پلیس لس آنجلس خشونت علیه جورج فلوید تظاهرات کارائی یک دهه از اصلاحات

روز اول ماه مه سال 2007 شروع مسالمت آمیز در لس آنجلس. آن را به پایان رسید به عنوان یکی دیگر از تیره های خشونت آمیز فصل برای پلیس.

به عنوان سالانه حقوق مهاجران تظاهرات زخم کردن راهپیمایان با حضور در پارک مک آرتور. هنگامی که یک گروه کوچک از آشوبگران پرتاب بطری و اشیاء دیگر آشفته پلیس در پاسخ تکان دهنده نیروی در کل جمعیت. ماموران ضد شورش از طریق پارک شلیک سخت پرتابه و ضرب و شتم مردم. این سبعیت — زنده تلویزیونی — سمت چپ نزدیک به 250 معترضان مجروح شدند. شهر خشم بود.

برای یک گروه هنوز در تلاش برای اصلاحات خود را پس از ضرب و شتم رادنی کینگ این لحظه مشخص شده یک گام بزرگ به عقب است. این شهرستان به پایان رسید تا پرداخت بیش از 30 میلیون دلار به کسانی که صدمه دیده و یک بار دیگر توافق برای تغییرات طراحی شده برای جلوگیری از چنین خشونت از دوباره اتفاق می افتد.

“آنچه اتفاق افتاده بود گفت:” شهردار در آن زمان آنتونیو Villaraigosa. “ناکافی برنامه ریزی شکست در فرماندهی و کنترل سوء استفاده از تاکتیک ایجاد یک زنجیره آبشاری از افزایش misjudgments.”

تبلیغات

در سال است که به دنبال به عنوان بزرگ تظاهرات و راهپیمایی رفت و بدون تحول بزرگ به لس آنجلس شهرت برای خشونت به راه به ناقص اما غیر قابل انکار پیشرفت است. اتهامات سنگین-دست تاکتیک های پلیس در تظاهرات هنوز هم گاهی اوقات به وجود آمد اما این گروه به نظر میرسد که قرار دادن خود را در یک مسیر جدید است.

پس از آن آمد به قتل ماه گذشته جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس و تظاهرات توده ای که فوران در پی آن است. در لس آنجلس, فیلم ها و حساب های افسران ضرب و شتم دوباره برگشت به ظاهر مسالمت آمیز معترضان با باتوم و مجروح شدن دیگران با “کمتر کشنده” پرتابه بازگشت شهر به سال 2007 است.

پاسخ پلیس به سمت چپ شهردار اریک Garcetti بود که یک عضو شورای شهر زمانی که آرتور پارک افتضاح رخ داده است و پلیس از وزیر دفاعی به عنوان چهره آنها سخت سوال در مورد اینکه آیا پلیس لس آنجلس شده اند باید بهتر آماده شده و می باید پاسخ داد در راه که کاسته تنش به جای تشدید آنها ،

تبلیغات

آن باقی مانده است دیده شود که آیا آمرانه پاسخ پلیس لس آنجلس را به اولین روز از نورد تظاهرات یک ناهنجاری و یا بازتابی از نیروی انتظامی است که منحرف از آن دوره است.

بالا LAPD مقامات می گویند آنها می خواستند به چوب به آن دست دهد اما مجبور شدند برای پاسخ به شدت هنگامی که تعداد زیادی از خشونت معترضان را هدف قرار داده و آنها را با بطری و سایر پرتابه.

دیرین منتقدان وزارت علوم با این حال دیدن این تظاهرات به عنوان یک شکست برای این گروه.

“ما همیشه در حال رسیدن به یک نقطه که در آن ما به طور مداوم به جلو حرکت می کند و چند قدم به جلو و سپس 10 گام به عقب ؟” گفت: کارول سوبل یک دیرین حقوق مدنی وکیل است که برنده چندین زیادی پرونده های حقوقی علیه پلیس لس آنجلس بیش از آن در دست زدن به تظاهرات و کمک به سو دوباره آن را در حال حاضر. “و این است که حداقل 10 گام به عقب اگر نه بیشتر.”

تبلیغات

Attorney Carol Sobel, a longtime LAPD critic, calls the agency's actions during the George Floyd protests a major setback.

وکیل کارول سوبل یک دیرین پلیس لس آنجلس منتقد تماس آژانس اقدامات در طول جورج فلوید تظاهرات عمده شکست.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

برای دهه تندرو تاکتیک بودند هنجار برای پلیس لس آنجلس هنگامی که ماموران و معترضان در خیابان ها. دهه های 1960 و 1970 در حال کامل از قسمت ها که در آن یک نیروی پلیس که با افتخار مدل خود را پس از نظامی سازمان های چپ مردم خون آلود و مرده است.

نقاط پایین شامل پاسخ پلیس به وات شورش در سال 1965 انتشار خشن از یک ضد جنگ در اعتراض قرن شهر در برابر رئیس جمهور لیندون جانسون و یک سال 1987 اعتراضی در حمایت از حقوق همجنسگرایان در آن سوبل به یاد می آورد افسران سوار بر اسب و با پای چپ تظاهرکنندگان با سر صدمات و شکستگی کاسه چشم.

پلیس نادرست از سال 1992 تبرئه افسران پلیس لس آنجلس به اتهام در رادنی کینگ ضرب و شتم شاید تاریک ترین لحظه از گروه اخیر است.

تبلیغات

آمادگی و ضعیف افسران آموزش دیده بودند به سرعت غرق قیام که به پایان رسید با هزاران نفر مجروح و 53 نفر از جمله 10 کشته شده توسط پلیس. سربازان فرستاده شد در پایان این تحول.

پس از اینکه پلیس به زور شکست تظاهرات در خارج از 2000 دموکراتیک کنوانسیون با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی این شهرستان به پایان رسید تا پرداخت بیش از 4 میلیون دلار در قانونی شهرک سازی و وزارت موافقت کرد به جارو سری از محدودیت در چگونه افسران مقابله با جمعیت زیادی.

این معامله به نظر می رسد منجر به بهبود به عنوان مقامات وزارت کار می کرد بیشتر از نزدیک با ماه مارس سازمان برای جلوگیری از درگیری. این استراتژی بر روی صفحه نمایش در سال 2006 زمانی که صدها نفر از هزاران نفر از راهپیمایان فرود در مرکز شهر لسآنجلس برای یک نرم افزار-مهاجرت رالی.

اما حسن نیت کوتاه بود.

تبلیغات

در همان مهاجرت تظاهرات سال آینده یک واحد تخصصی از افسران لرزاند توسط گروهی از آشوبگران, راهپیمایی آرتور پارک در L. A. در وستلیک محله مجروح شدن حدود 250 معترضان و روزنامه نگاران با فوم سخت گلوله و باطوم.

رئیس پلیس لس آنجلس لایحه براتون واقعا که تا به حال صرف سال تلاش برای ساخت و ترمیم روابط میان گروه ها و جوامع اقلیت شد کبود.

سفارش خود را دستیاران تولید داغدار گزارش که فرماندهان شکست خورده بود به اندازه کافی برنامه ریزی برای این تجمع صادر گیج کننده و گاهی اوقات متناقض سفارشات و موفق به کنترل افسران. و افسران این گزارش اعلام سوء استفاده از سلاح های خود را در راه است که تجاوز پلیس لس آنجلس سیاست ها و آموزش های پایه دستورالعمل.

Then-Los Angeles Mayor Antonio Villaraigosa, left, at a news conference with then-Police Chief William J. Bratton.

سپس در لس آنجلس شهردار آنتونیو Villaraigosa سمت چپ در یک کنفرانس خبری و پس از آن-رئیس پلیس William J. براتون واقعا.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

گزارش و حل و فصل قانونی که سوبل کمک کرده مذاکره که شامل دادگاه موظف اصلاحات به چه اداره ای اداره جمعیت مشخص شده یک نقطه عطف است. تقریبا همه بیش از 9000 افسران در این بخش شد و باز آموزی در جمعیت تاکتیک های کنترل.

و در پیشبرد بیشتر تظاهرات صدها نفر از افسران قرار داده شد و از طریق نقش بازی کردن تمرینات به عمل به سرعت استخراج تظاهرات خشونت آمیز از یک در غیر این صورت صلح آمیز ،

“همه روشن در زنجیره ای از دستور؟” مایکل Hillmann یک معاون مسئول بازآموزی تلاش خواسته در یک جلسه آموزشی در سال 2008. “هر کس روشن است که در اتهام از چه؟”

در سال کرد که پلیس لس آنجلس اجتناب عمده افتضاحات. رئیس در زمان چارلی بک برنده ستایش خود را به طور کلی بیمار به روش گاهی اوقات شرایط تنش و از جمله در سال 2011 زمانی که او منتظر هفته قبل از شکستن یک اردوگاه معترضان در شهر هال چمن و آن را بدون هر گونه زور که مورد نیاز است.

تبلیغات

سوبل که درگیر در زمان پرونده های حقوقی علیه این گروه به نظر می رسد در این دوره با احساسات مخلوط. “مطلقا وجود پیشرفت بود,” او گفت:, “اما نیز وجود دارد فرصت های از دست رفته.”

کسانی که از دست رفته شانس او گفت: حول پلیس لس آنجلس امتناع به سرعت استناد و آزادی افراد بازداشت شده برای نقض یک منظور پراکنده کردن و یا برخی دیگر بدون خشونت نقض. در عوض پلیس لس آنجلس است در ادامه دستگیری معترضان اغلب به نگه داشتن آنها را برای ساعت.

برای مثال پس از یک افسر پلیس به ضرب گلوله و به قتل مایکل براون در فرگوسن Mo. در سال 2014 لس آنجلس خودداری از استفاده گسترده از زور اما بازداشت بیش از 320 نفر بطور قابل توجهی بیشتر از شهرهای دیگر است. این روند ادامه داشت در اعتراض به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات و افتتاح.

سوبل گفت که او تلاش کرده است برای سال بدون موفقیت به رهبران گروه برای دیدن که این عمل نقض بر مردم قانون اساسی حق اعتراض.

تبلیغات

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح فعلی پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور اذعان سنگین تکیه بر بازداشت و در دفاع از این عمل گفته است پاسخ به unlawfulness.

مور و فرماندهان نمی shift از این موضع زمانی که تظاهرات بیش از فلوید قتل و پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید فوران اواخر ماه گذشته. تقریبا 2500 نفر دستگیر شده اند برای نقض حکومت و یا عدم پراکنده.

کسانی که دستگیر بازگو چگونه پلیس احاطه شده و آنها را دستگیر و بدون اطلاع قبلی گاهی اوقات قبل از حکومت آغاز شد و بسر برده دست خود را با پلاستیک zip ties که کنده شده پوست خود را.

بسیاری از آنها bused به UCLA استادیوم ورزشی و پردازش دیگر سایت های که در آن آنها برگزار شد در بازداشت تا 12 ساعت قبل منتشر شده به دور از خانه های خود را در صبح زود ساعت.

تبلیغات

فراتر از بازداشت مسالمت آمیز معترضان افسران پلیس لس آنجلس به ارمغان آورد یک سطح از زور به اولین روز از تظاهرات که تا به حال دیده شده است و در لس آنجلس از آرتور پارک غوغا در سال 2007.

در یکی از به طور گسترده ای مشاهده ویدئو افسران دیده می شوند با استفاده از باطوم به زور اعتصاب راهپیمایان که به نظر می رسد به تهدیدی علیه. دیگران نشان می دهد ماموران شلیک فوم پرتابه در تظاهرات. ده ها تن از مردم شکایت خود را به پلیس لس آنجلس بیش افسران رفتار در طول این تظاهرات با حداقل 28 نفر ادعا که ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد.

LAPD officers gather in downtown Los Angeles on June 2.

افسران پلیس لس آنجلس جمع آوری در مرکز شهر لس آنجلس در تاریخ 2 ژوئن.

(رابرت Gauthier / لس آنجلس تایمز)

پلیس لس آنجلس دستیار ارشد رابرت ارکس در مصاحبه ای گفت که فرماندهان در این زمینه و مقامات ارشد کارگردانی بخش پاسخ رفت و به تظاهرات مایل به متفرق کردن جمعیت متد و بدون نیروی, اما تا به حال به تشدید پاسخ خود را زمانی که آنها مواجه می شوند مردم پرتاب اجسام سخت در افسران سوزاندن اتومبیل و سرقت از کسب و کار.

تبلیغات

“ما می خواستیم برای کمک به تسهیل [تظاهرات] و می خواست برای کمک به آنها را به جایی که آنها می خواهند برای رفتن. ما نمی خواهید برای دریافت در راه” ارکس گفت. “وجود دارد تعدادی از گروه ها در آن وجود دارد که تا به حال جز به قصد اعتراض مسالمت آمیز … اما جاسازی شده بودند با دیگر مردمی که تا به حال ایده های مختلف. آنها قصد تمام شد برای ایجاد هرج و مرج است. پس واقعا ما باید به تغییر بسیار به سرعت از جمعیت مدیریت برای کنترل جمعیت است.”

معترضان به چالش کشیده اند که نظر گفته پلیس تحریک جمعیت با گردآوری ضد شورش و سرودن مردم به مناطق محدود با فرار.

پلیس لس آنجلس روش کاهش قابل ملاحظه ای به راهپیمایی رفت و در طول هفته. دومین آخر هفته از ناآرامی های, هزاران نفر از معترضان پر بلوار هالیوود بدون یک پلیس در دید. پلیس صحنه بلوک میشه ولی سمت چپ تا حد زیادی معترضان به تنهایی. چیزهایی که باقی مانده تا حد زیادی صلح آمیز است.

تبلیغات

منتقدان می گویند پلیس تغییر تاکتیک های خود را پس از آمدن تحت بررسی خود را پاسخ اولیه. ارکس و مور مخالفت کرد و گفت: این تغییر ممکن بود به دلیل اعتراض رشد بیشتر مسالمت آمیز و مردم قصد انجام باعث مشکلات متوقف شد تا در اعداد بزرگ است.

به عنوان او شروع می شود در عین حال یکی دیگر از نبرد قانونی برای یک بار دیگر عصاره حل و فصل پرداخت و اصلاحات از پلیس لس آنجلس سوبل های حقوق مدنی, وکیل, برنامه ای برای تغییر رویه. در گذشته موافقت نامه با چکش در دادگاه شامل تاریخ انقضا. هر چه می آید از این افتضاح او گفت: باید دائمی است.

“ما باید به دور از این چرخه این تاریخچه از پسرفت بارها و بارها بیش از 30 سال” سوبل گفت. “شاید آن را به عنوان بد آن را به عنوان یک بار بود اما آن را هنوز هم خوب نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>