مریلند برای قرار دادن خاموش اجرای فوم بان

این مطلب با اجازه چاپ از fardia electronics اخبار همکاران در مریلند مهم است. برای ثبت نام در مریلند مسائل رایگان اشتراک ایمیل امروز.

مهلت مریلند مدارس و رستوران ها برای جلوگیری از استفاده از فوم پلی استایرن, مواد غذایی, ظروف و فنجان تمدید شده است که از 1 جولای تا اکتبر. 1 مریلند اداره محیط زیست مقرر در دستور این هفته است. فوم پلی استایرن معمولا شناخته شده تحت یک علامت تجاری نام پلی استایرن.

یک هفته پس از اعلام وضعیت اضطراری در ماه مارس به دلیل شیوع COVID-19 Gov. Lawrence J. Hogan جونیور (R) صدور یک فرمان به نام “گسترش خاص, مجوز, مجوز, ثبت نام و دیگر دولتی مجوز و اجازه تعلیق از زمان قانونی مورد نیاز است.” در پاسخ مریلند وزارت محیط زیست اعلام کرد در این ماه که لازم بود برای تمدید مهلت فوم بان.

مدارس و رستوران ها و ایمان موسسات و سازمان های غیر انتفاعی هم اکنون می توانید خود را backstock از پلی استایرن تا اکتبر 1 به کاهش آسیب های ناشی از COVID-19 pandemic آژانس گفت. ممنوعیت فروش فوم هنوز ژوئیه 1.

“تمدید مهلت مدارس و مواد غذایی خدمات کسب و کار به قطع استفاده از پلی استایرن محصولات بسیار محدود است و اجازه می دهد تا استفاده از منابع موجود این محصولات برای یک زمان اضافی در حالی که حفظ تاریخ موثر از ممنوعیت فروش” گفت: Jay Apperson سخنگوی در MDE. “این تاثیر نمی گذارد و یا تغییر تاریخ موثر از هر شهرستان و یا شهرداری ها قانون محدود کردن استفاده از EPS (پلی استایرن) محصولات.”

در آوریل 2019 در قوه مقننه به تصویب لایحه ای که ممنوع, محصولات فوم, ساخت مریلند دولت برای اولین بار در کشور برای رفتن فوم-رایگان. دلم. بروک E. Lierman (D-شهر بالتیمور) و سناتور. Cheryl C. کاگان (D-مونتگمری) حمایت فوم لایحه ممنوعیت با هم. آن زمان Lierman و کاگان سه تلاش برای تصویب لایحه — و یکی از امتیازاتی که به منتقدان بود برای قرار دادن خاموش اجرای این قانون تا این سال است.

هنگامی که این لایحه به اثر رفت و مدارس و رستوران ها تا به حال 18 ماه به رفتن را از طریق هر پلی استایرن آنها تا به حال سمت چپ موجود در انبار و آماده شدن برای تاریخ 1 ژوئیه مهلت.

“آنها تعداد زیادی از پیشرفته اطلاع” کاگان در روز جمعه گفت.

پنجاه و دو درصد از ساکنان مریلند در حال حاضر زندگی در زیر یک پلی استایرن بان کی مون از, Anne Arundel, Montgomery و شاهزاده جورج, استان ها و شهر بالتیمور بود به تصویب یک فوم بان قبل از عبور از ایالت لایحه با توجه به کاگان.

این لایحه همچنین شامل چشم پوشی است که اجازه می دهد تا اشخاص به درخواست برای درخواست معافیت از قانون اگر آنها دچار مشکلات تا یک سال.

کاگان گفت که او آگاه از هر گونه چشم پوشی از برنامه های کاربردی در طول سال و نیم گذشته در حوزه های قضایی که در حال حاضر به تصویب رسید پلی استایرن بان. اما اگر کسی در حال تجربه مشکلات به دلیل همه گیر و می خواستم معافیت کاگان گفت که تقاضا برای چشم پوشی می شده اند به راه راست.

در عوض دولت مقرر کرده است یک پتو سه ماه دیگر تمدید به اجرای قانون که کاگان معتقد است که “غیر مسئولانه و غیر ضروری است.”

کاگان گفت: او شگفت زده شد که یک پلی استایرن بان ناگهان بهداشت عمومی اورژانس سه ماه پس از فرماندار اعلام وضعیت اضطراری است.

“این از هیچ جا آمد. ما تا به حال هیچ اطلاع,” او گفت:. “به نحوی این راه حل به یک سوال که هیچ یک از درخواست شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>