سابق USC پذیرش رسمی متهم از پذیرش هزاران دلار در پرداخت برای اطمینان تحصیلات تکمیلی-پذیرش بی حد و حصر برای دانشجویان بین المللی است که انتظار می رود به اعتراف به گناه در روز شنبه به یک تقلب فدرال شارژ.

Hiu کیت دیوید چونگ بستری شده در مارس مورد درخواست که او جعل متقاضیان پذیرش بسته با doctored کالج, متن ساختگی توصیه نامه و جعلی اظهارات شخصی.

چانگ 36 سال Arcadia ساکن توافق به اعتراف به گناه توسط ویدئو کنفرانس به یک سیم تک تقلب در شمارش جرم حمل یک حکم تا 20 سال پشت میله های زندان. چونگ که دستیار مدیر USC دفتر پذیرش تحصیلات تکمیلی از سپتامبر 2008 تا مارس 2016 گفت: اتباع چینی او می تواند کمک به آنها را در به دست آوردن ورود به یک فارغ التحصیل رشته در این دانشگاه با توجه به مورد درخواست. او تقویت این طرح توسط عامل در حال حاضر از بین رفته مونتری پارک علمی شرکت مشاور دادستان گفت.

از ژانویه 2015 دسامبر 2018, چونگ بینی و دریافت و پرداخت — اعم از $8000 تا 12000 دلار — بی حد و حصر از دانشجویان بین المللی و یا از دیگران بودند که اقدام به نمایندگی از بی حد و حصر دانش آموزان است.

تبلیغات

متهم خریداری ساختگی کالج, متن مسئله به از دانشگاهها و دستور خود را تامین کننده برای ایجاد متن برای نشان دادن دروغ متورم معدل با توجه به باراک اوباما.

چونگ بستری او فرستاده شده ساختگی اسناد در دانش آموزان USC نرم افزار بسته های اطلاعاتی از جمله جعلی توصیه نامه ها و ساخته های شخصی اظهارات ظاهرا نوشته شده توسط متقاضیان دادستان گفت.

او همچنین به ارائه تحقیق چگونه به ترتیب برای یک جانشین یادداشت برداری تست به زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی آزمون نتایج آن USC را در نظر بگیرید هنگامی که تصمیم گیری در مورد پذیرش برنامه های کاربردی با توجه به اسناد دادگاه. در درخواست توافق چونگ بستری پنهان از دانشگاه است که متقاضیان پرداخت می شود او را به منظور تسهیل در پذیرش خود را.

چونگ همچنین بستری برای کمک به سه بی حد و حصر بین المللی دانش آموزان به دست آوردن ورود به USC ساختگی با استفاده از نرم افزار مواد. چونگ گفت که او پرداخت می شود $38,000 از دانشجویان بین المللی و مردم اعتقاد او مشغول به کار بودند با دانشجویان بین المللی از جمله اجرای قانون مخفی رسمی. او همچنین دریافت پرداخت های اضافی از دیگر دانشجویان بین المللی به عنوان بخشی از این طرح و در نتیجه سود حاصل از $40,000, دادستان فدرال گفت.

تبلیغات

USC با صدور بیانیه ای در ماه آوریل گفت: این دانشگاه در همکاری با تحقیقات فدرال.

چونگ پنهان این اقدامات از دانشگاه و ادامه داد: درگیر شدن در آنها را به مدت دو سال و نیم پس از او سمت چپ USC با توجه به دانشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de