گرایمز تایید بوکر در دموکرات سنا نژاد در کنتاکی

LOUISVILLE, Ky. (AP) — دموکرات چارلز بوکر برنده یک کلید تایید شنبه از سابق ایالت officeholder آلیسون Lundergan Grimes جدید در نشانه ای از حرکت برای تازه بدوران رسیده پیشنهاد خود را برای حزب نامزدی برای به چالش کشیدن جمهوری خواه سنا میچ مک کانل رهبر در پاییز.

گرایمز که از دست داده و تلخ بزرگ-هزینه های سنا مسابقه مک کانل در سال 2014 توییتی او حمایت از بوکر و گفت: “بیایید منتخب نسل جدیدی از رهبری در KY!”

گرایمز سابق دو دوره کنتاکی وزیر امور خارجه بعد گفت: کشور نیاز به رهبران مانند بوکر به “حل های به یاد ماندنی مشکلات” رو به کشور است.

بوکر به نام حمایت از یک “قدرتمند نشانه” است که او را به ساخت یک “کنتاکی-صفحه جنبش است.” وی با اشاره به مشترک خود را در تعهد به گسترش دسترسی به رای گیری.

دموکراتیک استراتژیست مارک ریدل گفت: Grimes حمایت می تواند کمک به گسترش بوکر درخواست تجدید نظر به خصوص در مناطق روستایی کنتاکی که در آن او هنوز هم در تلاش برای ساخت به رسمیت شناختن نام.

“آلیسون است بنابراین به طور گسترده ای مورد احترام در میان دموکرات کنتاکی به خصوص در مکان هایی که ممکن است بدانید چارلز بوکر خوب” معما گفت. “او حمایت خواهد شد و معنی دار است.”

دولت اولیه ژوئن 23, اما بسیاری از Kentuckians در حال حاضر رای داده شده توسط پست الکترونیکی است که اجازه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

برای بسیاری از مبارزات انتخاباتی امی مک گراث به نظر می رسد هواپیمای بی موتوری پرواز به سوی نامزدی حزب دموکرات. او با حمایت حزب ملی ایجاد و افزایش مقادیر شگرف از کمپین نقدی را قادر می سازد او را به اجرای تبلیغات تلویزیون از سال گذشته برای ساخت خود در سطح ایالت به رسمیت شناختن نام.

اما بوکر یک دانشجوی سال اول مجلس دولت از لوئیزویل موفق به کسب یک سری از مشخصات بالا تاییدیه و شروع به در حال اجرا تبلیغات تلویزیون در اواخر مبارزات انتخاباتی.

بوکر برداشت تاییدیه از بهداشت ، برنی ساندرز و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز — بزرگترین ستاره در جنبش مترقی و از کنتاکی دو تا از بزرگترین روزنامه های لویی پیک مجله و لگزینگتون هرالد رهبر است.

بوکر سهام مترقی گوشته با یکی دیگر از دموکرات در سنا مسابقه مایک Broihier. که می تواند در نهایت تقسیم آرا میان ترقی خواهان خروج یک مسیر روشن برای مک گراث و تقویت او در حد متوسط اعتبار برای مبارزه با مک کانل در محافظه کار کنتاکی.

در اولین آگهی بوکر گفت: “واقعی دموکرات” مورد نیاز است را در مک کانل ، رهبر اکثریت سنا که به دنبال یک هفتم ترم. در جدیدترین آگهی بوکر — که — سیاه و سفید بازی می کند تا حضور خود را در خط مقدم تظاهرات بیش از مرگ و میر ناشی از آمریکایی ها توسط پلیس.

آگهی جدید نشان می دهد بوکر راهپیمایی با معترضان و در سخنرانی خود در تظاهرات خواستار عدالت برای Breonna تیلور که کشته شد در لوئیزویل در ماه مارس است. 26 ساله سیاه EMT به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که زدم پایین درب جلو او در حالی که تلاش برای به اجرا درآوردن حکم جستجو. بدون مواد مخدر پیدا شد.

“من ایستاده قبل از اینکه شما به عنوان یک برادر به عنوان پسر عموی به عنوان یک همسایه به عنوان یک همکار خوب troublemaker,” بوکر می گوید به او نشان داده صحبت کردن به معترضان.

لویی معترضان همچنین تقبیح مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس قرار داده و زانو خود را بر روی دستبند را گردن برای چند دقیقه حتی پس از او متوقف شد و التماس کرد برای هوا.

بوکر تبلیغ جدید نیز طول می کشد یک شات در مک گراث. این نشان می دهد که یک بخش از های اخیر بحث است که در آن McGrath خواسته شد اگر او تا به حال شده است با معترضان در لوییویل. او پاسخ داد: او تا به حال نه. پرسید: چرا McGrath گفت: “خوب, من با من و خانواده من تا به حال برخی از خانواده, همه چیز در جریان است.”

در طول بحث McGrath به نام مرگ و میر ناشی از تیلور و فلوید غم انگیز و گفت: رهبران نیاز به گوش دادن به تظاهرات ، McGrath بعد با حضور شب زنده داری برای تیلور و نماز مارس مبارزات انتخاباتی او گفت:.

در پاسخ به آگهی جدید McGrath, کمپین گفت: “به جای حملات سیاسی, ما قصد داریم برای ادامه به برجسته امی چشم انداز برای دولت و شکست میچ مک کانل.”

این پیشرو دموکراتیک مسابقه داده است مک کانل جمهوری جدید باز کردن به انتقاد McGrath.

سخنگوی مک کانل کیت Cooksey گفت: McGrath “فکر می کردم او می تواند خرید راه خود را به یک انتخابات عمومی” و اضافه کرد: “هیچ یک از کاندیداها تا کنون زیادی را صرف به تولید و پشتیبانی است که تنها وجود دارد در خارج از کنتاکی.”

معما گفت بوکر را آوازی مطالبات برای تغییر می تواند اعتصاب وتر دموکراتیک با رای دهندگان.

“او اسیر یک لحظه و گاهی اوقات لحظات تعریف کمپین” معما گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>