NKorea ضربات اینتر-کره رابط دفتر بالا بردن تنش

سئول کره جنوبی (AP) — کره شمالی تایید کرده است آن را نابود درون کره رابط دفتر در روز سه شنبه به عنوان آن را همچنان به شماره گیری فشار در برابر رقیب کره جنوبی در بحبوحه مذاکرات هسته ای مذاکرات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

پیونگ یانگ رسمی مرکزی کره ای نیوز گفت: شمال نابود دفتر متناظر با “طرز فکر از خشم مردم به راستى نیروی انسانی تفاله و کسانی که پناه از تفاله به پرداخت صمیم قلب برای جنایات خود” ظاهرا اشاره به کره شمالی جداشدگان که برای سال های شناور ضد پیونگ یانگ جزوات در سراسر مرز.

اخبار آژانس نیست جزئیات چگونه تخریب دفتر انجام شد اما گفت که آن را “غم انگیز از بین برد و با یک انفجار فوق العاده.”

شمال که دارای یک سابقه طولانی از اعمال فشار از کره جنوبی هنگامی که آن را قادر به استخراج امتیاز از ایالات متحده بارها bashed جنوب در هفته های اخیر بیش از کاهش روابط دو جانبه و ناتوانی خود را برای جلوگیری از پخش اعلامیه توسط جداشدگان و فعالان است.

انفجار دفتر آمد ساعت پس از شمال نظامی تهدید به بازگشت به مناطق بودند که غیرنظامی تحت اینتر-کره ای صلح نامه که کارشناسان می گویند می تواند ایجاد تهدیدات امنیتی برای جنوب در امتداد زمین و دریا و مرزهای.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

___

کره شمالی منفجر درون کره رابط دفتر ساختمان فقط در داخل مرز خود را در یک عمل پنج شنبه که به شدت افزایش تنش در شبه جزیره کره در میان بست دیپلماسی هسته ای با ایالات متحده است.

سئول وحدت وزارت گفت: این ساختمان در کره شمالی مرز شهر Kaesong نابود شد در 2:49 p. m. به هیچ جزئیات بیشتر.

عکس از Yonhap News Agency نشان داد دود از آنچه به نظر می رسد مجموعه ای از ساختمان ها است. این سازمان گفت: این منطقه بخشی از یک شرکت-توقیف پارک صنعتی که در آن رابط دفتر واقع شد.

کره شمالی پیشتر تهدید به تخریب دفتر آن را به عنوان شدت آن آتشین لفاظی بیش از سئول شکست برای متوقف کردن فعالان از پرواز تبلیغ جزوات در سراسر مرز. برخی از کارشناسان می گویند کره شمالی ابراز آن سرخوردگی به دلیل سئول قادر به از سرگیری مشترک اقتصادی پروژه ها با توجه به ایالات متحده آمریکا.

در شنبه شب, کیم یو جونگ, نفوذ خواهر رهبر کره شمالی هشدار داد که سئول به زودی شاهد “غم انگیز از صحنه بی فایده شمال-جنوب دفتر رابط (کره شمالی) به طور کامل فرو ریخت.” او همچنین گفت که او را به نظامی در کره شمالی حق را به مرحله بعد از اقدامات تلافی جویانه در برابر کره جنوبی.

در سال 2018 به رقیب کره افتتاح اولین دفتر رابط در Kaesong به منظور تسهیل ارتباط بهتر و بورس پس از خود را بدست آورد در پایان جنگ جهانی دوم در سال 1945. وقتی در اتاق را باز کرد روابط کره رونق پس از کره شمالی وارد مذاکرات بر سر برنامه سلاح های هسته اش.

در اوایل روز شنبه, نظامی در کره شمالی تهدید به بازگشت به مناطق بودند که غیرنظامی تحت اینتر-کره ای صلح نامه. ستاد کل ارتش خلق کره, گفت: این بررسی یک حزب حاکم توصیه برای پیشبرد به نامشخص در مناطق مرزی بود که غیرنظامی تحت توافق با جنوب که “به نوبه خود از خط مقدم به یک قلعه است.”

در حالی که آن را بلافاصله روشن است که چه اقدامات نظامی در کره شمالی ممکن است در برابر جنوب شمالی تهدید کرده است که به رها کردن دو جانبه نظامی به توافق رسیده و در سال 2018 به کاهش تنش ها در سراسر مرز.

اینتر-کره ای شروع روابط تیره و تار پس از شکست دوم اجلاس بین رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ویتنام در اوایل سال 2019. که اجلاس از هم جدا افتاد به دلیل اختلافات بر سر چه مقدار از تحریم ها باید برداشته شود و در ازای کیم برچیدن اصلی هسته ای پیچیده است.

کیم بعد از آن قول داد به گسترش زرادخانه هسته ای خود را معرفی جدید سلاح های استراتژیک و غلبه بر ایالات متحده آمریکا است که او گفت: “وجود” خود را در اقتصاد کشور.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de