سیاه و سفید زندگی می کند موضوع حذف بنر در سفارت آمریکا در سئول

سئول کره جنوبی (AP) — بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنر حذف شده از ساختمان سفارت آمریکا در کره جنوبی پایتخت سه روز پس از آن مطرح شد وجود دارد در همبستگی با معترضان در بازگشت به خانه.

بنر قرار داده شد تا در روز شنبه با سفیر هری هریس به tweeting که خود سفارت “می ایستد در همبستگی با هموطنان آمریکایی عزادار و مسالمت آمیز در اعتراض به تقاضای تغییر مثبت است.” اما این بنر ها گرفته شد در روز دوشنبه.

سفارت گفت که این بنر را حذف به منظور جلوگیری از هر گونه بدگمانی است که آن را با هدف تشویق کمک های مالی برای برخی نامشخص سازمان.

هریس “می خواستم به برجسته پایدار ارزش های آمریکایی از برابری نژادی, آزادی بیان و حق اعتراض مسالمت آمیز” به سفارت آمریکا در بیانیه ای گفت. “با این حال سفیر قصد نبود به حمایت یا تشویق کمکهای مالی به هر سازمان خاص است. برای جلوگیری از بدگمانی است که آمریکا مالیات دهندگان دلار صرف شد به نفع سازمان مانند او کارگردانی است که این بنر برداشته شود.”

صبح روز سه شنبه یک بنر بزرگ بزرگداشت سالگرد 70 از شروع 1950-53 جنگ کره که می افتد در 25 ژوئن دیده می شد draping در سفارت ساختمان در سئول. سیاه و سفید, بنر, حمل تصویر یک سرباز باد یک بوق.

سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنر دیده می شد به عنوان پشتیبانی از حرکات در سراسر جهان تجلیل جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که درگذشت در حالی که دستبند سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در گردن او. مرگ او در ماه گذشته باعث شده است تا هفته تظاهرات در ایالات متحده و در سراسر جهان با همان موضوع: سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

سفارت آمریکا در بیانیه ای گفت: حذف آن از بنر “است و هیچ راه کاهش این اصول و آرمان های بیان شده توسط بالا بردن پرچم.” آن گفت که “به دنبال راه های دیگر برای انتقال اساسی ارزش های آمریکایی را در این دوران دشواری در خانه.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>