دانیل برگر برنده استعماری حذفی در PGA Tour بازگشت

فورت ورث (AP) — دانیل برگر بازی برخی از بهترین گلف که هیچ کس متوجه. سه ماه دور به دلیل COVID-19 همه گیر نیست آهسته حرکت خود را و او آن را پرداخت یکشنبه با پیروزی در استعمار.

PGA Tour ساخته شده سالم بازگشت به گلف, در چارلز شواب با چالش تا حدودی بیمار برساند. برگر ذخیره شده پر از پشت 17th سبز در اولین حذفی سوراخ و برنده هنگامی که Collin Morikawa از دست رفته 3-پا پر زدن توپ.

برگر بسته با 4-تحت 66 خود 28th متوالی دور در پر یا بهتر دوستیابی برای اکتبر. 11 در هوستون باز است.

حتی بیش از نهایی ساعت یک و نیم دوجین بازیکن شد و هنوز هم در مخلوط. همه که از دست رفته بود و صدا و انرژی از یک گالری با PGA Tour نه تماشاگران اجازه می دهد برای باز کردن پنج وقایع در آن بازگشت.

برگر برنده برای بار سوم — همه پیروزی ها در طول این هفته در تقویم نه فقط در شرایطی مانند این. این اولین PGA Tour رویداد پس از مارس 12 هنگامی که گسترش جدید کروناویروس تعطیل گلف و دیگر ورزش ها.

Morikawa در زمان به اشتراک گذاری از سرب با 50 پا زدن توپ در 14 سوراخ. این بود که آنهایی که کوتاه است که صدمه دیده است. Morikawa نیز از دست رفته یک مرغک زدن توپ از 6 پا در 18 سوراخ در 67.

برگر تنها کسی بود که تحویل ساخت 10 پا مرغک نهایی سوراخ قرار داده است که او در 15-تحت 265.

Xander Schauffele به معنی جدیدی به عبارت “وحشتناک نعل اسب” در استعمار.

او ضربه را به آب در 15 از fairway, پناهگاه, آمار ضعیف تراشه پس از مجازات به ضرب گلوله کشته و پس از آن ساخته شده 30-بالا و پایین صفحه به فرار با یک دیو. او به دنبال با یک 25-پا مرغک به دست آوردن مجدد سهم منجر شود. و سپس خود را در 3 پا پر زدن توپ در 17 سوراخ غوطه ور در یک طرف سوراخ و چرخید دیگر.

او 25-پا زدن توپ مرغک به عضویت حذفی بالا آمد فقط و او به ضرب گلوله 69.

Bryson DeChambeau cringed زمانی که او 12-پا زدن توپ مرغک در 18 به دقت از دست رفته به او 66 و ترک او یک شات از حذفی است. ایضا برای جاستین رز که 18 فوت مرغک در آخرین سوراخ بود و به نوبه خود ، او همچنین تا به حال 66. Jason Kokrak به پایان رسید و جلوتر از هر کس دیگری. او همچنین از دست رفته یک مرغک در آخرین سوراخ در دور 64.

Spieth تلاش برای پایان دادن به سه سال بدون پیروزی چپ با یک جایزه تسلی پیشرفت است. او از دست رفته 2-پا پر زدن توپ در ششم سوراخ — بخشی از سه bogeys در چهار سوراخ کشش — اما هنوز هم در مخلوط تا زمانی که یک توپ را روی گوه شات از نشیب در تاریخ 14. حتی پس از آن او ساخته شده یک 35-پا زدن توپ را به صرفه جویی دیو. او زخم با 71 و برای 10.

___

KORN کشتی تور

پونته ودرا بیچ فلوریدا. (AP) — لوقا لیست birdied سه از چهار حفره و حساس هم پارس در پایان برای یک 3-تحت 67 به نفع خود Korn کشتی چالش در این مسابقات برای اولین بار به عقب برای PGA Tour توسعه مدار است.

لیست برنده توسط یک شات بیش از شاد Tuten (67) و یوسف Bramlett (68). Kristoffer ونتورا (67) و نیکلاس Lindheim (66) بودند یکی دیگر از شات پشت سر گذاشت. از پیشرو پنج بازیکن همه اما Tuten دارای PGA Tour وضعیت که نمی توانید به PGA Tour رویداد در استعمار.

لیست برنده برای اولین بار از او در Korn تور کشتی در سال 2012.

خواهد Zalatoris که تا به حال 54 سوراخ, سرب ساخته شده و 17 پارس و یک دیو در او دور از 71 در رنگ است ولی البته در TPC Sawgrass مجاور به ورزشگاه دوره است که میزبان مسابقات قهرمانی بازیکنان. که کاهش یافته است او را به یک کراوات برای ششم سه عکس پشت سر لیست.

از Korn تور کشتی باقی می ماند در این منطقه در هفته آینده برای دیگر واقعه یک بار در پادشاه و خرس در جهان گلف ایجاد کرد به رویدادهای از دست رفته به COVID-19 اپیدمی خاموش کردن.

___

کره ای LPGA

جزیره ججو کره جنوبی (AP) — باران شسته نهایی دو دور کره LPGA S-نفت قهرمانی را وادار سازمان به ترک این رویداد در Elysian ججو.

دفاع از قهرمان چوی Hye-jin بود در دور اول رهبر در 8-تحت 64.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de