تاریخچه کلرادو مرکز بازگشایی ژوئن 22 با جان دنور نمایشگاه

پس از یک تا سه ماه — اعم از بسته شدن اجباری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به خرابکاری در طول تظاهرات در اواخر ماه مه — تاریخ کلرادو مرکز را بازگشایی در ژوئن 22, هنگامی که آن را به پرده جان دنور تجربه. دو کلرادو-محور نمایش اولین زودی پس از: چهل سال در ‘فکس: Colfax خیابان 1926-1966 و Hecho en Colorado.

جدید پروتکل های ایمنی در اثر از جمله اجباری بهنگام بلیط; کسانی که در فروش از امروز شروع ژوئن 15. آغاز ژوئن 22 و روزهای دوشنبه از طریق این پذیرش محدود خواهد شد به تاریخچه کلرادو اعضا در تاریخ کلرادو مرکز در 1200 برادوی و همچنین در نزدیکی مرکز کلرادو تاریخ زنان در بایرز-ایوانز که بازگشایی جمعه, ژوئن 19. بقیه هفته بستری خواهد بود برای همه…اما با بلیط.

در علاوه بر این به بایرز-Evans ماهواره ای تاریخ, کلرادو, هفت, دیگر, موزه ها و جاذبه های در سراسر کشور در حال بازگشایی: قلعه گارلند موزه و مرکز فرهنگی امروز باز می شود, ژوئن 15; فورت Vasquez در میدلتون باز می شود چهار شنبه, ژوئن 17; El Pueblo, تاریخچه موزه در پوبلو و ترینیداد موزه تاریخ هر دو باز در روز جمعه 19; و اوته هندی موزه در مونترو نیز باز می شود دوشنبه, ژوئن 22. باز تاریخ برای Healy خانه موزه & Dexter کابین در Leadville هنوز به تعیین خواهد شد; جورج تاون حلقه راه آهن در حال حاضر در کسب و کار.

“ما همیشه مشتاق به خدمت همکار ما Coloradans اما به خصوص در زمان هایی از این جایی که ما همه با هم کشیده با مراقبت برای جامعه ما و دولت گفت:” سحر DiPrince chief operating officer از تاریخ کلرادو در یک اطلاعیه از بازگشایی. “این بوده است که تعهد ما پس از شروع این بحران است. که همان روح ما برنامه ریزی متفکرانه امن و مراقب باشید راه هایی برای استقبال از مهمانان ما در این تابستان در همه ما موزه ها. و برای کسانی که ترجیح می دهند به ماندن امن در خانه ما غنی با دیجیتال رویدادها و منابع است.”

John Denver and then-gubernatorial candidate Dick Lamm .

جان دنور و پس از آن-فرمانداری نامزد کیر Lamm .

تاریخچه کلرادو

اما اگر شما نمی خواهید به بیرون رفتن شما می توانید گرفتن جان دنور تجربهاست که اجرا می شود از طریق اوت 16 و همراه با آفتاب اتاق های طبیعت عکس های گرفته شده توسط Denver, کنسرت, فیلم و عکس ops با زندگی به اندازه جان دنور cutouts. در پنج شنبه شب, شروع, جولای 2, تاریخچه کلرادو مرکز خواهد شد در حال حاضر اجرای برنامه توسط نوازندگان محلی اعم از زهره کروز به DJ Slave1 مایل بالا, روح, باشگاه بری آزبورن از فرو هیل موسیقی و ملینا صحبت می کند.

چهل سال در ‘فکس: Colfax خیابان 1926-1966 باز خواهد شد ژوئن 29. آن بوده است مهمان-سرپرستی جانی آرایشگر, بنیانگذار, Colfax, موزه و شامل برخی از بزرگترین قطعه از مجموعه خود را از جمله علائم نئون از سراسر خیابان و کافه و سید پادشاه دیوانه اسب نوار matchbooks از صدها نفر از کسب و کار و منوهای شیشه و ظروف از رستوران ها که در آن Denverites dined در دهه گذشته است.

آینده جولای 6 است Hecho en Colorado, با, نقاشی, مجسمه های پارچه و نوشته از کلرادو Chicano/مکزیکی آمریکایی جامعه تاسیس شده و بالا و آینده.

هنوز هم در تاریخ کلرادو مرکز آبجو در اینجا! دم جدید غرب و تعویض بازی: 100 سال از Negro لیگ بیس بال.

تاریخچه کلرادو نیز در ادامه مقدار مجازی برنامه نویسی آن را ایجاد شده در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد تمام برنامه های در HistoryColorado.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>