مقامات نذر عمیق تر پروب رابرت فولر را حلق آویز مرگ; دادستان کل FBI برای نظارت بر تحقیق

مقامات روز دوشنبه گفت که علت مرگ رابرت فولر که داشت حلق آویز از یک درخت در پالم دیل شده است معوق در انتظار بررسی بیشتر به دولت به عنوان دادستان کل می فرستد محققان برای کمک به تعیین اینکه آیا این جوان سیاه درگذشت خودکشی یا قربانی بازی ناپاک است.

کلانتر قتل محققان طرح به بررسی منطقه برای نظارت تصویری انجام یک تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی از طناب استفاده می شود در مرگ این مرد و تحقیقات خود را در تاریخ پزشکی به صورت محلی و همچنین در آریزونا و نوادا جایی که او زندگی می کردند در گذشته سروان. کنت Wegener گفت.

محققان نیز کار را برای مصاحبه فولر مورد کارگر با اداره خدمات اجتماعی هر چند آنها نداد که چرا او تا به حال یک همچنین خانواده اش و شاهد که او را در پارک.

“آنها در حال رفتن به آن پایبند باشید تا وقتی آنها رسیدن به حقیقت از آنچه اتفاق افتاد” کلانتر الکس بیانوبا گفت: در اخبار جلسه.

تبلیغات

شهرستان معاینات پزشکی-پزشکی قانونی دکتر جاناتان لوکاس گفت: محققان در ابتدا فکر فولر مرگ شد سازگار با خودکشی اما “ما احساس آن را محتاطانه به رول است که به عقب و در ادامه به نگاه عمیق تر است.” پزشکی قانونی مقامات دستور داده اند که سم شناسی آزمون.

در ضمن فولر خانواده درخواست مستقل کالبد شکافی گفت: خود را وکیل Jamon هیکس.

جلسه برنامه ریزی شده بود در میان ادامه سوالات و بحث بر سر اینکه آیا مرگ فولر ناشی از خودکشی به عنوان مقامات اجرای قانون در اصل نشان داد — و یا اگر بازی ناپاک درگیر شد.

تبلیغات

یک سخنگوی FBI روز دوشنبه گفت که آژانس نظارت خواهد در پالم دیل تحقیقات و همچنین مرگ یک دوم مرد سیاه تحت شرایط مشابه در ویکتورویل.

“اف بی آی باراک اوباما برای منطقه مرکزی کالیفرنیا و وزارت عدالت و حقوق مدنی بخش به طور جدی به بررسی تحقیقات به دار مرگ دو آمریکایی آفریقایی تبار در شهرهای گراش و ویکتور ویل برای تعیین اینکه آیا وجود دارد نقض قانون فدرال” او گفت:.

Atty. ژنرال خاویر بکررا اعلام کرد که دفتر او ارسال مستقل محققان به گراش به بررسی کلانتر را بررسی و به طور بالقوه انجام خود را. او کاهش یافته است می گویند که آیا او اعتقاد مقامات محلی بودند خیلی سریع به اعلام فولر مرگ خودکشی اما گفت که او تا به حال نزدیک شده است و توسط “تعدادی از رهبران در منطقه جنوب کالیفرنیا” در مورد مرگ است. او نیز کاهش یافته است می گویند که آیا ویکتور ویل دار نیز می توان مورد بررسی قرار گرفت.

بکررا اعلام کرد این کاوشگر به عنوان او به نام برای سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور به آغوش یک سری از استفاده-از-نیروی اصلاحات مصوب مجلس در سال گذشته و در مجموعه ای به اثر را به سال آینده. او خواست آژانس برای حرکت با سرعت بیشتری در قرار دادن این اقدامات در جای خود که شامل یک استفاده جدید-از-نیروی استاندارد محدود است که زمانی که پلیس می تواند با استفاده از نیروی مرگبار از زمانی که آن را “معقول” به آن زمانی است که “لازم است.”

تبلیغات

تظاهر کنندگان و ساکنان به نام برای تحقیقات مستقل و مقامات منتخب به نمایندگی از دره آنتلوپ درخواست کرده اند که بکررا بررسی.

“من تعهد به شفافیت بسیار جدی” بییانوئبا نوشت یکشنبه در توییتر. “من می خواهم برای تشکر از دادستان کل خاویر بکررا … برای موافقت خود را برای نظارت بر تحقیقات ما به مرگ رابرت فولر.”

تبلیغات

بدن فولر 24 یافت شد حلق آویز از یک درخت در 38300 بلوک 9 خیابان شرق در اوایل روز شنبه.

در حالی که مقامات در ابتدا گفت: آنها مشکوک به خودکشی فولر خانواده و مدنی رهبران تحت فشار قرار دادند و خواستار تحقیقات مستقل و کامل کالبد شکافی.

“ما می خواهیم برای پیدا کردن حقیقت در مورد آنچه واقعا اتفاق افتاده است” الماس الکساندر, فولر, خواهر, گفت شنبه. “همه چیز به ما گفته شده است درست نیست. ما فقط می خواهم حقیقت است. برادر من نه خودکشی. او بازمانده است.”

بیانوبا همچنین به نظر می رسد در یک شهر مجازی سالن برای لنکستر و گراش جوامع در بعد از ظهر دوشنبه که در آن او و دیگر مدیران به میدان فرستاد سوال در مورد فولر مرگ است. در آن جلسه Wegener گفت که درخت که در آن فولر بود پیدا شد “به راحتی climbable” و این که طناب امن شده توسط کسی که در درخت و نه از زمین.

تبلیغات

هیچ صندلی موجود در صحنه. محققان بهبود یک گوشی موارد فولر در جیب و کوله پشتی او پوشیده بود.

ستوان کلی Yagerlener از لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی را در روز جمعه گفت که تصمیم در مورد علت فولر مرگ شده است معوق در انتظار بررسی. کامل کالبد شکافی برنامه ریزی شده است.

پیش از بیانوبا است روز شنبه در کنفرانس خبری جمعیت معترضان — در زمان شماره گذاری حدود 70 — بسیج در خارج از شهرستان سالن. در میان آنها بود ایمانی مارتین.

تبلیغات

“به عنوان یک جامعه من فکر می کنم ما باید همچنان به نشان می دهد تا خانواده اجازه می دانم که ما برای آنها وجود دارد اما همچنین اجازه اجرای قانون و دولت شهرستان می دانیم که ما در حال رفتن به اجازه دهید این خار را کنار گذاشته یا فراموش شده در مورد” 23 ساله لنکستر resident گفت.

آن را خسته کننده او افزود که ساکنان مجبور به فشار برای یک تحقیق کامل فولر مرگ است.

Hundreds of demonstrators gather at the Los Angeles County Sheriff's Department's Palmdale Station

صدها نفر از تظاهرکنندگان جمع آوری در لس آنجلس کلانتر بخش گراش ایستگاه در روز شنبه به تقاضا پاسخ در مرگ رابرت فولر یک جوان سیاه که داشت حلق آویز از یک درخت روز قبل.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

“به عنوان مقامات دولتی, شما قرار بود در اینجا برای ما است و آن را نباید اعتراض آنها را به انجام آنچه آنها انتخاب شدند, به انجام,” او گفت:.

تبلیغات

گراش شهرستان مقامات همچنین گفته اند که آنها در حال حاضر حمایت از تحقیقات مستقل.

“ما همه عزادار از دست دادن این مرد جوان و دل ما به خانواده و دوستان خود را در طول این زمان دشوار” شهردار استیو Hofbauer در بیانیه ای گفت. “ما همچنین درک جامعه را به صورت یک تحقیق کامل به این مرگ و ما می خواهیم همان است.”

فولر مرگ آمد در میان در سراسر کشور تظاهرات rebuking پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

این مورد نیز به نور آورده مرگ 38 ساله مالکوم Harsch — یک مرد سیاه و سفید که داشت حلق آویز از یک درخت در مه 31 در ویکتورویل حدود 50 مایلی شرق گراش.

تبلیغات

در حالی که تحقیقات مربوط به مرگ او در حال انجام “وجود دارد هیچ نشانه ای در صحنه که پیشنهاد بازی ناپاک” با توجه به سان برناردینو شهرستان کلانتر سخنگوی وزارت جودی میلر.

“علت و نحوه مرگ در انتظار,” او اضافه شده دوشنبه.

اما خانواده او گفت: آنها نگران آن خواهد شد در حکم خودکشی برای جلوگیری از توجه بیشتر است.

بار کارکنان نویسندگان لورا نیوبری ریچارد وینتون کوین باکستر, بنیامین Oreskes, Kiera فلدمن و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de