آخرین: پاکستان به سمت بالا coronavirus مارپیچی ادامه

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ دیزنی لند را دوباره باز ژوئن 18, به عنوان شهر به نظر می رسد به تدریج راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در میان یک رو به کاهش از coronavirus عفونت.

هنگ کنگ دیزنی لند که بسته شده پس از ماه ژانویه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس را بازگشایی با محدود بازدید کننده ظرفیت. آن را نیز معرفی اجتماعی فاصله اقدامات در رستوران ها و دیگر امکانات در حالی که تعلیق فعالیت های که نیاز به تعامل نزدیک مانند عکس جلسات با شخصیت های دیزنی پارک گفت: در آزادی مطبوعات دوشنبه.

بازدید کنندگان به پارک نیز خواسته می شود به پوشیدن ماسک و همچنین پر کردن سلامت اعلام اشکال و درجه حرارت خود را گرفته و پس از ورود.

این دومین دیزنی-مارک پارک به دوباره باز کردن در سطح جهانی زیر دیزنی لند شانگهای که درهای خود را به مهمانان ماه گذشته.

هنگ کنگ اجتماعی فاصله اقدامات ممنوع است که تجمع بیش از هشت نفر و محدودیت ظرفیت ها و رستوران ها و eateries در حال حاضر در محل تا تاریخ 18 ژوئن. این شهرستان دارای گزارش 1,110 موارد عفونت کروناویروس تا کنون با چهار مرگ و میر.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

— روسیه کم ویروس تلفات هنوز پرسش در غرب است.

— چین و کره جنوبی و مصر گزارش افزایش ویروس موارد به عنوان محدودیت سهولت.

— اروپا باز می شود مرزهای خود را به اروپایی ها و نه آمریکایی و آسیایی.

— تایلندی کارآفرین متصل Michelin bistros به کسانی که نیاز دارند.

— میله های مجاز به بازگشایی در پارتی-محبت نیواورلئان پس از خاموش شدن باعث coronavirus نگرانی.

— کارگران که حاضر به زندگی در گرجستان, خانه سالمندان برای حفظ ساکنان امن از coronavirus با عزیزان.

— لیگ اصلی بیس بال به نظر می رسد رهبری به آن کوتاهترین فصل پس از 1870s.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

پکن — چین گزارش کرده است 49 جدید تایید coronavirus موارد به عنوان پایتخت پکن دوباره برقرار اقدامات برای مهار شیوع جدید.

از موارد جدید, 36 شدند گزارش روز دوشنبه در پکن پیش بینی کرد به یک بازار عمده فروشی که منابع زیادی از این شهر گوشت و سبزیجات است.

ده از موارد دیگر آورده بودند از خارج از کشور و سه به ترتيب در استان هبی فقط در خارج از پکن است. ملی کمیسیون بهداشت گزارش 177 مردم در درمان COVID-19 حالی که 115 بودند در انزوا و تحت نظارت برای نشان دادن نشانه هایی از بیماری و یا داشتن آزمایش مثبت بدون دادن علائم.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان 83,181 موارد تایید شده.

پکن بسته Xinfadi بازار دستور داد تا تست از همه کارگران آن است و نیاز به هر کسی که به آنجا سفر برای خود جدا برای دو هفته.

این مورد جدید گزارش شده در طول تعطیلات آخر هفته را علامت چین بالاترین مجموع روزانه از coronavirus موارد در دو ماه باعث پکن به تعلیق راه اندازی مجدد برخی از کلاس ها و معکوس آرامش از برخی از انزوای اجتماعی اقدامات است.

___

ACCRA, Ghana — غنا را رئیس جمهور اعلام کرده است که وزیر بهداشت Kwaku Agyemang-مانو است قرارداد COVID-19 و تحت درمان در یک بیمارستان است.

در حالت پخش یکشنبه شب رئیس جمهور نانا Akufo-Addo گفت: وزیر بهداشت به حال “قرارداد این ویروس در حین انجام وظیفه” پیشرو کشور غرب آفریقا مبارزه با COVID-19.

غنا دارای یکی از بالاترین تعداد موارد تایید شده در آفریقا به دلیل قوی تست با بیش از 11,400 موارد است. مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 51 مرگ و میر.

اخبار وزیر بهداشت بیماری بیشتر سوخت نگرانی به عنوان غنا دانشگاه های آماده برای بازگشایی دوشنبه بنابراین دانش آموزان در سال آخر خود را از مطالعه می توانید امتحانات.

“اگر وزیر بهداشت این است که قرارداد این بیماری چه تضمینی هست که پسر من در امان خواهد بود ؟” پیتر Owusu که پسر مطالعات در دانشگاه کیپ کست.

___

نیویورک — ناراحت “شایع” نقض نیویورک همه گیر-مبارزه با محدودیت های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تهدید به بازگرداندن بسته شدن در مناطق که در آن دولت های محلی موفق به اجرای قوانین.

منهتن و جزیره تونی Hamptons خاص بودند روز شنبه به عنوان مناطق مشکل با کومو که ذکر 25,000 شکایت ایالت بازگشایی نقض. این همایش بزرگ اجتماعی-فاصله تخلفات و سهل انگاری صورت-اجرای پوشش خطر اندازد دولت شکننده پیشرفت در مبارزه با coronavirus Cuomo, گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از شکایات شامل کافه ها و رستوران ها.

“ما در حال شوخی نیست با این. شما در حال صحبت کردن در مورد به خطر انداختن زندگی مردم” کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

هشدار می آید یک روز پس از Democractic فرماندار واکنش نشان داد و افزود: برای کوتاه توییتر تصویری از شهر نیویورک از افراد جوان با بهره گیری از یک روز گرم بسته بندی محکم در خیابان شهر بسیاری از بدون ماسک.

نیویورک مقامات در حال تلاش برای جلوگیری از سرنوشت متحده شاهد افزایش موارد جدید پس از بازگشایی. نیویورک coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش است و دولت ثبت شده مرگ و میر 23 شنبه, پایین ترین روز coronavirus تلفات از زمان آغاز بحران است.

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه می گوید این کشور در حال ظهور است از coronavirus بحران, اما از آن است که ایالات متحده در تلاش است به دلیل آن است که تکه تکه سیستم دولتی.

در یک مصاحبه با تلویزیون دولتی یکشنبه بخش هایی از آن گزارش شد قبل از پخش توسط رسانه های خبری پوتین گفت: “ما در حال کار کاملا پیوسته و خارج شدن از این وضعیت با کروناویروس با اطمینان با حداقل تلفات است.”

در ایالات متحده “این اتفاق می افتد نیست,” او گفت: با توجه به مرکزی و دولت های منطقه همکاری نزدیک تر در روسیه است. “من شک دارم که کسی در جایی در دولت و یا در مناطق به طور ناگهانی گفت:” ما نمی خواهد انجام آنچه دولت می گوید و یا رئیس جمهور می گوید. ما این را در نظر بگیرید نامناسب'” پوتین گفت.

___

لیما پرو — اسقف اعظم کارلوس کاستیلو در روز یکشنبه از نگاه کردن بیش از یک کلیسای جامع کامل چهره — هیچ یک از آنها در حال حاضر زنده است.

روحانی به حال خود کلیسا پر شده با بیش از 5000 پرتره از کسانی که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر است که در حال سوختن است در سراسر پرو و آمریکای جنوبی به عنوان یک کل خود را با استفاده از پخش وعظ به انتقاد یک سیستم بهداشت و درمان گفت: “بر اساس خودپسندی و کسب و کار و نه در رحمت و همبستگی با مردم است.”

COVID-19 گرفته شده حداقل از 6400 زندگی در این کشور از برخی از 32 میلیون نفر — تلفات دوم تنها به برزیل در آمریکای جنوبی است.

صد نفر از آنها فوت کرده اند بدون دریافت کمک از سیستم بهداشت و بسیاری از خانواده ها با آن مواجه اند تباهی مالی با توجه به هزینه تلاش برای مراقبت از بیمار است. ملت به عنوان یک کل چهره یک پیش بینی اقتصادی انقباض از 12 درصد در سال جاری و Castillo به نام برای همبستگی با فقرا.

“حتی یک لحظه سخت تر در راه است,” او گفت:. “این وحشتناک خواهد بود اگر در زمان آمدن ما هزاران نفر از این عکس ها — اما مرده از گرسنگی.”

کلیسا کارگران صرف روز پر pews با تصاویری از coronavirus قربانیان و زمانی که 84 pews پر شد اسقف اعظم دستور داد هزاران نفر از عکس ها بیشتر متصل به پایه ستون که منجر به قوسی سقف.

___

پاریس — رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد که فرانسه به طور کامل بازگشایی اقتصاد آن از جمله تمام رستوران ها برای سرعت بخشیدن به این کشور را بازیابی ویروس پس از بحران است.

پاکسازی گفت: رستوران در منطقه پاریس خواهد بود و مجاز به باز داخل سالن صندلی شروع در روز دوشنبه. تا آن زمان تنها صندلی در فضای باز مجاز بود.

رستوران ها در دیگر مناطق فرانسه در حال حاضر بازگشایی شد.

از 22 ژوئن تمام مهد کودک, مدارس, مدارس ابتدایی و راهنمایی مدارس باز خواهد بود و اجباری برای همه دانش آموزان — به جای کلاس های دربسته در محیط به گروه های کوچک و بسیاری از کودکان در خانه ماندن.

پاکسازی همچنین تایید کرد که دور دوم انتخابات محلی که قطع شده اند توسط ویروس مستند برگزار خواهد شد در ژوئن 28.

“ما باید relaunch اقتصاد ما” پاکسازی گفت.

فرانسه بازگشایی مرزهای خود با دیگر کشورهای اروپایی در نیمه شب شروع خواهد شد اجازه می دهد بازدید کنندگان از قاره های دیگر در جولای 1st.

کشور است که گزارش حداقل 29,398 مرگ و میر ناشی از این ویروس در بیمارستان ها و آسایشگاه ها بوده و تحت سخت مستند از مارس 17 مارس 11 قبل به تدریج کاهش محدودیت.

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون دستور داده است تا یک نقد و بررسی از دولت دو متر (6.5 فوت) اجتماعی فاصله حکومت کرد و گفت: این تعداد در حال سقوط از coronavirus موارد به دولت “بیشتر حاشیه برای مانور” در کاهش راهنما.

جانسون گفت که “احتمالا” کمتر از یک در 1000 نفر در حال حاضر این ویروس و این شانس را از آینده در تماس با فرد مبتلا به طور فزاینده ای از راه دور.

رئیس خزانه داری Rishi Sunak گفت که مقامات خواهد بود نقشه کشی در مشاوره در مورد این مسئله از اقتصاددانان و همچنین دولت علمی و پزشکی مشاوران.

قانونگذاران محافظه کار و کسب و کار شده اند قرار دادن افزایش فشار بر دولت برای کاهش دو متری حکومت با این استدلال که آن را بسیار دشوار است برای بسیاری از بارها و رستوران ها به کار گیرند.

آنها می گویند که دولت در انگلستان می توانید به دنبال کشورهای دیگر و از مردم به لحاظ اجتماعی فاصله در یک متر یا 1.5 متر است.

___

میلان — ایتالیا اضافه شده 44 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز یکشنبه با نزدیک به نیمی از کسانی که در سخت ترین ضربه لومباردی.

در حالی که اکثر مناطق ایتالیایی شمارش کمتر از 10 جدید تایید موارد در 24 ساعت گذشته با هشت منطقه در صفر لمباردی تعداد باقی مانده گیر در سه رقم شماره 244 با توجه به عمران سازمان حفاظت.

بالاترین شماره بعدی بود که در کشور همسایه ناحیهای در شمال غربی ایتالیا در 30. یکشنبه, بیش از یک ماه پس از یک کاهش تدریجی از مستند آغاز شده و نزدیک به دو هفته پس از منطقه ای مرزهای باز تعداد زیادی از مردم در حال حاضر مثبت برای این ویروس 26,274 — با 3,800 تحت درمان در بیمارستان است.

___

آتن — یونان اعلام کرده است صفر جدید مرگ و میر برای پنجمین روز متوالی, طولانی ترین جمله اجرا از اواسط ماه مارس.

در نتیجه مرگ و میر باقی می ماند در 183 در حالی که نه جدید مورد تأیید بیش از 24 ساعت گذشته تحت فشار قرار دادند و در مجموع به 3,121.

سیزده بیماران باقی می ماند متصل به هواکش در حالی که 116 خارج شده اند در بخش مراقبت های ويژه, مقامات گفت.

روز دوشنبه در یونان افتتاح دومین فرودگاه بین المللی, ترافیک در تسالونیکی کشور را که دومین شهر بخشی از یک تلاش برای سهولت به فصل گردشگری. بسته به کشور مبدا ورود مسافران خواهد شد یا آزمایش به طور تصادفی و یا به دنبال خواهد داشت موجود در پروتکل که مقرر که همه سرنشین یک ورود پرواز آزمایش می شود.

پروازهای اجازه خواهد داشت فقط از کشورهای اتحادیه اروپا حداقل تا 30 ژوئن. اما در حالی که مسیرهای از فرانسه و ایتالیا و هلند به آتن سر گرفته خواهد شد دوشنبه ممنوعیت باقی مانده در تسالونیکی.

همچنین زمین سفر با بلغارستان تنها کشور همسایه است که همچنین یک عضو اتحادیه اروپا ، مجاز خواهد بود از دوشنبه.

یونان موزه بازگشایی دوشنبه پس از سه ماه تعطیلی. ماسک های اجتماعی فاصله و محدودیت برای گروه اجرا خواهد شد.

___

آنکارا — ترکیه “در حال دور شدن از هدف” این کشور وزیر بهداشت هشدار داد پنج شنبه که روزانه تعداد coronavirus موارد رز بالاتر از 1500 پس از آرامش از محدودیت.

Fahrettin Koca توییتی که 1,562 موارد جدید ثبت شد بیش از گذشته 24 ساعت بالاترین روزانه رقم از ژوئن 3.

گزارش 1,330 بهبود او گفت: “ما تعدادی از بهبود بیماران کاهش یافت و به زیر تعداد موارد جدید. نیاز به مراقبت های ویژه تنفسی و تجهیزات در حال افزایش است.”

Koca همچنین گزارش داد 15 و میر به علت coronavirus در نظر گرفتن مجموع پس از اولین مورد در تاریخ 11 مارس به 4,807. ترکیه ثبت کرده است و در مجموع 178,239 coronavirus موارد است.

در آغاز ماه ژوئن دولت مجاز کافه ها و رستوران ها ورزشگاه پارک ها و سواحل و موزه ها به بازگشایی و کاسته stay-at-home سفارشات برای افراد مسن و جوان است.

یک آخر هفته مقررات منع رفت و آمد بود که با توجه به اجرا در هفته گذشته لغو شد پایان دادن به مجموعه ای از پاره وقت مستندات در محل پس از مارس.

Koca به نام برای افرادی که به سوئیچ به یک دوره “کنترل اجتماعی زندگی” از شنبه به توقف افزایش موارد است.

___

قاهره — مصر می گوید که می خواهد از سرگیری پروازهای بین المللی شروع ژوئیه 1 با کشورهایی که خود را باز فرودگاه.

وزیر هواپیمایی کشوری محمد بازیگری گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه که همه فرودگاه های کشور خواهد شد اجازه می دهد مسافران در سراسر جهان برای بازگشت به بخش هایی از کشور کمتر سخت-آمار coronavirus.

آثار باستانی و گردشگری وزیر Khaled el-Anany همچنین می گوید دولت باز خواهد شد سه استان به گردشگران شروع ژوئیه 1.

کسانی که شامل بخش های جنوبی شبه جزیره سینا به عمده رفت و آمد مکرر و ساحل مقصد شرم الشیخ دریای سرخ مناطق رفت و آمد مکرر از غردقه و مرسی علم و همچنین مرسی استان مطروح در ساحل دریای مدیترانه.

دولت امیدوار است به منظور جلب گردشگران به محبوب و در عین حال جاذبه های کنترل از راه دور بوده که در امان نابسامانی ویروس.

تصمیم می آید حتی به عنوان موج همه گیر در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور است که حداقل 1,484 مرگ و میر در میان 42,980 موارد تایید شده.

___

پاریس — فرانسه باز کردن مرزهای خود با دیگر کشورهای اروپایی در نیمه شب برای اولین بار پس از بستن آنها در میان ویروس ترس سه ماه پیش و شروع به باز کردن به بازدید کنندگان از قاره های دیگر ژوئیه 1.

آن را در میان چندین کشور اروپایی باز کردن مرزهای اولین چیزی دوشنبه — هر چند روشن نیست که چگونه بسیاری از اروپایی ها آماده هستند تا سفر دوباره.

دولت فرانسه خواسته است تا هموطنان اعضای اتحادیه اروپا به منظور هماهنگ کردن مرز خود قوانین و چسبیده به تقویم توصیه های کمیسیون اروپا هفته گذشته است.

“با توجه به مطلوب تکامل از وضعیت سلامت در فرانسه و در اروپا” دولت فرانسه در بیانیه ای گفت این باز کردن مرزهای خود به همه مهاجران از اتحادیه اروپا و کشورهای در مرز-رایگان منطقه شنگن دوشنبه.

مردم پس از رسیدن از داخل اروپا نمی خواهد نیاز به انجام شده است. اما دولت فرانسه با اعمال قوانین مختلف به بازدید کنندگان از اسپانیا و انگلیس به دلیل آن کشورها تاسیس مختلف بازگشایی برنامه.

فرانسه را به تدریج اجازه می دهد تا بازدید کنندگان از خارج از اروپا شروع جولای 1, بر اساس وضعیت ویروس در کشورهای مبدا.

دولت فرانسه وعده داده شده به سهولت برای ورود دانشجویان خارجی به ویژه در آستانه سال تحصیلی جدید.

___

سان سالوادور ال سالوادور — السالوادور رئیس جمهور می گوید که یک سختگیرانه قرنطینه اعمال شده برای مبارزه با COVID-19 دهکدهای از نظر قانونی تمام شده و تدریجی بازگشایی اقتصاد آغاز خواهد شد شنبه.

مرکزی آمریکا کشور, دیوان عالی کشور حکم داد که اقدامات سختگیرانه مقرر توسط رئیس جمهور نایب Bukele شد بر خلاف قانون اساسی و Bukele گفت: شنبه شب که او در حال رفتن به وتو جایگزین محدودیت گذشت جمعه توسط مجلس شورای ملی.

به عنوان یک نتیجه او اذعان کرد توسط قانون ترین منطقه محدود قانونی مستند به پایان رسیده است هر چند او از شهروندان خواست که همچنان در قرنطینه به طور داوطلبانه تا روز سه شنبه زمانی که مرحله به مرحله اقدامات لازم برای فعال کردن دوباره زندگی اقتصادی آغاز خواهد شد.

تحت Bukele اقامت-در-خانه احکام متخلفان ارسال شد به دولت-اجرای مهار مراکز برای ماه باقی می ماند. او در برابر شل شدن سفارشات با این استدلال که این کشور سیستم پزشکی می تواند به سرعت غرق شده و در نتیجه مقدار بیشتری از دست دادن زندگی است.

وزیر بهداشت فرانسیسکو Alabí گفت که ملت را از نظام سلامت است که در حال حاضر تیره و تار با 90 آن 105 در دسترس تخت های مراقبت ويژه در حال حاضر اشغال شده است. او گفت که او انتظار می رود برای دیدن افزایش COVID-19 موارد با پایان محدودیت.

این کشور نزدیک به 6.5 میلیون نفر گزارش کرده است 3,603 تایید موارد این بیماری با 72 مرگ و میر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>