COVID-19: کنسرت, میله می تواند بازگشت در ماه جولای تحت قوانین جدید

در 15 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی با تمرکز بر کلرادو در ادامه در پاسخ به COVID-19 فرماندار Jared پلیس اعلام کرد یک نظر عمومی دوره جدید پیش نویس قوانین مربوط به یک برنامه دوبله محافظت از همسایگان ما است. پیشنهاد دستورالعمل ارائه یک نقشه راه برای شل شدن بیشتر از محدودیت های است که می تواند اجازه می دهد برای باز کردن میله ها و از سرگیری کنسرت ها و رویدادهای دیگر تحت تغییر شرایط در بسیاری از, اگر نه بیشتر, بخش هایی از دولت تا پایان ماه ژوئن یا اوایل جولای است.

لیست داخلی حوادث تحت تاثیر این پیش نویس شامل “پذیرایی, حوادث, کنسرت, داخلی, بازار, غیر انتقادی مزایده سالن نمایش نشان می دهد تجارت و یا سایر محیط داخلی سالن های تحت پوشش نیست در دیگر اسناد هدایت که در این دستورالعمل و پایبندی به فاصله فیزیکی حفظ می شود.” این وقایع در فضای باز پیش نویس منابع “, هوای آزاد, پذیرش, حوادث, نمایشگاه rodeos غیر انتقادی مزایده کنسرت و یا سایر مکانهای پوشیده نیست در دیگر guidances که در این دستورالعمل و پایبندی به فاصله فیزیکی حفظ می شود.” و نیز وجود دارد یک پیش نویس فراهم می کند که پیشنهادات خود را برای از سرگیری مسکونی اردوگاه.

پس از ستایش کلرادو مجمع عمومی برای کنار هم قرار دادن یک بودجه متعادل تحت شرایط بسیار دشوار و عبور از قانون مهم مانند یک اقدام جدید با هدف پلیس پاسخگویی پلیس ارائه یک به روز رسانی در آخرین COVID-19 ارقام: 29,229 موارد مثبت و 1,373 و میر نسبت به COVID-19 از مجموع 1,605 فتح و میر مربوط به افراد مبتلا به این ویروس است. کلرادو مقامات می گویند که در مورد تعداد دنبال کرده است و یک روند رو به پایین برای دوازده گذشته چهارده روز بستری شدن در بیمارستان فرو هشت روز طول دو هفته گذشته.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این موفقیت باید اجازه دولت به نیشگون گرفتن و کشیدن یک انگشت شماری از امن تر در خانه و مقررات پلیس اشاره کرد. مثلا لب اپیلاسیون پا و شخصی دیگر-روش های مراقبت که در آن مشتریان باید بدون ماسک در حال حاضر اجازه داده می شود تا زمانی که فرد ارائه خدمات می پوشد صورت پوشش.

اما اخبار بود محافظت از همسایگان ما که پلیس به عنوان “دراز مدت و پایدار در چارچوب” برای “راه ما را به زندگی می کنند تا زمانی که یک واکسن یا درمان” که در نهایت شکست “این نابکار خصوصی و کشنده دشمن.”

نمونه هایی از دستورالعمل های ارائه شده توسط پلیس: Large مجامع اجازه خواهد داشت به محل با 75 شرکت کنندگان در اندازه مناسب اتاق — و 100 عنوان بسیاری از مردم می توانند جمع آوری در فضاهای بزرگتر. تحت محافظت از همسایگان ما بارها قادر خواهد بود برای باز کردن در 25 درصد ظرفیت یا تا پنجاه نفر (هر کدام که کوچکتر است) اگر اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود.

خارج از منزل اجازه می دهد تا برای حتی بیشتر انعطاف پذیری و پلیس اشاره کرد. به این منظور گردهمایی تا 500 نفر می تواند اجازه داده می شود با آغاز ماه آینده شاید از جمله شهرستان نمایشگاه — و اگر مسئولان تشخیص آن امن ظرفیت فعلی سطح 50 درصد در کسب و کارهای دیگر ممکن است در طول زمان افزایش یافته است.

در موارد متعدد پلیس تاکید کرد که این قوانین نمی خواهد رفتن به محل بلافاصله. نظرات عمومی در کلرادو امن تر در صفحه اصلی سایت خواهد شد جمع آوری بیش از 48 ساعت آینده با زبان انتظار می رود نهایی تا پایان این هفته است. در آن زمان محکم خرما به شمار می رود در جای خود قرار داده اما این برنامه قطعا نمی تواند یکی از اندازه متناسب با تمام. در عوض شهرداری را مجبور به درخواست برای اجازه ورود به محافظت از همسایگان ما فاز طی آن آمادگی خود را در نظر گرفته خواهد شد توسط عوامل متعددی ذکر شده توسط پلیس: “آنها می توانند نشان دهند که قوی نظام سلامت همراه با کم virus سطح ؟ می توانید آنها را تست, ردیابی, ردیابی? آیا این ویروس را کم و یا هیچ جامعه گسترش یابد؟”

برخی از قطعات از کلرادو آماده خواهد شد برای حذف آن قید زودتر از دیگران تحت این سیستم پلیس اذعان کرد و کسانی که با توجه به رفتن پیش رو خواهد بود انتظار می رود به آدرس شیوع آینده در سطح خرد — با بستن خاص و کارخانه ها و مدارس و یا مانند آن, به عنوان مخالف به quarantining کل جامعه یا حتی دولت به عنوان یک کل اگر در همه ممکن است.

“هیچ کس در حفاظت از همسایه ما در حال حاضر” پلیس گفت:. “اما من امیدوارم بخش هایی از دولت ما خواهد بود قادر به گرفتن وجود دارد در اوایل ماه جولای.”

کلیک کنید به عنوان خوانده شده پیش نویس دستورالعمل های داخلی حوادث و وقایع در فضای باز مسکونی و اردوگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>