اسپری فلفل در کاخ سفید: “این بدترین احساس در جهان”

مادرش شماره تلفن پژمرده است از بازوی او. ایمانی ویلیامز نوشت آن وجود دارد در Sharpie در ژوئن 1, قبل از رفتن به کاخ سفید در اعتراض به جورج فلوید را کشتن.
چشم او دیگر تورم از اسپری فلفل اجرای قانون عوامل مورد استفاده در صلح آمیز جمعیت.

اما عمیق کبودی روی ران چپ رفته بود دور بیش از یک هفته بعد. آن است که در آن 22 ساله از فرزنو زده بود توسط یک nonlethal دور شلیک شده توسط افسران ضد شورش بودند که پاکسازی راه را برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به راه رفتن به سنت جان کلیسای اسقفی بنابراین او می تواند عکس برگزاری مقدس و به دنبال استرن.

پس از واشنگتن دی سی در اعتراض به تهمت و کارکنان خود را رد کرده است که مقامات با استفاده از گاز اشک آور به درایو جمعیت از پارک لافایت.

“هیچ گاز اشک آور استفاده شد و هیچ گلوله های لاستیکی استفاده شد” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: دو روز بعد.

تبلیغات

“خبر جعلی!” رئيس جمهور توییتی.

A protester helps wash Williams eyes out after she was pepper sprayed and shot with rubber bullets while protesting.

تظاهر کنندگان کمک می کند تا از شستشوی ایمانی ویلیامز چشم پس از او اسپری فلفل.

(کی Brandon)

ویلیامز می خواهد شما را به دانستن آنچه اتفاق افتاده در آن روز. او می خواهد شما را به دانستن در مورد ابرها و گاز و نیش از باتوم ضربه لاستیک گلوله در برابر بدن خود را, چگونه سریع ضربان قلب خود را به عنوان پلیس اسب با مته سوراخ کردن.

و او نمیخواهد جهان را فراموش کرد که رئیس جمهور حمایت از استفاده از زور علیه خود شهروندان به آنها نشان داد و علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در پایتخت کشور است.

تبلیغات

با گذشت هر روز که آرزوی دوم حداقل به نظر می رسد نزدیک تر به آینده درست است.

در روز پنج شنبه ارتش ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: او اشتباه بود, به پیوست, رییس جمهور در بحث پیاده روی را از طریق لافایت مربع است و حضور او در تضعیف “اصل یک غیر سیاسی نظامی است.”

فقط چند ساعت بعد سه تا زن که در اعتراض ژوئن 1 در کاخ سفید در زمینه کت و شلوار در دادگاه فدرال علیه رئیس جمهور و دولت او ادعا که اجرای قانون اقدام به پراکنده کردن معترضان به نقض حقوق قانونی خود.

“رئیس جمهور ما ساخته شده است آن را ترسناک برای من به سیاه و سفید در این کشور” شاکی Radiya Buchanan, 27, در مصاحبه ای گفت: “به عنوان یک مسلمان در این کشور به یک زن در این کشور یک خواهر به مردان سیاه و سفید یک دختر به یک مرد سیاه و سفید.”

تبلیغات

یک روز قبل از آن بیش از 1,250 فارغ التحصیلان از وزارت دادگستری ایالات متحده در نامه ای decrying Atty. ژنرال ویلیام Barr “نقش احتمالی” در دستور اعتراض به سرکوب. مقامات فدرال ضد شورش آنها نوشت: “بنا به گزارش شلیک گلوله های لاستیکی, شیمیایی, گاز, دود قوطی و نارنجک در اعتراض صلح آمیز و در غیر این صورت استفاده از نیروی بیش از حد جسمی مجروح شدن بسیاری از مردم است.”

کسانی که شامل ویلیامز که به واشنگتن از کالیفرنیا محافظه کار افزوده برای حضور در دانشگاه هاوارد. امروز او barista یک متصدی بار و یک شاعر از کار از ماه مارس زمانی که رمان coronavirus بسته به کشور پایین است.

“من رفتم دوشنبه, نه فقط برای من و خانواده ام اما برای هر کسی که نمی تواند به دلیل COVID,” او گفت:. “برای ماندن در Instagram در تمام طول روز و موارد دیگر همه چیز من موافقت می کنم که کافی نیست.”

ویلیامز آموخته شده در مورد نژادپرستی در زادگاه او به عنوان فرزند پدر سیاه و سفید ، و او یاد گرفته در مورد فعالیت در مادرش زانو; Stacy ویلیامز دیرین فرزنو جامعه برگزار کسانی که در اعتراضات پس از تصویری از یک cheerleader مدرسه بالا در blackface ویروسی رفت و در سال 2019.

تبلیغات

در مورد خواسته در حال رشد در قلب دره مرکزی ویلیامز خندید.

“اوه فرزنو” او آهی کشید و سپس گفت: داستان در مورد رفتن به فروشگاه مواد غذایی زمانی که او 8 با مادر و دو برادر بودند که 5 و 10. خانواده نقل مکان کرده بود به فرسنو از نزدیک مرسد یک سال پیش از آن.

او گفت: تا به حال همیشه به آنها آموخت به رفتار به لمس هر چیزی در قفسه به ماندن نزدیک به سبد خرید. در آن روز از 15 سال پیش آنها راه رفتن پایین راهرو مواد غذایی هنگامی که یک زن سفید با نزدیک شدن به آنها را.

“او متوقف شد و نگاه ما. او گفته بود, ” اوه, این منزجر کننده است.’ او راه می رفت دور” ویلیامز بازگو کرد. “من و برادران من بودند بسیار اشتباه است. من در نگاه مامان من و گفت: چه اتفاقی افتاده؟’ او گفت: “او حسادت است که شما زیبا هستند.’

تبلیغات

“مادر من به من مطرح بود یک زن سیاه و سفید” ویلیامز گفت. “من نمی دانم که من بود, مخلوط نژاد تا فرزنو. ما تنها افرادی که در فروشگاه مواد غذایی Vons. آن بود که همیشه چیزهای کوچک در فروشگاه مواد غذایی و یا حتی در مدرسه که تنها شخص سیاه و سفید در کلاس. … من تنها سیاه و قهوه در کافی شاپ.”

ویلیامز به نام برای هفتمین اصل Kwanzaa ایمان. او هنوز هم زندگی در نزدیکی دانشگاه هاوارد. در تاریخ 1 ژوئن او برداشت دوربین و کوله پشتی و به سمت کاخ سفید در حدود 1:30 p. m. اعتراض آرام و مسالمت آمیز او گفت:. وجود بچه ها و سگ ها, دعا و مناجات.

در اطراف 6:30 یا پس او گفت: اجرای قانون وجود رشد داشته است. او را دیدم یک ردیف از افسران پلیس در اسب. پشت سر آنها یک ردیف از ماموران ضد شورش به “اسپری فلفل و لاستیک گلوله بورس است.” یک فلش بمب رفت و سپس یکی دیگر. پس از سوم او گفت: “آنها ما شارژ.”

“من سعی کردم به رفتن به سمت راست من دور از اسب” ویلیامز گفت. “زمانی که من در سمت چپ من با یک باتون در قفسه سینه. … من فریاد می زدند: ‘don’t touch me!’ این زمانی است که دو فلفل اسپری ضربه گلوله چشم چپ من. من داد زدم: “من تصادف کردم.’ من در تلاش بود برای اجرا به جمعیت برای دریافت کمک.”

تبلیغات

دیگر معترضان ارائه کمک های اولیه. برخی از آنان در کوزه شیر و بطری اسپری جوش شیرین و آب برای شستن مواد شیمیایی از سوزش چشم. به عنوان ویلیامز روشن نگه داشتن چشم چپ او گفت او با آنچه او به عنوان توضیح داده شده دو گلوله های لاستیکی و دیگر فلفل اسپری پرتابه.

“این بدترین احساس در جهان است,” او گفت:. “من صادقانه فکر نمی کنم من که قرار بود به دیدن پس از آن. کسی گفت: “زانو بزنید. ما قصد داریم به شما شستشو شود.”

در آن زمان تقریبا نیم ساعت بشویید ویلیامز چشمان او گفت: در بخشی از آنجا که آنها تا به حال به نگه داشتن در حال حرکت به عنوان اجرای قانون عوامل swarmed.

او تا به حال اجرا به یک دوست 30 ساله عکاس و گارد امنیتی به نام کی براندون به عنوان غوغا پیشرفت. او دست خود گوشی و دوربین است. او نشان داد او بازوی او که در آن او می خواهم نوشته را با شماره تلفن. او خواست او را به خانه تماس بگیرید ،

تبلیغات

براندون تنها برگشته بود که بعد از ظهر از مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت با یک افسر پلیس را به زانو در گردن خود کانون ملی ناآرامی. براندون به حال مستند اعتراضات و پس از سوزانده ساختمان دود و گرما هنوز هم در حال افزایش از آوار. و او وجود دارد و در وسط آن دوباره.

“راست هرج و مرج” است که چگونه او در توصیف این سرمایه که بعد از ظهر “گاز اشک آور همه جا” معترضان به ضرب گلوله با گلوله های لاستیکی.

ویلیامز گفت: “به وضوح متزلزل. او رفتن را از طریق آن. او تا به حال یک پودر سفید ماده در لباس که در آن تاثیر گاز اشک آور به او ضربه. او چشم چپ بود و متورم. او با داشتن یک حمله اضطراب.”

اما به عنوان براندون و یکی دیگر از معترضان کمک کرده و آرامش زن مجروح حجم فریاد اطراف آنها افزایش یافت. او دوربین خود را برداشت و گفت: “ما باید بروید.” گارد ملی شروع به پاکسازی آنها را دور او گفت: “برای رئیس جمهور برای گرفتن یک عکس. آن همه هرج و مرج است.”

تبلیغات

زمانی که استیسی ویلیامز ترس برای دختر, عینک خشم به سرعت آن را جایگزین. او می خواهم دیده می شود تصویری از, اعتراض, فیلم هایی از دخترش چشم شسته پاک از اسپری فلفل, عکس, کامل دایره قرمز در دختر ران از تاثیر یک لاستیک گلوله.

و سپس او شنیده می شود دولت پاسخ اولیه به اجرای قانون رفتار رئیس جمهور در درب جلو.

“من زخم او. کسی به نام من و گفت: “من دختر خود را, اما او ضربه خورده است و ما در حال شستشو چشم او,'” استیسی ویلیامز در مصاحبه ای گفت:. “شما رفتن را از طریق تمام است که, و سپس شما ببینید رئیس جمهور و دبیر مطبوعاتی می گویند چیزی شبیه به آن اتفاق افتاده است.

“آن را بدتر. حقیقت را باید گفت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>