ستون: من سیاه و سفید. من گی هستم. دادگاه عالی ثابت کرد هیچ چیز مساوی در مورد حقوق برابر

من سیاه و سفید. من گی هستم. و من فقط رفتن به آن می گویند: دوشنبه شستشو برای حقوق برابر.

از یک طرف دیوان عالی کشور حکم داد که عنوان هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 که ممنوعیت محل کار تبعیض بر اساس نژاد و رنگ و مذهب و جنسیت و یا منشاء ملی” در واقع محافظت از همجنسگرا و تراجنسیتی آمریکایی است.

“پاسخ روشن است” عدالت Neil M. Gorsuch نوشت: برای 6-3 اکثریت. “یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد برای اینکه همجنسگرا یا فراجنسیتی آتش سوزی که فرد برای صفات یا اقدامات آن را مورد سوال در اعضای مختلف ، جنسیت نقش لازم بذکر نقش در تصمیم گیری دقیقا چه عنوان VII ممنوع.”

دور از خیره کننده تصمیم برخی از آن ساخته شده باشد ما در حال صحبت کردن در مورد حقوق اساسی. حقوق که در بیشتر قسمت ها را متوقف دیده می شود به عنوان بحث برانگیز و یا به عنوان برخی از مرتب کردن بر اساس بیانیه سیاسی. و این درست است و نه فقط در آمریکا بلکه در کشورهای سراسر کشور است.

تبلیغات

از سوی دیگر دیوان عالی کشور کاهش یافته است به شنیدن — count ’em — هشت جداگانه موارد که در را باز کرد و به چالش کشیدن “واجد شرایط ایمنی” دکترین محافظت می کند که افسران پلیس از دعاوی مدنی ادعا خشونت و نقض حقوق مدنی است.

خیلی مسخره بود این به نوبه خود از وقایع است که حتی عدالت کلارنس توماس دادگاه تنها سیاه و سفید و بسیاری تخت پیچیده obtusely محافظه کار عضو صادر شده غیر معمول مخالفت.

در زمانی که تظاهرات هنوز هم ظاهر روزانه برای محکوم کردن بی عدالتی در دست و گاهی اوقات زانو — پلیس آن را سخت به مقایسه سرعت تغییر و پذیرش برای جامعه تجاوز و جامعه است.

و خواستار حقوق برابر است که هنوز هم بسیار بحث برانگیز و یک بیانیه سیاسی. اما می گی یا لز یا دوجنسی و خواستار یکسان است ؟ نه به عنوان حد. دیگر نه.

تبلیغات

فکر می کنم در مورد آن.

این تنها هشت سال پیش که جو بایدن پس از آن معاون رئیس جمهور و در حال حاضر presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری ناشی از طوفان صرفا با گفتن این که افراد همجنسگرا باید نوع دیگری از اساسی حقوق برابر.

“من کاملا راحت با این واقعیت است که مردان ازدواج با زنان و مردان ازدواج با زنان و مردان دگرجنسگرا و زنان ازدواج با یکدیگر برخوردار هستند به همان حقوق تمام حقوق مدنی تمام آزادی های مدنی گفت:” ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

سه روز بعد اوباما به وضوح در تلاش برای صرفه جویی صورت, به دنبال کت و شلوار. چند سال پس از آن که دیوان عالی کشور حکم داد که زوج حق ازدواج.

تبلیغات

و در حال حاضر هر ماه ژوئن شرکت میلیونها دلار صرف توسعه رژه شناور, رنگین کمان, رنگ های کفش و پیراهن و کوله پشتی و کمپین های تبلیغاتی به مشتری جلب تعهد خود را به تنوع.

در یک سال نرمال غرور رژه در لس آنجلس و سان فرانسیسکو هستند تا توسط توییتر و گوگل و Netflix و Hulu و ولز فارگو و جی پی مورگان چیس و مانند آن است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای گرفتن یک نگاه اجمالی از یک کلیسا یا یک سازمان غیر انتفاعی که آیا واقعی مردمی کار بر روی زمین.

هر چند از آن آغاز شده به عنوان یک اعتراض جالب اینجاست که با تغییر جنسیت افراد از رنگ و خواستار حقوق برابر غرور و افتخار است که امروز به طور معمول از فکر به عنوان یک بی ضرر ،

من نمی گویم تبعیض به طور کامل ناپدید شد و جامعه تجاوز. دور از آن. به خصوص برای نما آمریکایی که هفته گذشته تماشا به عنوان برگ برنده دولت نورد حمایت در برابر تبعیض جنسی برای بیماران تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه.

تبلیغات

اما چرا از آن است که برگزاری یک جشن غرور نمی تبدیل شدن به چیزی شبیه به یک برگزاری رویداد سیاسی تا کلمه در مورد امکان همکاری با زندگی مهم است ؟ حتی اگر بسیاری از تظاهرات در L. A. مسالمت آمیز است برای بیش از یک هفته هنوز هم وجود دارد به وضوح برخی از ترس وجود دارد که همه چیز ممکن است به نوبه خود زشت است.

روز یکشنبه هر چند هزاران نفر از جمع آوری به صورت یک “همه سیاه و سفید زندگی می کند ماده” مارس شروع در مقابل TCL چینی تئاتر در بلوار هالیوود قبل از رفتن چند مایل به غرب هالیوود. آن را عمل اعتراض و همبستگی به معنای ساخت پل به عنوان وجود دارد همواره بیش از یک لمس از همجنسگرا ستیزی در جامعه و به مراتب بیشتر از یک تماس از نژادپرستی در جامعه تجاوز.

اما وجود مارس نیز کاملا روشن ما تا چه حد باید برای رفتن.

در غرب هالیوود می دیدم که مردم از خوردن صبحانه در تازه بازگشایی پاسیو از Rocco را نادیده گرفته و ده ها تن از معترضان شعار “نه عدالت بدون صلح” در حالی که مسدود کردن بلوار سانتا مونیکا.

تبلیغات

همه در اطراف نام سیاه و مرده بودند ناخوانا در رنگ های رنگین کمان. در شیشه ای پاسیو. در گچ بر روی زمین است. مایکل براون. Tamir برنج. جان کرافورد III. ناتاشا مک کنا. والتر اسکات. جورج فلوید. اما هنوز صبحانه خواران بی اعتنا بودند.

در ضمن چندین مغازه تحت پوشش باقی مانده در تخته سه لا در روز یکشنبه. شاید صاحبان این مغازه ها و رستوران ها نگران بودند و یا ترس که دزد خواهد قاپ زنی تا خود کالا یا که خرابکاری می خرد و یا اسپری-paint خود ویندوز ؟

این حقیقت ممکن است خیلی بیشتر پیچیده اما ساده تر پیام آمد از طریق صدای بلند و روشن و آن را ناامید کننده بود.

آن را به بیش از چند نقاشی های دیواری بر روی تخته سه لا اصرار Black Lives Matter برای اصلاح آن است.

تبلیغات

به عنوان یک دوست — سیاه, گی, از غرب ویرجینیا و ظاهر از بدو تولد — یک بار به من گفت: “شما می دانید که شما انجام می شود بیرون می آید” توقف به مالش و لب های او همراه با زیباترین رژلب من تا کنون دیده ام “زمانی که شما به راحتی خود را با بندگی خود را به عنوان سیاهی.”

این واژه ها با من گیر کرده. امروز به فکر تظاهرات, من می خواهم نیشگون گرفتن و کشیدن و تلنگر آنها را.

زمانی که امریکا به راحتی با سیاهی به عنوان بندگی و سپس شما می دانید که ما در حال انجام آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>