مایکل نزدیک است در بازداشت به بررسی قتل درجه اول در ارتباط با 10 ژوئن قتل 21 ساله ایزابلا Thallas و عکسبرداری از Darian سیمون یکی از این نام تجاری یک فرد خوب در حالی که دو تن از آنان را برای یک پیاده روی با سگ خود را در نزدیکی 30th خیابان و روباه خیابان.

نزدیک بود دستگیر و در ژوئن 10 روز از تیراندازی شده است و در بازداشت تا کنون از; تعیین نهایی در هزینه خواهد شد ساخته شده توسط Denver دفتر دادستان منطقه. رزرو خود را, عکس, فقط منتشر شد.

با توجه به گزارش پلیس سیمون به ضرب گلوله کشته شد دو بار و حمل و نقل به دنور سلامت. Thallas درگذشت و در صحنه است.

“قربانی مربوط است که او در راه رفتن با دوست دختر خود…و به سگ فرمان را به مدفوع” با توجه به گزارش. “یک نفر فریاد زد و او را از طریق یک طبقه همکف پنجره درخواست اگر قربانی که قرار بود برای آموزش سگ و یا فقط فریاد زدن در آن است.”

سیمون پلیس گفت که او سعی در نادیده گرفت اما دیدم که او با اشاره به آنچه که سیمون فکر کردم یک گلوله تفنگ در زن و شوهر. سپس مرد آتش گشودند و آنها زد. سیمون به ضرب گلوله کشته شد دو بار; دوست دختر خود را کشته شد.

“به طور خلاصه شک کردم به یک درگیری لفظی با قربانیان مربوط به قربانیان گفتن سگ به مدفوع” این گزارش می گوید. مظنون پس از ترک آپارتمان خود در 3001 فاکس خیابان و فرار از صحنه در یک مرسدس بنز ML55.

بعد از آن روز پارک شهرستان کلانتر دفتر متوقف مایکل نزدیک طی یک روال ترافیک توقف در نزدیکی تقاطع کاج. در داخل ماشین خود شد و یک هفت تیر-گرفتن تفنگ و تفنگ دستی همراه با یک تفنگ کمربند و اسلحه گرم و مجلات. او به عقب منتقل می شود به دنور جایی که او همچنان در بازداشت است.

سیمون که یک عکاس و کار انجام شده است Westwordهنوز در بیمارستان; او ارسال یک پیام بر روی درب بعدی بیش از آخر هفته:

سلام من فقط می خواستم به همه بگویم با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری اطلاعات. متاسفانه من این مرد جوان که به ضرب گلوله کشته و از دست دوست دختر خود را. نام من است Darian سیمون و من در زندگی جک کرواک ساختمان. آن را در واقع بیش از مدفوع سگ, اما نه بیش از مدفوع خود را… فقط این واقعیت است که من تا به حال به صدور فرمان کلامی را به جای او انجام آن را در خود. من امیدوارم که ما به عنوان یک جامعه می تواند بیشتر و مهربان نسبت به یکدیگر در حال حرکت رو به جلو است. من برای هیچ کدام تا به حال هرگز دیده می شود یا صحبت به این و آن سفید نگران کننده به تحقق که او سعی کردم به زندگی و موفق شد در نظر گرفتن من را دوست دارد. من دانلود این برنامه به عنوان یک پیشنهاد از یک زن و شوهر از مردم به نگه داشتن همه شما مطلع و نه به شما را بترساند. من خود را یک شرکت پایین سیاه و سفید به نام “یک فرد خوب” در RiNO هنر منطقه و هنگامی که من به طور کامل بهبود من دوست دارم برای دیدن و دیدار با برخی از شما. ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

یک فرد خوب ارائه شده این کلمات در آن Facebook صفحه:

دنور. با تشکر از شما. ما غرق در فاجعه است. اما ما دیدن شما تجمع در حمایت از ما می شنوید ارسال و ما از شما سپاسگزارم. ما عمیق ترین تسلیت به Thallas خانواده است.

صفحه نقاط مردم به GoFundMe کمپین راه اندازی برای سیمون و دیگری تاسیس برای Thallas خانواده که هر دو مطرح شده بیش از $60,000.

“ما در جامعه و در این زمان از ویرانی ما واقعا احساس می کنید چقدر جامعه ما را دوست دارد ما عقب” به یک فرد خوب صفحه یادداشت ها.

خواندن علت احتمالی بیانیه ای برای بازداشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de