alligator snapping turtle
یک غیربومی alligator snapping turtle داشت در Fairfax County Virginia.

حسن نیت ارائه میدهد Fairfax County police

turtle
ویرجینیا گروه بازی و داخلی شیلات کارکنان را alligator snapping turtle بود که عبور از جاده در کانتی فیرفکس.

حسن نیت ارائه میدهد Meghan Marchetti/ویرجینیا گروه بازی و داخلی شیلات

turtle
تمساح لاک پشت بزرگ خوراکی می یابد یک خانه در ویرجینیا باغ وحش در نورفولک.

حسن نیت ارائه میدهد Meghan Marchetti/ ویرجینیا گروه بازی و داخلی شیلات

یک لاک پشت بزرگ گزارش شد عبور از یک جاده در کانتی فیرفکس ویرجینیا پلیس و یک روح تعجب.

حفاظت از حیوانات پلیس دریافت تماس در مورد عبور حیوانات از جاده ها در اسکندریه در حومه شهرستان. آن را تبدیل به یک 65 پوند alligator snapping turtle.

پلیس دستگیر شده است و زمان آن را به Fairfax County Animal Shelter, که در آن یک زیست شناس از وزارت ویرجینیا بازی و داخلی شیلات و یا VDGIF برداشت آن است.

پلیس بر این باورند که حیوانات منتشر شد به وحشی.

تمساح لاک پشت بزرگ خوراکی می تواند رسیدن به بیش از 200 پوند و در 65 پوند VDGIF گفت: حیوانی که شده است به نام پروردگار فیرفکس یک جوانی. آن است که در حال حاضر در ویرجینیا باغ وحش در نورفولک که در آن از آن خواهد شد امیدوارم بخشی از یک نمایشگاه جدید.

“پس از این لاک پشت بود به احتمال زیاد یک اسیر تربیت حیوانات می توانید آن را هرگز منتشر خواهد شد به وحشی” VDGIF گفت.

تمساح لاک پشت بزرگ خوراکی (Macrochelys temminckii) است که بومی رودخانه آزمونهای تشخیصی که جریان در خلیج مکزیک شرق به گرجستان و تکدی از فلوریدا و از سمت غرب به شرق تگزاس.

این Chelydra serpentina یک گونه از “مشترک” لاک پشت بزرگ خوراکی بومی ویرجینیا.

لاک پشت ها شده اند حیوانات خانگی محبوب برای چندین سال. اما برخی به خوبی معنای صاحبان حیوان خانگی آزاد شده اند این لاک پشت ها به وحشی, VDGIF گفت.

فروش لاک پشت ها کمتر از 4 اینچ در طول پوسته ممنوع شد و در سال 1975 توسط سازمان غذا و داروی آمریکا در سال 1975 به دلیل خطر مسمومیت سالمونلا در کودکان است.

اگر چه خطر برای انسان ها شد, حداقل, تمساح لاک پشت بزرگ خوراکی را به احتمال زیاد با تجربه یک مرگ تدریجی به عنوان یک نتیجه از هر دو انجماد و یا گرسنگی VDGIF گفت.

“اگر شما با توجه به یک لاک پشت به عنوان یک حیوان خانگی لطفا انجام مشق شب خود را برای اولین بار و پیدا کردن آنچه در آن طول می کشد به ارائه مراقبت های پزشکی به صورت یک تعهد مادام العمر,” VDGIF در بیانیه ای گفت. “بسیاری از گونه های لاک پشت زندگی می کنند حداقل 50 سال و دیگران بیش از 100 است.”

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de