DC شورای کمیته بحث بودجه پلیس می شنود تماس برای defunding

مهیجی درخواست پال خواستار قطع بودجه دولت از سی پلیس پخش شد در طول یک مجازی جلسه عمومی برگزار می شود روز دوشنبه توسط d. C. شورای کمیته با توجه به این وزارت پیشنهاد بودجه.

شهردار موریل Bowser بودجه پیشنهادی برای سال مالی 2021 شامل $578 میلیون دلار برای پلیس خواهد بود که یک 3.3 درصد افزایش یافته است.

بخش 6 عضو شورای چارلز آلن است که رئیس کمیته قضایی و امنیت عمومی گفت: در Facebook پست اعلام شنیدن جمعه که پنل به حال “دریافت بیش از 15000 نوشته شده و تلفن و ویدئو بودجه مشتریان — که باور نکردنی است!”

او گفت که تعداد “به مراتب بیشتر ورودی های عمومی از همیشه قبل از.”

بسیاری از سخنرانان ارائه استدلال برای همین بخش باید پول کمتر است.

“بیشتر پلیس در جامعه ما نیست و ما را امن تر; در واقع آنها ما را کمتر امن” گفت: Sean Blackmon از توقف پلیس ترور پروژه DC. “هنگامی که ما می گویند” پال خواستار قطع بودجه دولت از سی پلیس,’ ما در حال صحبت کردن در مورد عمدی سرمایه گذاری مجدد در برنامه های اجتماعی مانند از محله ایمنی و نامزدی.”

صندلی از سی پلیس اتحادیه Det. گرگ Pemberton شهادت به نمایندگی از بیش از 3,600 افسران پلیس. Pemberton با اشاره به اینکه 66 درصد از اتحادیه اعضای اقلیت, ساخت آن را یک اقلیت-اکثریت اتحادیه.

“هیچ بحثی در مورد [Metropolitan Police Department] بودجه را می توان بدون بحث و گفتگو در مورد نیروی انسانی و به طور خاص تر در آینده از نیروی انسانی در بخش” Pemberton گفت.

Pemberton گفت: سه عناصر خاص از قوانین اضطراری تصویب به اتفاق آرا توسط سی هفته گذشته شورای خواهد شد که تاثیر منفی قابل توجهی در استخدام, حفظ و ساییدگی از افسران.

این اتحادیه می گیرد موضوع را با تغییرات مربوط به بدن فرسوده دوربین دسترسی استفاده از زور در سیاست و حذف چانه زنی جمعی و حقوق آنها به عنوان اعمال انضباطی سیستم.

در سخنرانی خود در جلسه عمومی بخش 3 عضو شورای مریم چه سوال اهداف برای این بخش باید 4,000 یونیفورم افسران.

“من فکر نمی کنم آن را مورد نیاز است. به خصوص اگر ما حرکت کردن از مسئولیت چیزهایی را نباید داشته باشد” چه گفت, به عنوان نمونه قرار دادن افسران در مدارس و یا داشتن آنها مراقبت بسیار جزئی جرائم و یا افراد مبتلا به مشکلات روحی و روانی. او همچنین اشاره کرد کاهش مسئولیت های که قبلا شامل وسایل نقلیه و پارکینگ.

“The d. C. شورای شهر باید افزایش بودجه برای MPD گفت:” آدم Hasz, از, Mount Pleasant. “پال خواستار قطع بودجه دولت از MPD بودجه حذف پلیس از سی مدارس و استفاده از پول واگذار از MPD به سرمایه گذاری مجدد در برنامه های جامعه.”

او گفت: او می خواست پول هدایت می شوید به سازمان هایی مانند دفتر محله ایمنی و تعامل است که در خط یک 11.4 درصد کاهش در Bowser پیشنهاد بودجه.

بخش 1 مقیم اشلی Badesch به نام برای پول منتقل می شود به دور از پلیس و نسبت به برنامه هایی که آدرس بهداشت و سلامتی تفاوت که او گفت: تهدیدی برای امنیت مردم از رنگ در شهر.

“به جای قرار دادن پول بیشتر به پلیس جامعه ما نیاز به بودجه بیشتر برای استفاده از مواد مخدر درمان و کاهش آسیب برنامه ها و دسترسی به مراقبت های بهداشتی” Badesch گفت. “ما نیاز به بودجه بیشتر برای مسکن مقرون به صرفه نیروی کار و توسعه و خدمات اجتماعی. ما نیاز به بودجه منعکس کننده اولویت های کرامت انسانی برای همه ما ساکنان.”

یک کمیته رای به پیشنهاد پلیس بودجه تعیین شده برای ژوئن 25. کامل شورا را برای اولین بار رای در ماده جولای 7.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>