تصویری: دنور پلیس می کشد پایین مرد, لباس زیر نامناسب در طول بازداشت

مداوم مرکز شهر دنور تظاهرات آغاز شد که در اواخر ماه گذشته پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس را گسترش داده اند به تمرکز بر روی این فرکانس که با آن مردم رنگ و به خصوص مردان سیاه و سفید هستند rousted و بدتر توسط مقامات اجرای قانون در سراسر کشور است.

این موضوع است که در مرکز یک طرح دعوی در دادگاه به تازگی ثبت چندین برابر دنور افسران پلیس دنور رئیس پلیس پل Pazen, Denver, دادستان منطقه بث مک کین و دیگران توسط برادران گلابی و Dedrick هریس بیش جداگانه بازداشت مربوط به جفت که هر دو دستگیر شدند ،

در نوامبر 2018, گلابی گران بود به اتهام مواد مخدر جرم و جنایت و مجبور به انجام یک جستجو که در لباس زیر خود را پایین کشیده شد و خلفی groped; اتهام دخالت با یک افسر پلیس و اطلاعات نادرست بودند پس از اخراج توسط Denver County قاضی دادگاه که نه معقول و منطقی برای دستگیری در وهله اول. چند ماه بعد Dedrick را بازداشت گرفته شده در حالی که انتظار برای دریافت اتومبیل خود را سرویس; که شارژ بیش از حد بود و در نهایت پرتاب. برادرش بازداشت شد, آزار و اذیت با هدف در او نوعی گلابی نشان می دهد پس از آن انجام شد توسط همان افسر که می خواهم هم نمیزنند او را زودتر و تمرکز از یک محکم گزارش او در حال حاضر می خواهم به دنور اداره پلیس.

تماس با Westword در مورد طرح دعوی در دادگاه یک سخنگوی دنور شهرستان دفتر دادستان کاهش یافته چرا که این شکایت در حال بررسی است که یک نماینده برای McCann گفت که دفتر او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است در خدمت. که در تضاد با یک ادعا ساخته شده توسط گلابی که می گوید که در ژوئن 4, یک کارمند در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه کلرادو که در آن کت و شلوار واصل شد به او گفت که همه متهمان شده بود با ارائه سند است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

گلابی توصیف دستگیری او و جستجو برای که او قرار گرفت به عنوان “اهانت آمیز” و همه بیش از حد معمولی است. “شما می توانید این اتفاق می افتد تمام وقت با دنور پلیس به شدت توقف جوانان ما و جستجو آنها را در روز روشن,” او می گوید. “این ما را به یاد پشت در برده داری روز زمانی که آنها استفاده می شود برای عقیم کردن و پایین کشیدن شلوار خود را و چوب تا چیز مقعد خود به dehumanize آنها.”

به نظر او آنچه اتفاق افتاده است به او تجاوز جنسی و نام McCann به اتهامات مطبوعاتی در برابر ماموران درگیر است. اما در ماه سپتامبر 2019, McCann کاهش یافته است به انجام این کار در بخشی به دلیل “هیچ مدرکی” افسر “لمس یا جستوجو کرد بدن خود را,” او گفت: در پاسخ به گلابی هریس درخواست.

در 6 نوامبر 2018, گلابی بود در راه رفتن به خانه از یک بازی بسکتبال را از طریق یک کوچه پشت 1100 جلوگیری از زنیا خیابان در نزدیکی جایی که او زندگی می کند زمانی که “ناگهان صدای یک ماشین در رانندگی با سرعت زیاد در آینده پشت سر من,” او به یاد می آورد. “من تبدیل به اطراف و به طور خلاصه متوقف شده است. در ابتدا من نمی دانستم این بود که پلیس تا زمانی که آنها نزدیک کردم و یک افسر سفید افسر شروع به پریدن کرد از وسیله نقلیه خود را و گفت: “چه میکنی؟’ من گفت: “چه اهمیتی شما توقف من ؟” و شروع به راه رفتن کردن.”

که در آن نقطه گلابی همچنان افسر گفت: “توقف” اما او قصد نگه داشته در نهایت شکستن را به یک اجرا شود حتی اگر او کاری را انجام نداده. او توضیح می دهد که این تصمیم با اشاره به این که “در چند سال گذشته آن را یک ایده خوب به در کوچه و خیابان با یک افسر پلیس, حتی اگر آن را در روز روشن است.” او همچنین تا به حال مقدار زیادی از پول نقد در جیب خود: حدود 3000 $از یک تازگی حل و فصل پرونده در Adams County است.

در طول پیگیری گلابی مدعی است که افسر “بود و جعل به عنوان اگر من برای رسیدن به یک تفنگ” حتی اگر او در واقع کشیدن شلوار خود را که میپوشید تضعیف زیر کمر. سپس گلابی می گوید: “او شروع به پریدن کرد بر روی پشت من قرار داده و من را به یک سبد و ما رفت و به یک spin — و پس از آن دیگر افسران منفجر صورت من به سمت ماشین و آنها کشیده شدن روی زمین و شروع به جستجوی من است.”

در اینجا تصویری از دستگیری:

پس از قرار در تیم ملی, ماشین, گلابی گفته شد این افسران که آنها می خواهم شاهد او انجام دو جداگانه دست به دست مواد مخدر معاملات — اتهام او را “کامل داستان است.” او همچنین متهم به دروغ شناسایی خود را به عنوان برادر خود Dedrick که او را نیز رد می کند.

پس از آزادی وی از زندان گلابی ثبت شکایات در مورد افسران و درخواست بدن خود-دوربین فیلم. او همچنین شناسایی یک مجتمع آپارتمانی در نزدیکی که در آن قرار است مواد مخدر معاملات انجام گرفته و تلاش برای به دست آوردن امنیت تصویری ثابت کند که او تا به حال شده است وجود دارد. اما در این تلاش او دستگیر شد و متهم خاطی — یکی دیگر از شارژ که بعدها رد کرد.

در تاریخ 1 مارس 2019, Dedrick هریس دستگیر شد; در اینجا تصویری از این حادثه:

قبل از Dedrick را بازداشت گلابی, بازیگری که خود را وکیل تا به حال ثبت یک حرکت درخواست برای سرکوب هر گونه مدارک و شواهد علیه او در نوامبر سال 2018 مجسمه نیم تنه به دلیل ماموران به حال هیچ توجیهی برای توقف او در وهله اول و در مارس 27, 2019, قاضی, Gary M. Jackson دنور دادگاه منطقه به توافق رسیدند.

“در خلاصه دادگاه در می یابد هیچ سوء ظن معقول به دستگیری متهم برای ارتکاب متعهد و یا در مورد به ارتکاب جرم” جکسون می نویسد: در یک سند نیز در اینجا در دسترس هستند. “دادگاه بیشتر می یابد و میوه سمی درخت دکترین امر است و تمام شواهد و مدارک در مورد این متهم در انجام پس از عدم پاسخ به یک پلیس دستور به توقف سرکوب شده است…. اتهام دخالت پلیس و اطلاعات نادرست سرکوب است.”

پس از آن اتهامات عنوان شده علیه Dedrick نیز شده بود کاهش یافته و بیش از ماه است که به دنبال برادران ادامه داد: به صورت نظم و انضباط در برابر ماموران درگیر است. وقتی که اتفاق نمی افتد گلابی تصمیم به فایل طرح دعوی در دادگاه.

“من فقط فکر می کنم آن را بی عدالتی,” او می گوید. “و این یک داستان است که باید گفته شود چون نه تنها من بلکه مردان سیاه زندگی سراسر کلرادو رنج می برند همان چیزی که در هر روز است.”

کلیک کنید به خواندن گلابی و Dedrick هریس طرح دعوی در دادگاه قاضی به منظور رد اتهام اصلی و دنور دادستان منطقه بث McCann نامه کاهش دادستان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>