نروژ به پایان می رسد ویروس ردیابی برنامه بیش از نگرانی های حریم خصوصی

اسلو, نروژ (AP) — نروژ است به حالت تعلیق در استفاده از گوشی های هوشمند خود نرم افزار به منظور پیگیری و ردیابی coronavirus contagions پس از یک شکاف بین مقامات بهداشتی و اطلاعات watchdog.

Geir Bukholm رسمی در نروژی موسسه بهداشت عمومی گفت: این تصمیم روز شنبه به حذف داده ها و توقف هر بیشتر جمع آوری اطلاعات از برنامه “تضعیف این کشور آمادگی” باید عفونت افزایش نرخ. این برنامه در حال آزمایش در سه شهرداری.

اما نروژی حفاظت از اطلاعات آژانس گفت, در میان چیزهای دیگر که کم عفونت رای به معنای جمع آوری داده ها در برنامه های دیگر می تواند توجیه در برابر نگرانی های حریم خصوصی.

نروژ در حال حاضر بین 50 و 100 مورد تأیید از COVID-19 ویروس با توجه به NIPH. وجود دارد بین 20 و 50 مورد جدید در هر هفته.

ترس از موج دوم و یا موضعی گسترش عفونت, سلامت اداره خواهد استدلال می کنند در جلسه ای با داده های ناظر در روز جمعه که تکنولوژی باید پشت در.

دولت های اروپایی شده است نورد از گوشی های هوشمند ردیابی نرم افزار برای کمک به ضرب و شتم هر تازه شیوع کروناویروس. نروژ یکی از اولین در خارج از بلوک های آن “Smittestopp” نگرانی به دلیل آن را با استفاده از ردیابی GPS و ارسال اطلاعات به سرور مرکزی در هر ساعت.

این برنامه به حالت تعلیق در جلو از یک سازمان عفو بین الملل, گزارش و تحلیل, تماس, ردیابی نرم افزار از اروپا و خاورمیانه و شمال آفریقا که در نروژی برنامه یکی از نگران کننده ترین برای حفظ حریم خصوصی به دلیل “زندگی می کنند و یا در نزدیکی-ردیابی زنده از کاربران locations.” گروه حقوق گفت: آن را به اشتراک گذاشته یافته های خود با مقامات در اوایل این ماه و خواست آنها برای تغییر ،

“این قسمت باید به عنوان یک هشدار به همه دولت ها عجله جلو با برنامه های که در حال تهاجمی طراحی شده و در راهی قرار می دهد که حقوق بشر در معرض خطر” گفت: Claudio گوارنیری سر از عفو امنیتی آزمایشگاه.

کشورهای دیگر مانند آلمان و ایتالیا و سوئیس و لتونی در حال اتخاذ یک “غیر متمرکز” رویکرد با استفاده از گوگل-اپل نرم افزار و رابط کاربری است که کارشناسان می گویند بهتر است برای حفظ حریم خصوصی به دلیل نگه می دارد اطلاعات در مورد تماس با ما در اپل و دستگاه های آندروید.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>