چگونه دلقک زنده ماندن همه گیر? شوخی از طریق ماسک انجام در دوربین و ضد عفونی کردن آن بالون حیوانات

Guilford آدامس باعث می شود کودکان خنده. که شده است کار خود را برای نزدیک به دو دهه است.

اما قبل از این بود که رمان coronavirus آمار تغییر نه تنها خود را حرفه ای اما شوخ طبعی خود را به عنوان به خوبی. در اولین دوشنبه در ماه ژوئن به عنوان او پر سبز بزرگ چمدان با غرفه های او نیاز به سعی کنید برای سرگرم کردن 10 fidgety پیش دبستانی در گلندیل مرکز مراقبت روزانه برای نزدیک به یک ساعت Adams نگران بود عمل خود را دیگر نمی خواهد کار کند.

خواهد بچه ها درک, جوک, او در حال حاضر باید فریاد از طریق یک ماسک صورت? می تواند آنها را دنبال احمقانه کلاهبرداری سحر و جادو و تردستی از یک جامعه امن فاصله ؟ آنها حتی می خواهید بالون حیوانات هنگامی که آنها تا به حال شده است پاک با یک ضد عفونی کننده?

از جمله ترس از دلقک در زمان COVID-19.

تبلیغات

تبلیغات

“این احساس کمی بی ربط” آدامز گفت: در حالی که کشیدن یک جفت آبی دستکش های پلاستیکی و پوشش نگران اخم با پهن دندانه دار لبخند پیازی و بینی قرمز رنگ بر روی یک پارچه سفید ، “شما نمی توانید همه چیز شما می خواهید به انجام است.”

به عنوان او می ترسید روز-مراقبت گیگ رو به سنگی شروع می شود. پوشیدن بیش از اندازه سیاه-و-سفید رقص لهستانی پولکا نقطه و شلوار شطرنجی پیراهن قرمز و بند زیر یک کلاه قرمز, Adams, تلاش برای ارتباط با بچه ها که نشسته بودند در طرف دیگر از چمن.

زن و شوهر اول از جوک ها کاهش یافت و تخت و زمانی که یک ترفند سحر و جادو ثابت کمتر از جادویی مخاطب شروع به پیچ و تاب خوردن در صندلی های خود. قادر به استفاده از فیزیکی و مانع فعل و انفعالات که دلقک ها تکیه می کنند برای ارتباط با بچه های, Adams شروع به عرق زیر مجازات در اواخر صبح خورشید.

 Guilford Adams disinfects his guitar before performing a show at a preschool in Glendale.

Guilford Adams كشتن گیتار خود را قبل از انجام یک نمایش در یک مهد کودک در گلندیل.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

مانند بسیاری از فرفره کارگران Adams شده است از لحاظ مالی ویران همه گیر و تغییرات آن را به زندگی روزمره. قبل از شیوع او می تواند یک و نیم دوجین نشان می دهد بیش از یک آخر هفته طولانی و کسب عنوان آنجا که $1,000. عملکرد در حیاط خلوت یک گلندیل روز مرکز مراقبت خواهد بود و تنها سوم خود را پس از اقامت در خانه سفارشات در محل قرار داده شد سه ماه پیش.

او تا به حال یکی دیگر از آن روز.

تبلیغات

“من یک وام مسکن. من نیاز به شروع به پرداخت صورتحساب” گفت: آدامس که مانند بسیاری از, دلقک, زندگی در تخیل ما اما می شود ایمیل های خود در خانه ای کوچک در, Highland Park او سهام با همسر و 3 سال پسران دوقلو. “من نیاز به کشف کردن آنچه در آن مانند به کار در یک نوع از COVID جهان در حال حاضر. همه ما در حال تلاش برای حرکت به آن است.”

Guilford Adams makes balloon animals for children.

Guilford آدامس باعث می شود بالون حیوانات به عنوان بخشی از 45 دقیقه ای عملکرد.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

اما اگر coronavirus را تخلیه کرده است حساب های بانکی و خون آلود جعلی بینی, پارتی, دلقک مانند آدامز آن را باز کرده است امکانات جدیدی را برای دیگر هنرمندان. به عنوان COVID-19 مجبور است بسیاری از بیمارستان ها به نزدیک به همه اما ضروری پرسنل پزشکی دلقک — فکر می کنم رابین ویلیامز در “پچ آدامز” — نقل مکان کرده اند اعمال خود را به زوم FaceTime و تصویری دیگر سیستم عامل.

“این خواهد شد برای همیشه لطفا برای تغییر دیدگاه ما از آنچه ممکن است” گفت: Zachary جراحی استادیار تئاتر تمرین در USC که می آموزد پزشکی لودگی در دانشگاه. “ما اصلا در این نگاه مانند” آه بیایید فقط منتظر همه گیر به تصویب و سپس ما را از رفتن در مورد کسب و کار ما در این راه است که ما استفاده می شود.’ … ما نیاز به ایجاد کردن لیموناد لیمو.”

فقط چند ماه پیش جراحی پزشکی دلقک — داوطلبان دانشجویان سابق و دیگران بودند محدود به خاص طبقه خاص اتاق حتی برخی بیمارستان با بیماری, علائم و جغرافیا. سپس COVID قطع حتی که دسترسی محدود.

ستون یک

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی از لس آنجلس تایمز.

در نظر گرفتن عملکرد خود را به اینترنت اما حذف تمام کسانی که از موانع.

“ما بسیار نگران در آغاز که این امکان پذیر نخواهد بود چرا که آن را بسیار در-این-لحظه-فرد, فوری تعاملی هنر” گفت: جراحی, 39, که همچنین مدیر شرکت هنری از دلقک مدرسه در لس آنجلس که در آن دانش آموزان پرداخت برای کلاس. “اما ما در بر داشت باور نکردنی امکان و فرصت را از طریق مجازی لودگی. آن را شگفت انگیز بوده است.”

بیمارستان لودگی, همچنین شناخته شده به عنوان دلقک مراقبت شده است در اطراف برای بیش از 30 سال است که به خصوص محبوب در اسرائیل و استرالیا و در سراسر آمریکای لاتین که در آن دلقک ندارد و ننگ و نه ترویج ترس آنها اغلب در ایالات متحده آمریکا

“در آغاز هر دو جامعه و پزشکان نمی دانم در مورد مزایای” گفت: Raquel Gendry, 51, که دلقک برنامه مراقبت در اکوادور به روت 200 داوطلب دلقک ها که مشغول به کار با 300,000 بیماران بیش از 14 سال است. برای شش ماه گذشته او در حال کار با فولاد در USC.

تبلیغات

“ما را التیام بخشد اما ما مانند پزشکان از روح او گفت:” در اسپانیایی. “بازی و عشق جهانی است. ما لبخند, ما بازی و مردم را فراموش کرده ام برای یک لحظه است که آنها در بیمارستان است.”

Clowns perform for Alejo Lacone at a pediatric hospital in Buenos Aires in 2015.

دلقک ها انجام آلجو Lacone در یک بیمارستان اطفال در بوئنوس آیرس در سال 2015. یک قانون در بوئنوس آیرس باعث می شود آن را واجب است که بیمارستان های کودکان ارائه آموزش خاص دلقک ها به عنوان بخشی از امکانات بهداشت و درمان.

(Natacha Pisarenko / آسوشیتد پرس)

در بهترین حالت آن دلقک مراقبت از هر دو شل و منحرف بیماران با معرفی تلون مزاج و انحراف به آنچه که به طور معمول جدی و regimented محیط زیست است. تعداد زیادی از مطالعات بالینی باید vouched برای اثر بخشی آن به ویژه در میان کودکان در کاهش ترس و عدم اطمینان از درمان برای یک بیماری تهدید کننده زندگی.

و در حالی که قدرت از تماس مستقیم و فیزیکی خود به خودی از دست داده است و در حرکت به زوم و دیگر ویدئو کنفرانس خدمات COVID-19 قبلا گرفته شده بود بسیار از آن دور به هر حال.

آن را نیز اجازه اجرا کنید که مزایای خاصی وجود دارد در انجام از راه دور.

مجازی دلقک ها هنوز لباس کامل لباس پوشیدن یک بینی قرمز و کلاه و با استفاده از همان زمان فرسوده غرفه اما حاضر آنها می توانید تغییر پس زمینه خود را دستکاری زاویه دوربین و گزاف گویی بین صفحه نمایش. مهم تر آنها دسترسی تقریبا به بیمارستان که آنها نمی توانند وارد جسمی.

قبل از همه گیر جراحی را دلقک ها شد بازدید از سه بيمارستان در جنوب کالیفرنیا. در حال حاضر آنها می توانید انجام دهید برای بیماران در هر نقطه در جهان از جمله کسانی که در سالمند-مراقبت از امکانات شده اند که هواپیمای COVID-19. در علاوه بر این به دلیل جراحی را دلقک ها همه دانش آموزان و داوطلبان عواقب مالی از COVID-19 نیست و تحت تاثیر آنها را به عنوان مقدار به عنوان یک حزب دلقک مانند آدامز.

“ما مرتب کردن بر اساس اقتباس و ایجاد این مجازی پزشکی لودگی برنامه, و من در واقع فکر می کنم این یک مزیت بزرگ گفت:” ربکا Mellinger که در زمان جراحی کلاس در ترم آخر در USC در سال 2017 و در حال حاضر به عنوان هماهنگ کننده پزشکی دلقک برنامه هدایت است انتقال آن به سیستم عامل های دیجیتال. “ما متوجه است که ما لازم نیست که به در اتاق برای حمایت از این بیماران است.”

Guilford Adams checks his makeup in the car before performing a show for children at a preschool in Glendale.

Guilford, Adams, چک آرایش خود را در ماشین قبل از انجام یک نمایش برای کودکان در یک مهد کودک در گلندیل.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

در گلندیل, آدامز در حال جستجو برای یک راه برای راه اندازی مجدد کار خود را rummaging از طریق آبی PT رزمناو — پلاک بخوانید “لا CLWN,” کوتاه برای لس آنجلس دلقک Co., یک مرد گروه تئاتر — و اپیدمیولوژیک غرفه است که دیگر مناسب خود را COVID امن نشان می دهد.

تبلیغات

از دست دادن کار است فقط یکی از چالش های است که حزب دلقک ها نیاز به مقابله با یادگیری چگونه به انجام در حالت عادی با ماسک و اجتماعی فاصله دیگری است.

اما دلقک ماهر هستند در این نوع از بداهه به دلیل یکی بودن حتی در بهترین زمان نیست همه سرگرم کننده و بازی. هالیوود می تواند به ویژه بی رحمانه است. با فیلم هایی مانند “Joker” و “آن” به تصویر کشیدن دلقک ها به عنوان سادیستی sociopaths می توان آن را سخت برای به دست آوردن لبخند حتی زمانی که شما یک نقاشی بر روی صورت خود را.

“اگر شما یک دلقک شما استفاده می شود به سقوط و چیدن خودتان” آدامز گفت. “و شما باید برخی از لذت بردن از آن را دلیل این که شما نمی خواهد نگه داشتن آن را انجام می دهند.

“در حال حاضر همه احساس می کند مانند من. ما همه مضطرب در حال حاضر. هیچ تسکین. ما هنوز هم در حال حرکت رو به جلو است. شما می دانید من هیچ گزینه های دیگر. من لازم نیست که هر گونه شکست.”

Adams, 46, شده است لودگی پس اسکیت بورد به اندازه کفش خود را مادر او را خریداری تقریبا 20 سال پیش شده اند resoled شش بار. در عین حال در تمام مدتی که او هرگز تجربه هر چیزی مانند شیوع کروناویروس که نه تنها متوقف شد او را از کار است اما تغییر راه او را مجبور به کار رفتن رو به جلو است.

Guilford Adams has had to adapt his show due to the coronavirus.

Guilford Adams تا به حال به انطباق خود را نشان می دهد با توجه به کوروناویروس.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

“من تا به حال برای انطباق با من نشان می دهد” گفت: Adams, تخمین می زند که او انجام داده است تقریبا 4000 اجرای برنامه پس از اولین دلقک نشان می دهد هنگامی که او در کلاس هفتم. اما هیچ کدام قبل از در حال حاضر انجام شد با پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی ایستاده حداقل شش فوت از مخاطبان خود و استریل کردن همه چیز او را لمس از جمله کسانی که بالون حیوانات.

“برای اینکه کاملا صادقانه, من نمی دانم که چگونه به من پیام. من انجام شده است این کار را برای 20 سال و من نمی دانم آنچه که من در راه رفتن به.”

اما جایگزین — انجام نشان می دهد راه قدیمی — غیر قابل قبول است تا زمانی که این ویروس همچنان باقیست. بنابراین Adams اصرار در پوشیدن یک ماسک و دستکش و تشویق بزرگسالان اطراف او را به انجام چیزی مشابه به همین. اگر هیچ چیز دیگری, این مجموعه یک مثال خوب برای کودکان است که ممکن است در زندگی با این بیماری برای برخی از زمان.

“من نمی بینیم و آن را بهبود است. من با دیدن ما تلاش کرده اند به قالب به چه چیز جدید,” او گفت:. “اما واقعیت این است که اگر من بدون علامت و من کمک به صدمه زدن به کسی من را ویران کرد.”

او اذعان می کند او ممکن است شروع به پریدن تفنگ کمی در آینده را قبل از L. A. شهرستان تا به حال به طور کامل باز. اما پس از آن که سلامت رسمی با شما تماس برای پیدا کردن زمانی که آن را بی خطر به یک دلقک دوباره ؟

“چیزی وجود دارد بسیار بازو با طول مورد آن است که بر خلاف آنچه دلقک, انجام,” او گفت:. “دلقک ها به نوعی به فضای خود را کمی. شما شکستن آداب و رسوم اجتماعی. و در حال حاضر شما باید این مصنوعی اجتماعی سفارشی از شش فوت دور.”

در گلندیل روز مرکز مراقبت از آن را به شدت روشن اولیه خود را تلاش برای ایجاد ارتباط با بچه ها کار نمی کند. اما زمانی که او تصادفا از طریق عمد بی منطق سعی در دستکاری یک دختر شروع به خنده. به زودی دیگران پیوست و آدامز به سرعت گام.

تبلیغات

زمان 45 دقیقه ای نشان می دهد به پایان رسید, یک معلم مجبور به دخالت برای نگه داشتن بچه ها در صندلی های خود.

او در سمت چپ به سلامتی از یک دلقک.

Preschool kids laugh as Guilford Adams performs a show.

بچه های پیش دبستانی خنده به عنوان Guilford Adams انجام می دهد نشان می دهد.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

“COVID است و نه دور. من آن را نمی بینم تغییر, بنابراین من قصد دارم به تغییر” گفت: آدامس که به نظر می رسید هر دو خسته و رها به عنوان او به دنبال او دلقک کفش به PT رزمناو.

“بچه ها که 5 یا 6 این واقعی است shakeup برای آنها. آنها می دانند که چیزی اشتباه است,” او اضافه شده است. “مردم دست پاچه به نظر می رسد. و من فکر می کنم وجود دارد نوع a نیاز به دلقک ها و حتی بیشتر برای ایجاد برخی از حالت عادی برای این کودکان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>