COVID-19: C&C کسی که شام میخورد بازگشایی, طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری دوم Shutdown

چه تفاوت یک ماه ساخته شده است برای C&C صبحانه و کره ای ،

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد COVID-19 on May 11, فرماندار Jared پلیس اعلام کرد که تعلیق موقت از قلعه سنگ eatery مجوز در پی یک ویدئو ویروسی نشان دادن آن غیر مجاز باز کردن در روز مادر در اجتماعی که فاصله و ماسک استفاده شد تا حد زیادی وجود ندارد. اما در ژوئن 14, پس از دریافت برکت از سه شهرستان در بخش بهداشت و درمان و تجلیل از پلیس C&C بود پشت در کسب و کار.

در حالی که این معیار دریافت توجه کمی نیست که تعجب وکیل و KNUS رادیو شخصیت شیدا Corporon که نشان دهنده C&C در یک Douglas County طرح دعوی در دادگاه و در حال آماده سازی یک فدرال شکایت خواهد کرد که شامل رستوران به عنوان یک شاکی. Corporon صبحانه وجود دارد در 14 ژوئن و می گوید که فراتر از برخی از مواد غذایی خوشمزه, تجربه کاملا بدون عارضه. او می گوید او نمی تواند به یاد داشته باشید اگر کارمند بودند با پوشیدن ماسک: “من فکر می کنم بسیاری از چیزهای که راه را بیش از بالا. متضاد علم را پشتیبانی نمی کند بنابراین من نمی توجه نزدیک به آن است.” اما او به یاد بیاورید جداول بودن فاصله حداقل شش فوت از هم جدا و نشانگر روی زمین به آن را آسان برای مشتریان به درستی فضای خود را.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

آره: C&C نیز افتخار چه Corporon مشخص به عنوان “یک نمایش” در نزدیکی جلوی رستوران که بازی ضبط پلیس صحبت کردن در مورد چگونه او خوشحال بود که کسب و کار تا به حال حل و فصل آن خطر سلامت. “من فکر می کنم این چیزی است که آنها پیدا کردن بسیار طنز آمیز” Corporon اجازه می دهد تا.

C&C صاحبان مارس و جسی Arellano نمی بینید بسیار دیگری سرگرم کننده در مورد حوادث چند هفته گذشته. با توجه به Corporon زن و شوهر می دانستم که آنها می تواند به از دست دادن پول اگر آنها را حفظ 25 درصد کلاه ظرفیت اندازه گیری پیشنهادی برای بسیاری از کسب و کار قبل از اجرایی منظور در اواخر ماه مه افزایش است که در مجموع به 50 درصد است. و حتی پس از گرفتن تایید برای بازگشایی در سطح بالاتر در ژوئن 8, آنها تا به حال برای مقابله با شدید کمبود کارکنان; Corporon می گوید کارکنان متعدد به حال تقسیم شده زیرا آنها می تواند پول بیشتری را در بیکاری از کار. اما متعدد داوطلبان تن به تن در کمک Arellanos باز گشت و در قلعه سنگ در بازگشایی روز در محل ناهار خوری. (زن و شوهر نیز owns a C&C در کلرادو اسپرینگز که ماند باز در طول برو و در حال حاضر اتاق ناهار خوری صندلی.)

به عنوان خود را زودتر بازگشایی صاحبان باقی می ماند و نا امید در گسترده ادراک که روز مادر رویداد تصور می شد به عنوان یک توجه شیرین کاری.

“آنها به این نتیجه رسیده بود که آنها را به از دست دادن کسب و کار خود را” Corporon توضیح می دهد. “آن را امن تامین مالی است که می تواند با قرار دادن خانه خود را و هر چیز دیگری در معرض خطر اگر آنها باز نمی شود — بنابراین آنها انجام داد. آنها چیزی را در رسانه های اجتماعی اجازه دهید به مردمی می دانم که به اندازه کافی به اندازه کافی بود اما آنها تا به حال هیچ ایده صدها نفر از مردم رفتن به نشان می دهد تا. آنها تا به حال مجموعه این محل در داخل با جداول جدا شده و چیزهایی مانند آن است و آنها تا به حال پاسیو در فضای باز, اما آنها mobbed. آنها تا به حال هیچ ایده آنها راه اندازی می شود به رسانه ها مقدم است.” اندازه ازدحام شد تا قریب به اتفاق او می افزاید که در یک نقطه خاص از Arellanos “انداخت فقط دست خود را بالا و گفت:” اجازه دهید ما چیزی.'”

داگلاس کانتی طرح دعوی در دادگاه گسل پلیس برای singling از C&C برای مجازات است. اما چلیپا از آن استدلال بر قانون اساسی استدلال نیز خواهد شد که فشرده در آینده فدرال دعوی که Corporon می گوید که به احتمال زیاد شامل چندین کسب و کار به عنوان شاکیان. “ما هنوز در حال تصمیم گیری که آیا به دنبال کلاس گواهینامه یا فقط حرکت رو به جلو با سه یا چهار رستوران,” او توضیح می دهد “و امیدوارم که برنده و یا از دست دادن رفتن را از طریق روند درخواست های ما می تواند ایجاد محدودیت در هر فرماندار یا رسمی در دولت از بودن قادر به اعمال این قدرت فوق العاده ای در چنین میکرو مدیریت راه برای چنین مدت طولانی از زمان.”

Corporon اعتراض نیست که پلیس به عنوان فرماندار اضطراری قدرت او فکر می کند که همه گیر قطعا واجد شرایط به عنوان یک اورژانس تحت قانون. او استدلال می کند که اعمال این اقتدار را برای نزدیک به سه ماه با هیچ پایانی در چشم است که بیش از حد. او همچنین اشیاء به آنچه که او می بیند به عنوان دلخواه طبیعت از قوانین به عنوان آنها اعمال شده است. “شما می توانید صدها نفر از مردم بسته به یک خارج شده اما شما قرار است به صورت محدود به پنجاه نفر در یک مگا کلیسا که در خارج ساختمان” او اشاره می کند.

با پر کردن یک پرونده در ایالات متحده دادگاه منطقه Corporon قادر خواهد بود به دنبال خسارت پولی به نمایندگی از مشتریان خود را. اما فقط به عنوان مهم او می گوید که این فرصت را به مجموعه ای کشور استانداردهای پیش از بالقوه دوم ویروسی موج.

“اگر ما می توانیم یافته است که این چیزها تجاوز مردم به حقوق اساسی در سطح فدرال است که می تواند راهنمایی برای فرمانداران در تمام پنجاه ایالت — و این بسیار مهم است به آن حرکت می کند تا زنجیره غذایی اگر این ویروس مانند بسیاری از flus و ما دیدن آب و هوا مربوط به تجدید حیات” او اشاره می کند. پتانسیل یک دستور قبل از شروع چه تهدید برای تبدیل شدن به COVID-19 فصل به خوبی می تواند به معنای “ما در حال مواجه با ماه بیشتر از نا خاموش شدن ناگهانی. این کشور می تواند آن را ندارند و قطعا این کسب و کار می تواند آن را ندارند.”

نتیجه گیری Corporon: “ما نیاز به قرار دادن یک دمپر در سرزندگی بیش از حد از برخی از مقامات دولتی که فکر می کنم آنها می توانید کنترل این ویروس بدون از بین بردن بخش های دیگر جامعه ما است.”

کلیک کنید به عنوان خوانده شده Tri-County Health منظور بلند کردن C&C صبحانه و آشپزخانه کره ای خلاصه تعلیق و اصل دعوی در دادگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>