داخل محافظت از همسایگان ما پیش نویس برای میله تئاتر و بیشتر

در 15 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی با تمرکز بر کلرادو COVID-19 پاسخ فرماندار Jared پلیس به نمایش در محافظت از همسایگان ما برنامه عاقبت به فعلی خود را امن تر در صفحه اصلی برنامه است که انتظار می رود برای رفتن به اثر در اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای است. در آن زمان شهرداری ها قادر خواهد بود به درخواست به دنبال دستورالعمل های جدید است که اجازه می دهد برای از سرگیری داخلی بسیاری از حوادث و وقایع در فضای باز — تحت جدید و همه گیر دوران قوانین ،

پیش نویس پیشنهادی مقررات در حال حاضر در دسترس برای اظهار نظر عمومی از طریق 5 بعد از ظهر 17 ژوئن در کلرادو امن تر در صفحه اصلی سایت و وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات به هضم.

فعالیت های داخلی ثبت شده در آخرین دستورالعمل شامل “پذیرایی, حوادث, کنسرت, داخلی, بازار, غیر انتقادی مزایده سالن نمایش نشان می دهد تجارت و یا سایر محیط داخلی سالن های تحت پوشش نیست در دیگر اسناد هدایت که در این دستورالعمل و پایبندی به فاصله فیزیکی حفظ می شود.” فعالیت در فضای باز تمرکز بر “پذیرایی, رویدادها, نمایشگاه rodeos غیر انتقادی مزایده کنسرت و یا سایر مکانهای پوشیده نیست در دیگر guidances که در این دستورالعمل و پایبندی به فاصله فیزیکی حفظ می شود.”

برای کمک به شما در حرکت روند ما شکسته شده و این پیش نویس به صورت دسته بندی:

راهنمایی برای حوادث داخلی

برای سالن های با ظرفیت دستورالعمل را به اندازه بستگی دارد. به اصطلاح “استاندارد” در سالن تا 5,650 فوت مربع خواهد بود محدود به 25 درصد ظرفیت یا پنجاه نفر هر کدام مقدار کوچکتر است; بزرگ سالن بین 5,650 فوت مربع و 11,300 فوت مربع باید چوب با 25 درصد ظرفیت اما می تواند دست انداز تا 75 نفر در صورتی که پایین تر عدد فوق العاده بزرگ سالن که بیش از 11,300 پا خواهد شد مجاز به پذیرش 100 نفر در صورتی که مقدار کمتر از 25 درصد ظرفیت است.

در اینجا چگونه ریاضی را می شکند: “اگر در یک نرمال برگزاری هر فرد نیاز به یک سه پا شعاع اطراف آنها و یا در حدود 28 متر مربع در هر فرد برای رسیدن به شش پا در بین مردم یک محل می تواند با ارائه شش پا شعاع اطراف هر فرد یا حدود 113 متر مربع در هر فرد.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

هر محل اندازه اپراتورها باید اطمینان حاصل شود فاصله شش پا و یا بیشتر در بین تمام کارکنان و مشتریان و پیمانکاران و بازدید کنندگان است. همان می رود برای ورود صف و پذیرش باید گام برای جلوگیری از ازدحام با یک در یک رویکرد مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که ظرفیت رسیده است. کارکنان باید به طور منظم به یاد مراجعان به حفظ فاصله مناسب و علامت های “با آسان به تفسیر گرافیکی متداول زبان” باید ارسال شود با توصیه هایی در مورد ماسک-پوشیدن و شستن دست و مانند آن. واحد-جهت جریان ترافیک در داخل و خارج از محل موظف و جداگانه ورودی و خروجی هستند توصیه می شود.

هر نوع رویداد در محل های از ابزار و تجهیزات و غیره باید محدود و catered تجمعات نمی شود مجاز به شامل ایستگاه های خدمات و یا بوفه. افزایش تمیز کردن و مایع از “مشترک لمس نقاط” مانند درب پله دستگیره و سوئیچ نوری در حال musts در حالی که تهویه باید استانداردهای از فدرال اداره ايمنی و بهداشت شغلی. Touchless دست مایع ایستگاه باید نصب شده در ورودی و مناطق پر ترافیک و پلکسی گلاس موانع مستقر “که در آن مناسب است.” مقامات همچنین توصیه متناوب مهمان ورود و خروج بار برای جلوگیری از ازدحام و جمع آوری اطلاعات در مورد COVID-19 ردیابی می شود لازم است.

قوانین برای سازمان و کارکنان شبیه به کسانی که در محل برای کسب و کار است که بازگشایی تحت امن تر در خانه فاز: هدایت و تشویق در مورد حفظ شش پا از فاصله فیزیکی; نیاز به استفاده از ماسک و پوشش صورت “هر کجا که ممکن است”; آموزش کارکنان در استفاده مناسب از تجهیزات حفاظتی; دلسرد صورت-دست زدن به; نیاز مکرر شستن دست پس از ورود, خروج و در طول روز; و اجرای علائم-نظارت بر پروتکل های مانند محل کار مانیتورینگ دما و علامت غربالگری سوال از مرتب کردن بر روی CDPHE آنلاین symptom tracker.

کارگران ایم که در تماس نزدیک با در معرض و یا علامتی فرد تعریف شده به عنوان عرض شش متر حداقل برای ده دقیقه — در حال هدایت به جست و خیز و کار خود شده است. اگر ممکن است کارکنان باید گروه بندی شده به تیم و یا تغییرات را شناسایی خطر مردمی آسان تر است. کار از راه دور هنوز هم باید تشویق شود و شرکت کنندگان در حوادث بازیکنان, هنرمندان و بازیگران باید تمام علائم خود را بررسی می شود. هر جلسه مذکور نزدیک-تماس با ما استاندارد با در معرض و یا علامتی فرد انتظار به سر خانه و سوراخ کردن.

روش های پرداخت نیاز به تماس با ما. به همین ترتیب چند نفر نباید رسیدگی مشترک اشیاء مگر اینکه آنها ضد عفونی بین استفاده از, با راه اندازی جدول زمانی توسعه یافته برای کمک به جلوگیری از فروشندگان و دیگر پرسنل پشتیبانی از با هم تداخل دارند.

خود را برای شرکت کنندگان باید تشویق به ماندن در خانه اگر آنها بیمار یا برگزاری نمایشگاه COVID-19 علائم. اپراتورها می خواست به صفحه شرکت کنندگان در پیشبرد و اگر آنها شده است در تماس نزدیک با یک فرد مشکوک یا تایید به COVID-19 آنها باید در خانه بمانند و خود قرنطینه. مکرر دست شستن نیز تشویق به عنوان شش پا از فاصله فیزیکی و استفاده از پوشش صورت و جمعیت های در معرض خطر بالاتر باید اقدامات احتیاطی اضافی و یا ماندن در خانه و شرکت از راه دور در صورت امکان.

یک چیز بیشتر: “شرکت کنندگان باید خودداری از مخلوط کردن و mingling با دیگران در خانواده خود را در حوادث به عنوان آنجا که ممکن است.”

اگر وجود دارد یک مورد تایید شده از COVID-19 در میان مشتریان یا کارکنان سازمان دهندگان این رویداد مورد نیاز خواهد بود را به اطلاع آنها محلی بهداشت عمومی آژانس

راهنمایی برای وقایع در فضای باز

تفاوت در قوانین حاکم بر محیط داخلی و خارجی حوادث تحت محافظت از همسایگان ما مشهود است در ظرفیت محدودیت در سالن. استاندارد سالن های تحت 5,650 پا می تواند تا 50 درصد ظرفیت یا پنجاه نفر هر کدام که کمتر تعیین شده در هر فعالیت. (نمایشگاه ها و یا رویدادهای دیگر است که باید از نظر فیزیکی از هم جدا شده یا فضاهای مختلف ساختمان می تواند تا حداکثر تعداد شرکت کنندگان در هر تنظیم به عنوان طولانی به عنوان آنها پیاده سازی اضافی اقدامات پیشگیری مانند ترافیک یک است.) بزرگ سالن بین 5,650 فوت مربع و 11,300 فوت مربع مجاز 50 درصد ظرفیت یا 125 نفر هر کدام که کمتر است; و فوق العاده بزرگ سالن در بیش از 11,300 پا می اعتراف 175 مردم و یا رفتن به 50 درصد ظرفیت هر کدام که کمتر است.

ایمنی دیگر پروتکل های مشابه در داخل و خارج وقایع است. دومی باید ایجاد صف در ورودی و خروجی است که اجازه می دهد شش پا از فاصله فیزیکی; سرعت ورود و خروج; ارائه یادآوری در مورد بهترین شیوه ها; ایجاد واحد-جهت جریان ترافیک در داخل و خارج از مناطق صندلی; افزایش تمیز کردن و مایع در نقاط مردم بیشتر apt به لمس; نصب دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در ورودی و دیگر تراکم امتیاز; جمع آوری اطلاعات تماس; استقرار پلکسی گلاس موانع زمانی که امکان پذیر است و فکر می کنم در مورد سرسام آور زمان رسیدن به حداقل رساندن گرفتگی در ورودی و خروجی.

استاندارد برای سازمان و کارکنان در بیرون سالن نیز آینه کسانی که برای کارگران در داخل مفاصل است. آنها عبارتند از: راهنمایی در حفظ شش پا از فاصله; نیاز به استفاده از ماسک; آموزش کارکنان به درستی استفاده از تجهیزات حفاظتی و نگه داشتن دست خود را چهره خود را; دیکته های متعدد دست شستشو و نظارت بر علائم و اجازه دادن به مردمی می دانم که اگر آنها مریض شده اند و یا در تماس نزدیک با فرد مبتلا است. اگر چنین است آنها باید سر خانه و خود قرنطینه.

قوانین در مورد تماس های پرداخت روش های ضد عفونی کننده اشیاء را بین استفاده و گسترش راه اندازی زمان مشابه در داخل و خارج از سالن به همه توصیه هایی برای شرکت کنندگان از جمله مشاوره برای جلوگیری از گسترش تعاملات با هر کسی خارج از خانواده خود را. و با داخل سالن اپراتورها از موسسات باید به اطلاع و همکاری با محلی بهداشت عمومی مقامات اگر وجود دارد یک مورد تایید شده از COVID-19 در میان مشتریان و یا کارکنان.

به گفته پلیس دائمی قوانین برای محیط داخلی و فضای باز سالن های تحت محافظت از همسایگان ما برنامه باید نهایی پایان همین هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>