FBI لینک های مشکوک سانتا کروز قاتل پلیس و یک مرد دیگر به قتل اوکلند افسر

یک گروهبان نیروی هوایی مظنون به قتل یک Santa Cruz شهرستان کلانتر گروهبان شارژ خواهد شد همراه با یک میل بری مرد در تیراندازی مرگبار فدرال مامور امنیتی در ماه گذشته در مرکز شهر اوکلند مقامات فدرال روز سه شنبه گفت.

استیون Carrillo بود که متهم هفته گذشته در کشتار دیمون Gutzwiller این کلانتر گروهبان
به کمک بود 30 ساله رابرت Justus از میل بری در کشتار 53 ساله فدرال مامور امنیتی دیوید پاتریک Underwood, مقامات گفت. Justus سوار یک ون سفید و عمل به عنوان گریز راننده در مه 29, اوکلند, تیراندازی, مقامات گفت.

مقامات گفت: Carrillo پناه نفرت از اجرای قانون بود و روابط به یک گروه معتقد است که دومین جنگ داخلی آمریکا است که به زودی.

آندروود 53 ساله پینول ساکن شد و امنیت Ronald V. Dellums ساختمان فدرال در اوکلند اعتراض نزدیکی بیش از خشونت پلیس و قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. این ون سفید دستگیر شد در یک نظارت تصویری, مقامات گفت که نشان داد که مسلح بود باز تضعیف ون درب سمت به آتش سلاح.

تبلیغات

Carrillo, 32 متهم شد هفته گذشته با Gutzwiller قتل و متعدد دیگر جنایات. او تفهیم اتهام شده است به تعویق افتاد تا ماه آینده.

یک گروهبان نیروی هوایی و رهبر در نخبگان نظامی و امنیتی نیروی Carrillo مسلح بود با بمب های AR-15 تفنگ و سلاح های دیگر و تا به حال تمایل به آسیب رساندن به پلیس زمانی که او راه اندازی یک حمله مرگبار در unsuspecting افسران Santa Cruz County sheriff روز دوشنبه گفت:.

مقامات روز سه شنبه گفت که Carrillo و Justus نمی شد بخشی از تظاهرات بودند و استفاده از آنها برای انجام حملات خود را.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>