پلیس لس آنجلس صرف 40 میلیون دلار در طول تظاهرات coronavirus; افسر پرداخت اضافه کاری است محدود

اداره پلیس لس آنجلس صرف بیش از $40 میلیون در وقت اضافه دست زدن به تظاهرات بیش از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید و همچنین برخورد با خرید اینترنتی از coronavirus.

رئیس میشل مور گفت: در تفاهم نامه ای که با وجود یک میلیارد بودجه پلیس لس آنجلس است بنابراین کمبود پول نقد است که هر گونه اضافه کاری به دست آورده از 7 ژوئن به بعد پرداخت خواهد شد در جبران زمان.

با کل گروه از نزدیک به 10 ، 000 افسران کار هر روز برای یک هفته پس از بسیج مارس 30 LAPD سوخته از طریق بیش از آن اختصاص داده شده حتی برای شرایط اضطراری.

“من می دانیم که شما مشغول به کار خستگی ناپذیر این گذشته چند هفته در جریان تظاهرات و قبل از آن در طول امن تر در خانه سفارش دهید. خود فداکاری و تعهد خود را رفته اند. در طول این زمان فوق العاده ای از جمله بسیج کامل از ما سوگند اعضای این بخش صرف بیش از $40 میلیون دلار در هزینه های اضافه کاری,” مور نوشت: پنج شنبه. “این مقدار به مراتب بیش از هر بودجه رزرو به آدرس رخدادهای غیر معمول.

تبلیغات

“علاوه بر همه غیر ضروری اضافه کاری لغو شده است گفت:” مور اضافه کرد که این شامل کار بر روی نیروهای وظیفه برای شاهدانه و قاچاق انسان است. کار توسط ماموران حفاظت از پناهگاه های بی خانمان او نوشت: جبران خواهد شد در قالب زمان است.

پلیس لس آنجلس گفت: در بیانیه ای که آن را “ارائه می دهد پول نقد اضافه کاری به افسران هنگامی که آن را در دسترس است و زمانی که مقدار اختصاص داده شده در حال تخلیه است که جبران خسارت ارائه شده است در زمان. این COVID-19 همه گیر و پر بسیج وزارت تهی که ذخیره نقدی قبل از پایان سال مالی و ما در انتقال به کامپیوتر زمان آخرین هفته است.”

این اولین بار نیست که این گروه اجرا از اضافه کاری پول زمانی که تظاهرات و یا دیگر حوادث منجر به استقرار. این گروه با این حال متکی به یک مقدار مشخصی از آن ساعت به تابع.

برخی از کار توسط LAPD متکی اضافه کاری و این که چگونه آن را فراهم می کند خدمات به اتوبوس و مترو.

تبلیغات

مور گفت: اضافه کاری برای لس آنجلس حمل و نقل شهری اقتدار ادامه خواهد داد و جبران شود در قالب زمان و تا زمانی که بخش بازپرداخت توسط MTA. در آن زمان کارکنان شما باید گزینه ای را برای تبدیل مربوط به ساعت به پول نقد.

مور همچنین کارگردانی سرپرستان به هر تلاش برای اطمینان حاصل شود “ضروری اضافه کاری” برای حضور در دادگاه و تغییر سرریز محدود بود.

این حرکت به عنوان شورای شهر برنامه ریزی شده است که جمعه را به یک درخواست برای کاهش LAPD بودجه توسط $100 میلیون به 150 میلیون دلار و قرار دادن پول به برنامه های دیگر. نه شهردار اریک Garcetti و نه شورای توضیح داد که چگونه آن کاهش خواهد شد. شورا بودجه و امور مالی کمیته رای به اتفاق آرا روز شنبه به جلو حرکت کند با این پیشنهاد که نمی توان نهایی تا اواخر این ماه.

موجود LAPD قرارداد است که میله میله به پرداخت افسران 4.8% افزایش حقوق در سال مالی آینده که آغاز می شود ژوئیه 1. به عنوان بخشی از یک قرارداد سه ساله و افسر نیز آموزش و پرورش پاداش است که افزایش پرداخت برای افسران با درجه کالج در یک هزینه اضافی $41 میلیون. که به مقدار اضافی $290 هر دو هفته برای افسران با درجه لیسانس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de