L. A. شهرستان گزارش 1,003 اضافی coronavirus موارد 17 مرگ و میر بیشتر

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی یکشنبه گزارش 1,003 موارد جدیدی از کروناویروس و 17 مربوط به مرگ و میر.

شهرستان در حال حاضر ثبت بیش از 73,000 مورد از این ویروس بیش از 2900 نفر کشته شده اند.

تعداد موارد گزارش شده توسط شهرستان و هر روز ادامه به افزایش شکوه 1,000 هر روز آخرین هفته به جز دوشنبه هنگامی که مورد شمارش معمولا پایین تر با توجه به کاهش تعطیلات آخر هفته تست. روز پنج شنبه در شهرستان گزارش بالاترین روز به روز بر تعداد موارد جدید تقریبا 1,850 اما گفت: 600 نفر از آنها از یک تعداد نتایج آزمون.

مسئولان باید نسبت به افزایش روزانه موارد جدیدی برای افزایش تست اما گفت که گسترده تر انتقال نیز ممکن است به عنوان کسب و کار بازگشایی و بیشتر مردم خانه های خود را ترک.

تبلیغات

هنوز در این شهرستان کاهش یافت و به زیر هدف خود را از انجام به طور متوسط 15000 آزمون در هر روز در طول هفته گذشته به طور متوسط به جای 12,494 روزانه آزمون با توجه به آخرین رقم در وزارت بهداشت داشبورد که آهنگ های بازگشایی معیارهای. دو هفته پیش بسیاری از تست سایت شد به طور موقت بسته به علت درگیری با پلیس از قتل جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید که به احتمال زیاد منجر به کاهش است.

توسط دیگر اقدامات هر چند L. A. شهرستان به نظر می رسد به باقی می ماند در شکل خوب در مبارزه با ویروس. متوسط تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان همچنان به کاهش کمی. وجود دارد 1,383 تایید coronavirus بیماران در بیمارستان شهرستان روز شنبه با 30 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 20 درصد در هواکش.

در مجموع 803,000 مردم تا به حال تست شده و دریافت نتایج خود را با 8% تست مثبت است. که پس از رای مثبت به طور خلاصه افزایش به 9 درصد در روز شنبه.

مقامات در حال نگه داشتن چشم و نزدیک در که رای زیرا آنها می گویند که این یک شاخص بهتر از اینکه آیا افزایش جامعه گسترش از روزانه تعداد موارد جدید.

تبلیغات

کالیفرنیا دیده می شود افزایش مشابه در موارد جدید در سطح ایالت, گزارش, بالاترین, یک روز در مجموع پنج شنبه و پس از آن دوباره جمعه است. دولت ثبت بیش از 151,000 موارد از ویروس و بیش از 5 ، 000 مرگ و میر مرتبط.

اورنج کانتی گزارش بالاترین روز به روز بر تعداد موارد جدید یکشنبه, ورود به سیستم 304 عفونت های جدید. این شهرستان همچنین گزارش داد چهار میر آوردن مجموع آن به 8,573 موارد و 221 مرگ و میر.

این شهرستان به تازگی شاهد افزایش coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان که بالای 300 برای اولین بار در هفته گذشته است. یکشنبه, 290 نفر در بیمارستان بستری شد, با 144 از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

این افزایش می دهد به عنوان کسب و کار بیشتر شده اند مجاز به بازگشایی با بسیاری از استان ها اجازه ورزشگاه اردوگاه های روز, موزه ها و هتل ها از سر گرفته عملیات جمعه. استان ها می تواند انتخاب اجازه می دهد تا ناخن سالن ماساژ استودیو و تو سرو به بازگشایی شروع جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>