Newsom دفاع کالیفرنیا بازگشایی قوانین حتی به عنوان coronavirus موارد افزایش

به عنوان COVID-19 نفر در کالیفرنیا همچنان به صعود و صدر تلفات 5,000 Gov. گاوین Newsom روز دوشنبه در دفاع از دولت خود تصمیم به اجازه می دهد استان ها به سهولت اقامت در خانه سفارش و محدودیت های دیگر.

Newsom گفت COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در حالت پایدار باقی می ماند هفته پس از محدودیت ها شروع به تغییر در طول یک دوره که شامل مشغول آخر هفته روز یادبود و نگهداری می شود که پادمان در محل ادامه به طور موثر کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus.

فرماندار گفت: نیاز ساکنان جدا باقی می ماند را تهدید می کند خود را به طور کلی خوب بودن از جمله سلامت جسمی و روحی و مالی. بیش از 5.5 میلیون کالیفرنیا باید کاربردی برای مزایای بیکاری در طول بیماری همه گیر.

“هنگامی که شما مردم که در حال مبارزه و درد و رنج شديد بهداشت روانی و سلامت مغز مسائل زمانی که مردم به حضور فیزیکی خود را و نیازهای عاطفی آنان عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت را نیز باید در نظر گرفته شود” Newsom گفت: در طول یک COVID-19 جلسه توجیهی روز شنبه در ساکرامنتو. “ما باید به رسمیت شناختن شما نمی تواند در یک حالت دائمی که در آن مردم در حال قفل شده دور — برای ماه ها و ماه ها و ماه ها و ماه ها در پایان به دیدن زندگی و معیشت به طور کامل نابود شده بدون در نظر گرفتن تاثیر سلامت کسانی که تصمیم گیری به عنوان به خوبی.”

تبلیغات

Newsom در اواسط ماه مارس صادر ملت را اول اقامت در خانه سفارش استدلال در آن زمان که محدودیت لازم بودند به سرعت گسترش ویروس. این فرماندار دموکرات اذعان اقتصادی و بهداشت عمومی از عواقب ناشی از ادامه تعطیلی روز دوشنبه به عنوان او به دنبال توجیه تصمیم خود را به اجازه می دهد کسب و کار برای باز کردن در سراسر کالیفرنیا در حالی که مرگ و میر و موارد تایید شده در حال افزایش است.

فرماندار گفت: تمایل کالیفرنیا به توجه است که منظور تضمین که دولت بیمارستان سیستم را به اندازه کافی ظرفیت برای مراقبت از کسانی که درگیر با این ویروس. خاموش شدن دوره نیز اجازه دولت به تهیه کافی هواکش و دنده محافظ برای کارکنان بهداشتی درمانی باید وجود داشته باشد افزایش COVID-19 موارد است.

“ما هرگز ساخته شده است که از اقامت در خانه سفارش دائمی دولت است. ما می خواستیم برای خرید زمان است. ما می خواستیم برای کاهش اوج و سنبله” Newsom گفت. “ما در نهایت می خواستم برای نجات جان انسان و آماده شدن برای یک بیماری همه گیر است که نیاز به آن دوره را تا زمانی که در نهایت ما باید ایمنی تا زمانی که ما یک واکسن.”

Newsom روشن ساخته است که پایبندی به بازگشایی استانداردهای مسئولیت استان ها — و نه دولت — تکرار خود بارها استفاده می شود عبارت “localism تعیین کننده است.”

تبلیغات

“ما قرار داده تا دستورالعمل اما دستورالعمل این معنا نیست برو” Newsom گفت. “ما قرار داده تا دستورالعمل ها است که ایجاد یک چارچوب چگونه ما باور داریم می توانیم بازگشایی اقتصاد با خیال راحت اما ما نمی تجویز هنگامی که. ما حفظ به دلیل اندازه دامنه و مقیاس ایالت کالیفرنیا است که کسانی که تصمیم گیری باید با یک لنز.”

هنوز هم آن Newsom دولت که تاسیس واريانس فرآيند ممکن است نیاز شهرستان برای اثبات به دولت که COVID-19 بستری شدن در بیمارستان به حال تثبیت شده و به اطمینان حاصل شود که مراکز درمانی و خانه های سالمندان و دیگر خدمات ضروری کافی بود تجهیزات حفاظتی و آماده شد به جای مراقبت از یک افزایش بزرگ در بيماران مبتلا به ویروس است.

تا کنون Newsom دولت اجازه داد 52 ایالت 58 شهرستانهای استان برای تسریع در بازگشایی اقتصاد خود را از جمله لس آنجلس, کالیفرنیا, بزرگترین COVID-19 نقطه داغ, با بیش از 2900 تایید مرگ از حدود 5,083 گزارش شده در سطح ایالت.

با وجود این اعداد و ارقام L. A. شهرستان در هفته گذشته در زمان یک گام به سمت کاهش stay-در-خانه قوانین اجازه می دهد ورزشگاه امکانات تناسب اندام, موزه ها, استخر ها و هتل ها برای اوقات فراغت سفر به بازگشایی شده است. موسیقی فیلم و تلویزیون تولید شد و همچنین مجاز به رزومه.

تبلیغات

دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان گفت: Newsom دولت کمک 13 شهرستانهای استان که بیش از حد معیارهای تعیین شده توسط دولت برای رسیدگی به این بیماری همه گیر از جمله آستانه برای بستری شدن در بیمارستان و مثبت COVID-19 انجام شد.

شهرستانهای تحت نظارت دولت شامل لس آنجلس, Fresno, Imperial, Kern, پادشاهان, San Joaquin, Santa Barbara, شهرستان تولار و ونتورا. مقامات بهداشتی دولت نیز تماس گرفته و چهار دیگر استان ها که از دست رفته یک دولت COVID-19 آستانه در حداقل یک روز اما آنها باید قرار داده شده در دولت رسمی نظارت بر لیست.

کرن کانتی گزارش متوسط نرخ انتقال از 79.8 مورد در هر 100,000 ساکنان بیش از گذشته به 14 روز است که به مراتب بیش از دولت در آستانه 25 در هر 100 ، 000 نفر. L. A. شهرستان گزارش 162.5 مورد در هر 100,000 نفر. شهرستان ونتورا گزارش 13.2 درصد افزایش در COVID-19 بیماران بستری به مدت سه روز بیش از دولت در آستانه از 10٪.

Ghaly گفت: Newsom دولت در حال همکاری با مقامات بهداشتی در آن 13 شهرستان برای اطمینان از آنها دریافت حمایت دولت, آیا این بدان معناست که ارسال های اضافی بهداشت و درمان کارگران و یا هواکش و یا در حال حرکت COVID-19 بیماران به سایر استان ها.

تبلیغات

“این 13 شهرستان برای یک دلیل و یا دیگری ما باید کمی از نگرانی در مورد داده ها و ما احساس زود و مکرر نامزدی در اطراف چه می گذرد در محلی که با اضافه شدن پشتیبانی در سطح دولت — آیا کسانی هستند کارکنان و یا هواکش و یا کمک به حرکت برخی دیگر از بیماران به سایر استان ها را به مطمئن شوید که کالیفرنیا مراقبت از آنها نیاز به.

“ما در حال گرفتن در مقابل مسائل اولیه و تلاش برای کمک به حمایت از استان ها به طوری که ما به عنوان نگاه به بازگشایی اقامت ما بسیار هوشیار در اطراف نقاط داده ها است که مهم است و ما می توانیم پشتیبانی شهرستانهای” Ghaly گفت.

Newsom روز دوشنبه نیز خواست کالیفرنیا به باقی می ماند شخصا مراقب باشند در توقف گسترش coronavirus ادامه به لحاظ اجتماعی فاصله سایش پوشش صورت و غالبا دست خود را بشویید. او هشدار داد و از احتمال موج دوم ویروس در پاییز و بالقوه در بهار مشابه سال 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر که در نهایت به کشته شدن 675,000 در ایالات متحده و حدود 50 میلیون نفر در سراسر جهان است.

“این تصمیم گیری های ما است که تعیین سرنوشت ما و آینده” Newsom گفت.

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان Taryn لونا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>