سیاه و سفید زندگی می کند موضوع گفتگو با L. A. سیاستمداران گفت: “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’

در فوق العاده ای چهره به چهره نشست ائتلافی از فعالان رهبری Black Lives Matter لس آنجلس خواست اعضای شورای شهر در روز دوشنبه به پایان شهر تکیه بر افسران پلیس و در آغوش استراتژی های جدید برای نگه داشتن محله امن است.

نشسته در اتاق شورای شهرستان در سالن فعالان گفت: اعضای شورای آنها باز به حرکت به دور از L. A. Police Department و به سلامت روان مشاوران باند مداخله کارگران و دیگر کارکنان است که می تواند آدرس تروما و جلوگیری از خشونت از شکستن.

“جهان در حال صحبت کردن در حال حاضر” گفت: Melina عبدالله, co-founder of Black Lives Matter L. A. صدای او را خفه با احساسات. “آنها می گویند ما نمی خواهیم یک سیستم پلیس قرار می دهد که اهداف در پشت سیاه و سفید از مردم به خصوص اما همچنین به طور منظم ضارب و traumatizer ما کل جامعه است.

“ما می گویند پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” عبدالله بعدا اضافه شده است. “ما همچنین گفت: reimagine امنیت عمومی.”

تبلیغات

این سخنان بخشی از یک نزدیک به دو ساعت جلسه ویژه ای اختصاص داده شده به مردم بودجه جایگزین هزینه های طرح بودجه برای شهرستان های پیشرفته توسط Black Lives Matter L. A., زمین بازی L. A. طلوع جنبش در لس آنجلس و یک ائتلاف دیگر فعال سازمان است.

جلسه هفته به دنبال فشار از کسانی که گروه قبل و بعد از تظاهرات توده را شکست سطح ملی و در L. A. بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

پنج شورا 15 عضو است که باید سال ها وقت صرف نظارت بر افزایش مداوم در پلیس صرف حضور ارائه. حداقل چند نشانه علاقه به ایده های قبل از قرار دادن آنها.

تبلیغات

“این پیچیده نیست. این علم موشک نیست” گفت: رئیس شورای Nury مارتینز پس از شنیدن فعالان’ ارائه شده است. “این است که دقیقا چگونه شما reimagine محله.”

مردم بودجه به طور موثر خواستار گسترده کاهش در پلیس لس آنجلس با درآمد حاصل اختصاص داده شده به مسکن, بهداشت و درمان, بهداشت روان, پارک ها و بسیاری از خدمات دیگر. این حرکت را نشان دهنده یک تغییر چشمگیر در اولویت برای L. A. که رهبران سیاسی دهه را صرف کار برای کارکنان تا پلیس لس آنجلس با 10000 افسران.

عضو شورای Paul Krekorian که ریاست شورای کمیته بودجه گفت که او انتظار می رود رهبران شهر به یک مکالمه مداوم در مورد پلیس صرف. اما عضو شورای گیاه Wesson که مداوم پیشنهاد برای شهرستان سرپرست دریافت $50,000 افزایش از پلیس اتحادیه اروپا گفت که کار برای اطمینان از این شورا نیست “از دست این لحظه.”

“من نمی خواهم به بخشی از تاریخ,” او گفت:. “من می خواهم به آن را.”

تبلیغات

“اما شما متعهد پرسید:” Akili یک سازمان با زندگی مهم بود که در یکی از روز دوشنبه ارایه می رود و تنها یک نام است.

“من فقط,” Wesson پاسخ داد.

عبدالله فشرده اعضای شورا به چشم پوشی از خواسته های پلیس لس آنجلس محافظ لیگ برای محافظت از پلیس لس آنجلس از کاهش. روز پس از ارائه یک سخنگوی این لیگ به نام مردم بودجه “پری است که در شهر هرج و مرج و جنایت و ترس است.”

“که پاسخ دادن به هزاران نفر از تجاوز ضرب و جرح و قتل و تیراندازی است که اتفاق می افتد در سراسر این شهر اگر مردم بودجه است تصویب و شهر آتش سوزی 9,000 افسران پلیس گفت:” داستین DeRollo سخنگوی اتحادیه. “هر ساکن در این شهرستان سزاوار احساس امن و سالم در محله خود را.”

تبلیغات

شورای برنامه ریزی شده است روز شنبه به یک درخواست از مارتینز Wesson و چندین نفر دیگر به قطع LAPD بودجه توسط $100 میلیون به 150 میلیون دلار و قرار دادن پول به برنامه های دیگر.

شهردار اریک Garcetti نیز امضا به این ایده. اما تا کنون نه او و نه شورای توضیح داد که چگونه آن کاهش خواهد شد.

شورا بودجه و امور مالی کمیته رای به اتفاق آرا روز دوشنبه به جلو حرکت کند با این پیشنهاد که نمی توان نهایی تا اواخر این ماه. اما عضو شورای Paul Koretz که نشان دهنده بخشی از Westside سوال که آیا این کاهش بودند “خودسرانه” و گفت که او می خواهم شنید از صدها نفر از ترکیبات مخالف defunding پلیس.

“آنها ترس از پاسخ کندتر بار و کاهش توانایی برای پلیس لس آنجلس برای حفاظت از ساکنان از جرم” او گفت:.

تبلیغات

حتی اگر شورای تصویب کوتاه مدت کاهش در لس آنجلس خواهد بود گران تر از آن بود که فقط چهار سال پیش. Garcetti بودجه شامل 7 درصد افزایش برای پلیس لس آنجلس در بودجه سال مالی آینده آغاز می شود که ژوئیه 1.

اعضای شورا می گویند آنها قصد دارند به دوباره کاری شهردار هزینه های طرح. و پلیس لس آنجلس را تهاجمی پاسخ به هفته از تظاهرات از جمله استفاده از باتوم و سلاح های دیگر — تنها شدت خواستار کاهش به پلیس لس آنجلس.

Kendrick Sampson, یک بازیگر و بنیانگذار گروه ساختمان PWR که بر رادیکال تغییر اجتماعی گفت: اعضای شورای او زده شده بود بارها و بارها توسط گلوله های لاستیکی در اعتراض آغاز شد که در پان پاسیفیک پارک. کسانی که پرتابه در سمت چپ او یک دائم اسکار در قفسه سینه خود را, او گفت:.

“ما می دانیم که امنیت عمومی نیست و پلیس” گفت: Sampson که گروه کمک کرد تا مرحله اعتراض.

تبلیغات

پلیس لس آنجلس می گوید تاکتیکی پرتابه آن اخراج شدند و اسفنج و فوم گلوله و همچنین beanbags.

نزد فعالان نشسته قبل از اعضای شورا به بحث defunding پلیس لس آنجلس مشخص شده چیزی از یک نقطه عطف است. عبدالله گفت: او تا به حال کشیده شده و از سالن شهر توسط افسران پلیس در موارد متعدد اما هرگز دعوت به ایجاد یک ارائه مانند یک داده شده دوشنبه.

عبدالله گفت: او با قدردانی از تلاش های مارتینز و Wesson, همراه با “ده ها هزار نفر از مردم” که تحت فشار این شهرستان رهبران اجازه می دهد تا به صورت رسمی ارائه شده است. اما او نشان داد که فعالان نیاز به نگه داشتن فشار برای تصویب طرح خود را.

تبلیغات

“کلامی پاسخ ما رو بزرگ بود,” او گفت:. “ما می خواهیم یک تعهد است.”

بار نویسنده کارکنان کوین پیشوا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de