان اگر شما موفق به خواندن این دور. این ستون ارائه شده یک فقیر از سفیدی است. اما اگر شما می دانید بهتر از من شما را به چالش می گویند ،

این سوال که چه سفیدی به معنی ضروری است در سن زمانی که سفید ناسیونالیسم در حال افزایش است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که گاهی اوقات به نام ما اولین رئیس جمهور زیرا او ایجاد یک انتخاباتی اکثریت به طور مستقیم با توسل به ناسیونالیسم و سفید نگرانی در مورد از دست دادن جای خود را در بالای سلسله مراتب نژادی. سفید هویت سیاسی تحت سلطه محافظه کاران و جمهوریخواهان و فاکس نیوز.

اما اگر سفیدی می تواند تعریف شده توسط هزاران نفر از سفید معترضان دیده ایم راهپیمایی در اعتراض به خشونت پلیس?

تبلیغات

Jennifer Hauge joins in a protest rally at the 5th Precinct Police station

جنیفر Hauge می پیوندد در یک تجمع اعتراضی در 5 حوزه ایستگاه پلیس در شنبه 30 مه سال 2020 است. “این مهم است به بیرون آمدن و مطمئن شوید که ما برادران و خواهران خود می دانند زندگی موضوع است که جورج زندگی اهمیت” گفت: Hauge. پس از یک شب از شورش برپایی تظاهرات مسالمت آمیز در اطراف شهر مینیاپولیس در شنبه 30 مه سال 2020 ادامه به تماس برای عدالت باید انجام شود در پاسخ به مرگ جورج فلوید در دست پلیس است. یک حکومت نظامی اعلام شده است و دوباره برای امشب آغاز و در ساعت 8 بعد از ظهر.

(کارولین کول/کارولین کول/کارولین کول/کارولین کول/لس آنجلس تایمز)

سفیدی است که تحت اساسی تکامل از “بینام به طور پیش فرض” به “نژاد مشخص شده” با توجه به نل Irvin نقاش مورخ نوشت که یکی از تنها موجود سابقه مردم سفید در سال 2010.

“از بین بردن دودویی تعریف سفیدی — جابجایی بین نیستی و awfulness — ضروری است برای یک نژادی دید که اخلاقی مردم می توانند به اشتراک گذاری در سراسر خط رنگ” نقاش نوشت در نیویورک تایمز op-ed در سال 2015.

تنها زمان خواهد گفت که آیا این یک لحظه و یا یک جنبش است. اما آنچه مردم سفید تصمیم سفیدی معنی خواهد شد که تاثیر زیادی بر نتیجه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>