قوه مقننه به پلیس قدرت برای پاک کردن گذشته ماری جوانا جنایات

در آخرین روز از جلسه, کلرادو, نمایندگان مجلس با تصویب لایحه اعطای دولت فرماندار مناسب برای پاک کردن سطح پایین جنایات ماری جوانا از سوابق افراد دستگیر یا متهم قبل از این گیاه قانونی بود در اواخر سال 2012.

در اصل پیش نویس به تعریف عدالت اجتماعی متقاضیان در صنعت ماری جوانا, نماینده جیمز کلمن خانه لایحه 1424 معرفی شد کمتر از یک هفته پیش تحت اواخر لایحه وضعیت. اندازه گیری سرعت نقل مکان کرد و از طریق خانه و به سنا با اصلاحیه های معرفی شده در طول راه که به فرماندار قدرت برای پاک کردن پرونده از کسانی که به اتهام در اختیار داشتن تا دو اونس ماری جوانا.

پلیس که کارکنان نیست پاسخ برای نظر بوده ولی حمایت از این لایحه نمی خواهد نیاز به کسب اجازه از وکلای منطقه در سراسر کلرادو به موضوع رضایت اما در عوض می تواند کار با کلرادو دادستانی کل و AG فیل وایزر ایالت — آوازی طرفدار ماری جوانا مربوط به رکورد پاکسازی در گذشته برای اجرای expungement فرایند و تصمیم گیری در یک برنامه هزینه برای عفو متقاضیان است.

این حرکت در یک نهم-دور پیاده روی کردن برای نماینده Jonathan خواننده تحت فشار قرار دادند که این اصلاحیه با فقط چند روز باقی مانده قبل از او را به مدت محدود در خارج از خانه. اندازه گیری شد آخرین لایحه ای را برای تصویب در سال 2020 جلسه قانونی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

خواننده کلمن و سناتور جولی Gonzalez همه با هم کار می کرد به فشار این لایحه از طریق یک مجمع عمومی کنفرانس کمیته با وجود مخالفت در آخر ساعت چند از نمایندگان که احساس کردند که expungement متمم فاقد مناسب ذینفعان ورودی و تجاوز از عدالت کیفری روند اصلاحات به آن متصل به یک لایحه در اصل مربوط به کسب و کار قوانین و مقررات.

نمایندگان مت Soper, Terri کارور و پاتریک نویل گفت: آنها احساس متمم به جای آن باید بخشی از یک 2021 لایحه برای عدالت کیفری اصلاحات اگر چه هر دو Soper و نویل گفت: آنها می تواند موافق با روح زبان است. کارور به حال عمیق تر مسائل را با پیشنهاد و آوازی در مورد اهانت به استفاده از ماری جوانا در حالی که یادآوری همکاران او که کلرادو قانونی یک اونس از در اختیار داشتن ماری جوانا در سال 2012 نه دو اونس (در اختیار داشتن محدودیت برای ماری جوانا پزشکی حق ثبت اختراع).

“این فقط اشتباه در فرآیند و همچنین به عنوان یک منطقه که واقعا نیاز به شهادت و ذینفعان فرآیند هنگامی که شما در حال تغییر فرماندار قدرت به عفو یک دسته از فرد با استفاده و یا در اختیار داشتن ماری جوانا,” او گفت:. “اشتباه روند اشتباه معیار.”

اما طرفداران قادر به متقاعد کردن همکاران خود که این دو موضوع می تواند متصل به دلیل کلرادو صنعت ماری جوانا ممنوعیت مواد مخدر felons از داشتن گلدان کسب و کار برای چند سال پس از پایان جملات خود را.

“هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد صدور مجوز کسب و کار و ایجاد یک مدل ارزش ويژه برای مردم ما نیاز به فکر می کنم در مورد افرادی که پشت سر گذاشته شده است ما در جنگ با مواد مخدر” خواننده گفت: در کف خانه قبل از اینکه این لایحه به تصویب رسید. “افرادی هستند که هنوز هم برای پرداخت جرایم که در حال حاضر قانونی و قانون اساسی…می تواند وجود داشته است بیشتر سهامداران? کاملا اما در اینجا ذینفعان که هرگز به این ساختمان هر روز به دلیل قوانین فعلی ما.”

در بالای پلیس جدید عفو قدرت لایحه ایجاد یک متقاضی تعریف دولت ماری جوانا کسب و کار شتاب دهنده مجوز و آینده عدالت اجتماعی برنامه: متقاضی باید یک کلرادو ساکن که بازداشت شده اند و یا محکوم به ماری جوانا جرم بود به مدنی دارایی جریمه مربوط به ماری جوانا بررسی و یا زندگی در یک منطقه تعیین شده کم فرصت های اقتصادی و یا جرم و جنایت بالا; هر کسی با یک عضو خانواده که موضوع را به ماری جوانا-جرائم مربوط خواهد بود همچنین واجد شرایط به عنوان خواهد متقاضیان زندگی در زیر یک عنوان-هنوز-به-تعیین سطح درآمد خانوار است.

“من حتی نمی تواند بیان چگونه خوشحال هستم که این گذشت. ما کاملا مورد نیاز این حرکت به جلو و عنوان فراگیر به عنوان یک لایحه برای بسیاری از دلایل مهم مانند حصول اطمینان از نامزدها قادر خواهد بود برای به دست آوردن مجوز و که بیشتر افراد واجد شرایط از جمله یک تعریف گسترده برای عدالت اجتماعی می گوید:” حشیش مصرف کنندگان ائتلاف مدیر Larisa بولیوار.

بولیوار استخدام ماری جوانا لابی مدل لباس Sovine که مشغول به کار با همکار لابی سامانتا والش به فشار اندازه گیری از طریق قوه مقننه است. در حال حاضر که وجود دارد یک تعریف از یک متقاضی برای آینده عدالت اجتماعی و صدور مجوز برنامه ها در سطح دولت و همچنین به عنوان یک دولت تعریف که در آن دولت های محلی می توانید مدل خود را در برنامه های ماری جوانا تنوع طرفداران امید به دیدن تلاش بیشتر نسبت به ساخت دولت در صنعت ماری جوانا کمتر از 88 درصد سفید که آن را در سال 2018 با توجه به دولت در اجرای ماری جوانا را بدست آورد.

“این فقط نوک کوه یخ است! وجود دارد بیشتر کار انجام شود اما ما بسیار راضی هستند که ما قادر به دریافت مصوبات است که باعث ایجاد یک بنیان قوی برای عدالت در کشور ما رو به جلو حرکت می گوید:” سارا Woodson, مدیر ماری جوانا تنوع سازمان رنگ از گیاه شاهدانه. Woodson, که شده است هل دادن عدالت اجتماعی تعریف در حالی که برای دفاع از سیاست های تهاجمی تر در دنور ارگانهای محلی می گوید او را “در ادامه به تعامل و ارائه خدمات جامعه ما است که به کمک آنها وارد این صنعت است.”

این لایحه در حال حاضر در انتظار پلیس را امضا می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>