DEA تحقیق در مورد مواد مخدر دزدی و آسیب در 177 داروخانه ها در L. A. منطقه

حداقل 177 داروخانه ها شد burglarized و یا آسیب دیده در طول ناآرامی های اخیر در منطقه لس آنجلس اخلال در برخی از ساکنان از دسترسی به دارو و افزایش نگرانی که مواد مخدر به سرقت رفته خواهد بود فروخته در خیابان.

محلی و فدرال اجرای قانون مقامات بر این باورند گروه های سازمان یافته و هدفمند کسب و کار به دلیل آنها سهام داروهای تجویزی است که آسان به حمل کردن در مقادیر زیاد می باشد و می تواند بالا بفروشید برای یک سود بالا در خیابان. مقامات گفت: این گروه در زمان استفاده از تظاهرات مسالمت آمیز بودند و نه متصل به آنها را.

ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر totted تا 177 داروخانه burglarized و یا آسیب دیده در لس آنجلس و رودخانه, شهرستان, آژانس, مقامات گفت. دو داروخانه ها — یکی در هانتینگتن پارک و یکی در ون نویس — نابود شدند با آتش است.

DEA نیز دریافت کرده است 54 گزارش از داروخانه ها در این دو شهرستان بیش از $534,000 در دزدی و آسیب. بسیاری دیگر از داروخانه ها در منطقه “هنوز هم در روند گرفتن موجودی و گزارش خواهد شد ضرر و زیان خود را در آینده” DEA گفت.

تبلیغات

چنین گزارش ها موظف هستند که زمانی که مجوز داروخانه از دست دادن مقادیر قابل توجهی از مواد کنترل شده مانند تجويز اپيوئيد. این داروها کمک کرده اند سوخت کشور مرگبار مواد مخدر بیماری همه گیر.

DEA گفت: در آن مشغول به کار بود با ایالت کالیفرنیا هیئت مدیره داروسازی و سازمان های اجرای قانون محلی به بررسی دزدی.

لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور گفت: ماموران فدرال به او گفته بود که داروخانه ها شد عمدا هدف قرار دادند.

هیئت داروخانه با صدور بیانیه ای در اوایل این ماه مشاوره داروخانه ها در “نهفته مناطق” به هیئت مدیره تا ساختمان خود را به منظور محدود کردن آسیب و “جلوگیری از ضرر و زیان مواد مخدر” و به حرکت موجودی و حساس پرونده های پزشکی به مکان های امن تر. آن نیز توصیه می شود آنها را به “موجودی همه خطرناک مواد مخدر و دستگاه های برای شناسایی هر گونه ضرر و زیان است.”

تبلیغات

این هیئت همچنین گفت: داروخانه ها باید با دقت بررسی مواد مخدر بودند که در مناطقی که شکسته شد اما به جا مانده از سارق به مطمئن شوید که آنها با دستکاری.

آن اشاره کرد که در داروخانه ها ملزم شدند به گزارش ضرر و زیان به آن و DEA و گفت: امنیت ویدئوها باید ذخیره برای پلیس و DEA.

همانطور که برای بیماران که داروخانه ها بسته شد به عنوان یک نتیجه از ناآرامی اداره امور مصرف کننده سخنگوی ورونیکا مضرات گفت: داروخانه هیئت مدیره توصیه می شود که آنها در رسیدن به نسخه خود را فرستاده شده به دیگر داروخانه ها پر شود یا از ارائه دهنده خود را اگر آنها می تواند خود را دریافت دارو یکی دیگر از راه.

به عنوان یک قاعده او اشاره کرد: بیماران باید با نگه داشتن یک لیست از پزشکی خود را در تماس و در حال حاضر داروها در شرایط اضطراری.

تبلیغات

CVS داروخانه های زنجیره ای با حضور در منطقه گفته اند که حداقل 10 تعطیلی فروشگاه در لس آنجلس و برخی از آسیب. دیگر فروشگاه ها به طور موقت بسته “به عنوان یک اقدام احتیاطی برای حفظ کارکنان امن” گفت: Amy Thibault یک سخنگوی شرکت.

مشتریان که داروخانه ها بودند بسته بودند به طور موقت جایگزین برای فروشگاه های دیگر در این نزدیکی هست Thibault گفت. به عنوان این هفته تنها یک CVS فروشگاه در 1300 بلوک جنوبی خیابان فرناندز, باقی مانده بسته شده است. بازگشایی است که انتظار می رود ماه آینده و پس از تعمیرات در حال اتمام است.

“هر بسته داروخانه سیستم تلفن شده است جایگزین به نزدیک ترین داروخانه CVS که باز است به طوری که تمام بیماران را ادامه خواهد داد برای دسترسی به داروخانه مراقبت” Thibault گفت.

در سال 2015 نزدیک به 30 داروخانه ها در بالتیمور شکسته شد به طول ناآرامی های پس از مرگ و آمریکا از آسیب رنج می برد در بازداشت پلیس. اجرای قانون در بالتیمور نیز معتقد بودند پس از آن که گروه های سازمان یافته بودند مسئول و گفت: مواد مخدر به سرقت رفته بودند در نهایت به فروش می رسد در فضای باز در بازارهای مواد مخدر در این شهرستان است.

تبلیغات

DEA بررسی آن حوادث به عنوان به خوبی. آن را در ابتدا محاسبه 175,000 دارو دزدیده شده است اما بعد بالا برده که تعداد به حدود 315,000 دوز — بیش از 40 درصد که قدرتمند مواد مخدر از جمله فنتانیل متادون و اکسی کدون.

مضرات گفت: داروخانه ها در لس آنجلس را به خود را به انجام ممیزی برای تعیین ضرر و زیان خود را به صورت جداگانه قبل از گزارش این اعداد و ارقام به DEA.

لس آنجلس تایمز خبرنگاران Jaclyn Cosgrove, ملیسا, Etehad و Tania Ganguli کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>