لاس وگاس بیدار شدن از خواب. این شهر کالیفرنیا در جاده ها وجود دارد, تلاش برای بازگشت به زندگی

لازاروس Dabour استفاده می شود برای رسیدن به Mad یونانی کافه قبل از خورشید گل رز بالاتر از آسمان کویر. او می خواهم اسکن 24 ساعته رستوران, پارکینگ, تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی, مانیتور, نقدی, ثبت نام و آمادگی برای فن های مورد علاقه صبحانه موارد مانند توت فرنگی می لرزد یا La Bomba صبحانه burritos.

در یک روز شلوغ رستوران 29 ساله مدیر کل می تواند در خدمت به عنوان بسیاری از 1200 تا مشتریان قبل از عقب مانده بعد از 16 ساعت تغییر.

اما این نمی شد یک روز عادی. ژوئن 4 و کازینو در لاس وگاس به تازگی بازگشایی پس از coronavirus تعطیل مشهور نوار, همراه با بسیاری از کشور است. خانواده اش در رستوران دیده بود یک مشتری در بیش از دو ماه. این موهاوی شهر در راه به لاس وگاس شد تا مرده که Dabours به سادگی بسته به نوسازی.

“ما به عنوان وگاس می رود. بسیاری از کسب و کار تا به حال نزدیک” Dabour گفت. “نه به این دلیل ما بودند اما چون از نظر مالی آن را ارزان تر به کار بسته کسب و کار از باز کردن کسب و کار.”

تبلیغات

Larry Dabour is owner of the Mad Greek Cafe in Baker, Calif.

لری Dabour است صاحب Mad یونانی کافه در بیکر, کالیفرنیا.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

چند مکان به عنوان وابسته در شهر گناه به عنوان کوچک بیکر های خود اعلام کرد “جهان بلندترین دماسنج.” این شهر یک نقطه در جاده بین لس آنجلس و لاس وگاس و آن حیاتی است که خسته یا مسافر کنجکاو coursing در امتداد بزرگراه بین ایالتی 15.

اما زمانی که لاس وگاس بازگشایی هر یک توهم است که گردشگران را با عجله به عقب رفت. مانند بسیاری از ایالات متحده, بازگشت به حالت عادی هر چه که در سن COVID-19 — خواهد بود آهسته و آزمایشی. در روز 1 بیکر مجازی بود شهر ارواح. آن پارکینگ تمام شد اما خالی و پیدا کردن مشتریان بود دنبال چند تخم مرغ بعد از عید پاک شکار.

تنها چند شرکت فست فود زنجیره ای هنوز باز مانند مترو در Valero ایستگاه گاز.

تبلیغات

“این یک شهر کوچک در وسط بیابان, محل, منجر به یک مقصد. و ما رها شده است گفت:” لوئیس Ramallo صاحب بیگانه تازه تشنجی.

Alien Fresh Jerky in Baker, Calif.

“این یک شهر کوچک در وسط بیابان, محل, منجر به یک مقصد گفت:” لوئیس Ramallo صاحب بیگانه تازه تشنجی در بیکر. “و ما رها شده است.”

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

یک هفته پس از لاس وگاس بازگشایی تعداد انگشت شماری از مشتریان خرید به صورت نوشیدنی و تنقلات بسته بندی شده در کشور فروشگاه در سراسر خیابان را از دیوانه GreekCafe. 38 ساله صاحب فروشگاه جین یانگ خوشحال بود برای دیدن مردم به آینده را.

خود فروشگاه باز ماند در طول COVID-19 shutdown هر چند نه یک روح در خواهد آمد برای ساعت در یک زمان. تقریبا یک هفته پس از وگاس شروع به بازگشایی کسب و کار شد و به آرامی بازگشت.

تبلیغات

جان Fowler, 72, یک بیکرزفیلد ساکن وارد فروشگاه به عنوان بخشی از خود را سالانه “روز پدر-ish” لاس وگاس سفر با دوستان.

بیکر کمتر شلوغ تر از معمول است. هنوز هم او بیشتر در رابطه با از دست دادن بیش از حد پول در لاس وگاس’ قمار از ابتلا به ویروس است که تا به حال قرار داده و جهان را در خود نگه دارد.

من شده است با در نظر گرفتن این سفر برای 25 تا 30 سال وجود دارد و معمولا چهار یا پنج نفر از ما, اما آن را کمرنگ خود را در این سال” فاولر گفت. “پس از کشش آن را به خوبی به توقف در اینجا برای استراحت است.”

وی افزود: یک فکر برای آینده نزدیک: “امیدوارم ما رفته و مسطح منحنی.”

تبلیغات

پایین بیکر بلوار که در آن شش نفر از 27 ساختمان دروغ خالی شکست خورده متل ایستاده شده توسط خورشید است. آن 111 درجه است. مردم محلی شوخی که آن را واجد شرایط به عنوان “روز سرد.”

حتی به عنوان چراغ dimmed همراه لاس وگاسبه “دروازه ورود به دره مرگ را” چشمک زدن نقطه عطفی روشن ماند.

People cross Baker Boulevard, with the town's landmark 134-foot-tall electric thermometer in the background.

مردم عبور بیکر بلوار با این شهر نقطه عطفی 134-پا بلند برقی دماسنج در پس زمینه.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

LaRae Harguess صاحب 134-پا بلند برقی دماسنج که مالی را ویران کرد به بسته شدن. خانواده اش به فروش دماسنج 20 سال پیش. او آن را خریداری برگشت در سال 2014 پس از سالها غفلت توسط دو صاحبان قبلی.

تبلیغات

قبل از آن دماسنج بود فقط زیادی جراحی برآمدگی رو به افزایش از زمین است. آن bristled با باقی مانده سیم مسی — این چند بیت است که scalpers تا به حال موفق به ضربه تند وشدید زدن.

دانستن دماسنج طبقه گذشته Harguess حاضر به نوبه خود آن را به عنوان کشور غرق به این بیماری همه گیر. ماهانه 1000 $در قبض برق به خصوص نیش زده چون هیچ هدیه فروشگاه درآمد برای جبران آن است.

با وجود مشکلات مالی تحمیل شده بر هر صاحب کسب و کار توسط این ویروس تنها یک محل به طور دائم بسته یعقوب گفت Overson بیکر مدیر کل. دودی تشنجی رقیب به بیگانه تازه تشنجی تلاش شد حتی قبل از اقامت در خانه سفارشات در ماه مارس است. در این ماه آن بسته خود را درب.

Ramallo, 62, بود, خوش بینانه به اندازه کافی برای ادامه برنامه ریزی یک بشقاب پرنده با مضمون هتل در بیکر. اما او مطمئن نیستید اگر این هتل باز خواهد شد در زمان به جشن می گیرند کسب و کار خود را’ سالگرد 20th باشد. او تا به حال برای قرار دادن ساخت و ساز در انتظار به دلیل coronavirus.

تبلیغات

Ramallo بازگشایی برای آخر هفته روز یادبود اما دیدم عملا هیچ کسب و کار و حتی در حال حاضر, او گفت:, کسب و کار عامل در یک نسبی خزیدن.

“ما تا به حال به پس انداز ما برای زنده ماندن” Ramallo گفت. “من امیدوار هستم که مردم را دوباره در تابستان اما ما نمی دانیم که این به پایان خواهد رسید. مردم با پول می توانید صبر کنید اما مردم مثل ما نمی تواند.”

Ravinder Grewal 65 که صاحب 21 رستوران ها حق رای دادن در بیکر از جمله Cinnabon, Yogurtland تاکو بل و پیتزا کلبه ساخته شده از آن خود اولویت به بازگشایی فروشگاه خود را. Grewal شاغل 150 بیکر ساکنان قبل از خاموش کردن اما قطع برای نیم ساعت گذاشته و یک چهارم از کارگران خود را به عنوان کسب و کار کاهش 90%.

Ravinder Grewal owns 21 franchise restaurants in Baker, Calif., including Cinnabon, Yogurtland, Taco Bell and Pizza Hut.

Ravinder Grewal 65 صاحب 21 رستوران ها حق رای دادن در بیکر, کالیفرنیا., از جمله Cinnabon, Yogurtland تاکو بل و Pizza Hut.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

“بیکر زنده خواهد ماند ما فقط باید قادر به آن صبر کنید” Grewal گفت.

اما برای ساکنان خاموش کردن نگرانی های مطرح شده است که خود را کویر واحه شد در آستانه آسیب دائمی; مردم محلی نمی تواند زنده ماندن در این شهر بدون چشم انداز کار.

Jorge Navarro, a 33-year-old کارمند در بزرگترین دماسنج هدیه فروشگاه متنفر چه COVID-19 انجام داده به او پس جامعه نزدیک گره. بیشتر اتومبیل های ترک نسبت به آینده در, او گفت:. ناوارو محله در بهشت Mobile Home Park استفاده می شود پر از خنده و رفاقت. همسایگان کبابی و کودکان سوار دوچرخه خود را.

در حال حاضر بسیاری از مردم از کار و قرنطینه سفارشات نگه داشته و خانواده ها در داخل خانه های خود را ترک دندانه در مفهوم جامعه ناوارو گفت.

تبلیغات

به عنوان مردم نگه داشته و به خود ناوارو نامشخص است اگر معمول چهارم جولای جشن خواهد رفت. او تعجب آنچه بیکر نگاه می خواهم یک سال از هم اکنون.

Overson بیکر را مدیر می ترسید همه گیر خواهد تنها به بدتر شدن شهر خود را چند ساله مشکل: جمعیت رو به کاهش است که باعث می شود کسب و کار را تعطیل منجر به کمتر فرصت های شغلی.

“ما از دست داده و بسیاری از ساکنان را در ’08 و محل خیلی شلوغ پشت آن” Overson گفت. “اما ما واقعا هرگز به طور کامل بهبود از رکود اقتصادی سال 2008.”

در 4 ژوئن در دیوانه یونانی, کافه خانواده پدرسالار لری Dabour, 51, شنبه, افسرده, در یکی از رستوران ده خالی فیروزه غرفه. شاعرانه نقاشی های از یونان بودند تکیه در برابر آنها و منابع سخت افزار نيز در سراسر خالی نمای.

تبلیغات

The Mad Greek Cafe in Baker, Calif.

دیوانه یونانی کافه در بیکر, کالیفرنیا. “ما به عنوان وگاس می رود. بسیاری از کسب و کار تا به حال به نزدیک” گفت: مدیر کل لازاروس Dabour.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

لازاروس Dabour در اصل در نظر گرفته شده برای بازگشایی در مارس اما او به تعویق افتاد و دو بار به عنوان لاس وگاس باقی مانده بسته شده است. او می دانست که او نمی خواهد بود قادر به جبران هزینه باز کردن در طول COVID-19 shutdown. او در حال حاضر هدف این است که ژوئیه 1.

چهار روز پس از لاس وگاس اعلام کرد بسته شدن Darbour دیدم فروش خود را رها کردن به نیمی از آنچه که او نیاز به باز بماند. او به دور لوازم و شدنی به کارکنان, درهای قفل شده است و گذاشته 26 از 30 نفر از کارگران.

بر خلاف رستوران در مناطق شهری Dabour گفت بیکر کسب و کار نمی تواند با تکیه بر این شهر 500 ساکنان. و تحویل خدمات ؟ نه یک فرصت.

تبلیغات

“چه کسی ما را تحویل ؟ کاکتوس یا سنگ؟” Dabour پرسید. “این رفتن به یک مسافت طولانی به عقب بر گردیم به جایی که بودیم. هیچ تضمینی وجود ندارد وقتی که من باز کردن درب است که ما باید یک مشتری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>