مقامات منتخب تماس برای تحقیقات مستقل به دار مرگ در گراش

دو مقامات دولتی باید پیوست لس آنجلس استاد راهنما در تماس در کالیفرنیا Atty. ژنرال خاویر Beccera برای بررسی مرگ یک جوان سیاه یافت می شود حلق آویز از یک درخت در یک پارک در نزدیکی پالم دیل شهرستان سالن.

“`دادستان کل به عنوان سرب وکیل و اجرای قانون رسمی برای ایالت کالیفرنیا خواهد به من قرض بدهید اضافی تخصص و نظارت به این مهم بررسی و ارائه جامعه با پاسخ آنها سزاوار گفت:” L. A. شهرستان سرپرست کاترین Barger که برای مستقل تحقیق همراه با دولت از سوی دیگر ، اسکات ویلک و مجلس تام سرسپرده از گراش هر دو حزب جمهوریخواه.

رابرت فولر 24 داشت در لبه 2 هکتار حیاط شناخته شده به عنوان Poncitlán مربع اوایل روز شنبه.

لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی را در ابتدا با برچسب مرگ و خودکشی. فولر خانواده و مدنی رهبران به سرعت تحت فشار قرار دادند پشت اصرار که آن بررسی شود به عنوان یک قتل و خواستار مستقل پروب و کالبد شکافی چیزی در این شهرستان نیز درخواست کرده است.

تبلیغات

“شهر گراش در حال پیوستن به خانواده و جامعه را برای عدالت تماس بگیرید و ما حمایت کامل و رسیدگی به مرگ او” این شهرستان گفت: در یک بیانیه در تناقض با اظهارات قبلی توسط هر دو شهرستان مدیر J. J. Murphy و سروان. ران شیفر از L. A. شهرستان کلانتر بخش.

نزدیک به 2000 نفر جمع آوری شده در پالم دیل در روز شنبه به تقاضا پاسخ در مورد فولر مرگ و سوگواری مردی که شرح داده شده توسط خانواده و دوستان به عنوان یک مصلح با یک لبخند روشن. او عاشق موسیقی انیمیشن و بازی های ویدئویی و بیشتر ماند خود را به آنها گفت.

“این واقعا دیوانه به همه ما گفت:” فولر, خواهر, الماس الکساندر. “ما می خواهیم برای پیدا کردن حقیقت از آنچه واقعا اتفاق افتاده است. همه چیز را که آنها بوده ام گفتن ما بوده است نه حق.

“به اینجا خیره در این درخت آن را ندارد و هیچ حس” الکساندر اضافه شده است. “برادر من بود و نه خودکشی. برادر من یک بازمانده.”

Robert Fuller, the young Black man found hanging from a tree in Palmdale this week.

رابرت فولر این جوان سیاه یافت می شود حلق آویز از یک درخت در پالم دیل این هفته است.

(حسن نیت ارائه میدهد Tommie اندرسون)

تبلیغات

در شنبه ویلک توییتی که “شفافیت منجر به پاسخگویی است که منجر به اعتماد است.”

“رابرت فولر خانواده و جامعه ما نمی تواند به بسته شدن [بدون] کامل تحقیقات مستقل,” او نوشت.

فولر مرگ است تولید موشکافی شدید میان یک پس زمینه از سراسر کشور تظاهرات مجموعه در حال حرکت را با پلیس از قتل جورج فلوید و Breonna تیلور و سیستماتیک نژادی و بی عدالتی مرگ و میر کسانی که آمده اند برای نشان دادن.

مورد را به نور مرگ مشکوک یکی دیگر از سیاه مرد که داشت حلق آویز از یک درخت در مه 31 در ویکتورویل 50 مایل از گراش. سان برناردینو شهرستان کلانتر گفت: بازی ناپاک بود مظنون در مرگ 38 ساله مالکوم Harsch.

تبلیغات

“وجود دارد هیچ نشانه ای در صحنه که پیشنهاد بازی ناپاک; اما علت و نحوه مرگ هنوز در انتظار” کلانتر سخنگوی وزارت جودی میلر گفت: Victor Valley News.

در بیانیه ارسالی به روزنامه Harsch خانواده در اوهایو گفت: آنها برای پیدا کردن آن سخت به قبول مرگ او خودکشی. گفتند Harsch تا به حال مکالمات اخیر با کودکان خود در مورد دیدن آنها را به زودی و از این که او به نظر می رسد افسرده به هر کسی که او را می دانستند.

“توضیح خودکشی به نظر نمی رسد قابل قبول” خانواده نوشت. “وجود دارد بسیاری از راه برای مردن اما با توجه به زمان تنش نژادی, یک مرد سیاه و سفید خود حلق آویز از یک درخت قطعا نمی نشینند و با ما در حال حاضر است.”

بار کارکنان نویسندگان کوین باکستر و دبورا Netburn کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>