بهداشت عمومی بودجه مورد نیاز بیشتر از همیشه اما فاقد ‘لابی عضله’ در کالیفرنیا

اگر وجود داشت همیشه یک وقت برای بیشتر بودجه بهداشت عمومی, کارشناسان می گویند, آن را در حال حاضر.

در عین حال کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دولت دموکراتیک تحت کنترل قوه مقننه در حال انتظار برای رد یک درخواست از محلی مقامات بهداشت عمومی برای اضافی $150 میلیون سال به نبرد COVID-19 همه گیر و حفاظت در برابر تهدیدات آینده.

“من نه نگه داشتن نفس من” گفت: Riverside County بهداشت عمومی مدیر کیم Saruwatari. “در حال حاضر بیش از هر زمان شکاف است که ما بهداشت عمومی زیرساخت در معرض شده اند.”

مقامات بهداشت عمومی نذر برای ادامه ساخت خود را در مورد. اما متقاعد کردن قانونگذاران به افزایش هزینه در زمان کاهش خواهد بود حتی سخت تر است چرا که بهداشت عمومی را حمل می کند همان نفوذ سیاسی در کنگره آمریکا به عنوان قدرت بازیکنان مانند بیمارستان ها و پزشکان عمومی یا کارمند و کارگری که شخم میلیون دلار به لابی در هر سال.

تبلیغات

“من ملاقات کرد کسی که یک لابی گر برای سلامت عمومی” گفت: عضو مجمع جیم چوب (D-Santa Rosa) که ریاست مجمع کمیته بهداشت و درمان. “این سازمان که پوشیدن, سفید از کلاه باید حداقل منابع است. در نتیجه, آن را آسان تر برای گفتن ندارد.”

رمان coronavirus است نابود کالیفرنیا اقتصاد و دولت چهره بی سابقه بودجه چالش است. Newsom است طرح ریزی یک $54 میلیارد دلار کسری بودجه برای 2020-21 سال مالی و می گوید دولت باید تصمیم گیری های دردناک قبل از 1 جولای مهلت ثبت نام متعادل بودجه به قانون است.

بودجه مجلس در حال آماده کردن خود برای ارسال به Newsom روز دوشنبه را شامل نمی شود اضافی بودجه بهداشت عمومی مقامات خواسته اند برای.

تبلیغات

مشابه بودجه جنگ در حال وقوع در جاهای دیگر مانند ویسکانسین که در آن دولت چهره کاهش بودجه و مقامات درخواست برای اطلاعات بیشتر بهداشت عمومی در پول است.

“ما نیاز به یک طرح برای ایجاد بهداشت عمومی” دکتر گفت: ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی آمریکایی بهداشت عمومی Assn. “ما باید به شکل از چگونه به آن را ندارند; در غیر این صورت ما در حال رفتن به همان نوع از عواقب اقتصادی دفعه بعد چیزی شبیه به این اتفاق می افتد.”

کالیفرنیا 61 محلی ادارات بهداشت ستون فقرات دولت در نظام سلامت. این دو سازمان به نمایندگی های محلی و مقامات بهداشت عمومی باید صرف سکه بر روی دلار در مقایسه با-نام گروه های لابی فرماندار قانونگذاران و سازمان های دولتی.

سلامت افسران Assn. کالیفرنیا صرف تقریبا 7000 دلار در لابی از ژانویه 2019 آغاز زمان قانونی جلسه از طریق مارس سال 2020 با توجه به لابی های آشکار از کالیفرنیا وزیر امور خارجه ، بخش سلامت مدیران Assn. کالیفرنیا صرف $191,000 بیش از مدت مشابه. و در حالی که دیگر گروه های استخدام در خانه لابی برای نفوذ در کنگره تصمیم گیرندگان وقت بهداشت عمومی سازمانها مدیران اجرایی کشیدن دو وظیفه خدمت به عنوان رئیس لابی زمانی که آنها می توانند آن جا در.

تبلیغات

میان بالا spenders در لابی بودند قدرتمند معلمان کالیفرنیا Assn., در $7.4 میلیون و خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی کالیفرنیا در 5.3 میلیون دلار.

عمیق جیب بهداشت و درمان صنعت گروه نیز outspent بهداشت عمومی ، DaVita Inc. و Fresenius Medical Care, دو غالب دياليز شرکت های فعال در ایالات متحده صرف 5.3 میلیون دلار در لابی در طول این دوره است. کالیفرنیا بیمارستان Assn. صرف $3.4 میلیون و کالیفرنیا پزشکی Assn., به نمایندگی از پزشکان صرف $2.7 میلیون نفر است. گروه های دسته جمعی استخدام حداقل 15 در خانه لابی.

در علاوه بر این به پرداخت پول برای لابی پول استفاده می شود به کاری به نفع با فرماندار قانونگذاران و مقامات آژانس. کالیفرنیا لابی مجاز به دادن هدیه و به شراب و ناهار خوردن مقامات.

در ماه اکتبر برای مثال در کالیفرنیا پزشکی Assn. میزبان “قانونی دریافت” و شام که شامل قانونگذاران با تب در نپا رز رستوران در دیزنی لند توچال با مجموع بیش از $22,500.

تبلیغات

اگر چه سیاسی صرف نیست همیشه بزرگ صنعت گروه همه چیز را آنها می خواهند آن را به دست آورده به آنها دسترسی بیشتر به فرماندار و دیگر رهبران دولت فرمان همه گیر پاسخ برنامه. آن را نیز فعال moneyed بهداشت و درمان صنعت گروه برای ادامه کار بر روی دیگر اولویت های قانونی مانند آرامش بخش بیمارستان لرزه ای استانداردهای ایمنی و مخالفت با یک پیشنهاد اعطای پرستار پزشکان توانایی کار بدون نظارت دکتر.

مقایسه لابی های بهداشت عمومی گروه شامل عمدتا از بازدید از قانونگذاران’ دفاتر اغلب همراه با مقامات بهداشتی از قانونگذاران’ حوزه های قضایی است.

بهداشت عمومی رهبران به طور منظم دعوت به شهادت در قانون گذاری جلسات مقابله با مسائل مانند سرخک شیوع این اپیدمی مواد مخدر یا نوجوان vaping اما آنها نمی باید در هر نقطه در نزدیکی “لابی عضله” است که عمده سلامت گروه های صنعت, کشت, گفت, کت DeBurgh مدیر اجرایی بهداشت افسران Assn. از کالیفرنیا.

“ما هیچ ، ما مدافع با ما ایده های” DeBurgh گفت. “ما لازم نیست که میلیون ها دلار برای خرج کردن در تابلوهای تبلیغاتی و ما می توانید تماس بگیرید در صد مردم به ایستادن در یک جلسه و می گویند,” من نمی مریض به دلیل بهداشت عمومی اقدامات است.'”

تبلیغات

دولت هزینه های دولت و county public health programs کاهش یافته است بیش از دهه گذشته است. فرماندار بودجه پیشنهادی برای 2020-21 ادامه خواهد داد که روند کاهش فعلی دولت $3.4 میلیارد سلامت عمومی بودجه به 3.2 میلیارد دلار.

استان ها نیز در حال مقابله با 1.7 میلیارد ضرر در بهداشت عمومی دلار با توجه به همه گیر مربوط به کاهش مالیات بر فروش و درآمد وسیله نقلیه هزینه های مجوز شهرستان مقامات بهداشت گفت, و از آنها خواسته اند Newsom به ارائه 1 میلیارد دلار از دولت صندوق به طور کلی برای کمک به را تشکیل می دهند برای آن است.

Newsom گفت: دولت نمی ممکن است قادر به پرداخت هزینه برای انجام این کار داده شده و دیگر خواسته های مالی.

مقامات بهداشتی می گویند که اضافی $150 میلیون آنها درخواست کمک خواهد کرد که آنها را استخدام عمومی پرستاران بهداشت و بیماری, محققان, صندوق, بهداشت عمومی آزمایشگاه و خرید محافظ دنده. آنها می گویند پرداختن به underfunding از بهداشت عمومی است که به ویژه مهم در حال حاضر به دلیل شهرستانهای عمدتا مسئول برای ارائه مناسب COVID-19 تست و ردیابی تماس قبل از کاهش stay-at-home محدودیت.

تبلیغات

“که 150 میلیون دلار است که حتی نمی توانید در هر نقطه نزدیک به جایی که ما نیاز به دلیل مقدار بسیار زیادی از بودجه ما است فرسایش دور گفت:” Mimi سالن جمهور از شهرستان سلامت مدیران Assn. کالیفرنیا و مدیر Santa Cruz County Health خدمات آژانس.

دولت ایالت ریچارد پان (D-ساکرامنتو) که ریاست کمیته بهداشت مجلس سنا نیز یک متخصص اطفال. پان همواره تحت فشار قرار دادند برای بودجه بهداشت عمومی در طول زمان خود را در قوه مقننه و کنگره خودی نظر او را به عنوان یک عملا لابی گر برای سلامت عمومی است.

پن گفت: او قصد دارد همچنان به حمایت اضافی برای بودجه بهداشت عمومی — با وجود بحران اقتصادی.

“این سخت است چرا که آنچه در بهداشت عمومی می کند نامرئی است و شما باید به حرکت قلب های مردم” پان گفت.

تبلیغات

دیگر نمایندگان مجلس با اذعان به نگرانی در مورد بهداشت عمومی کمبود اما گفت از آن دشوار خواهد بود به افزایش هزینه های این سال است. اما سازمان هایی که می توانیم به استخدام قیمت بالا لابی شرکت های “احتمالا OK در این بودجه گفت:” چوب سانتا رزا عضو مجمع.

او در میان قانونگذاران در نظر گرفته دوستانه بیشتر به سلامت و گفت: او از کمک های مالی بیشتر است اما می خواهد به درک چگونه آن را صرف قبل از تصمیم گیری.

“آنها با کمبود بودجه روبرو شده است برای سال” چوب گفت. “اما برخی از آن اتفاق می افتد در سطح محلی بیش از حد.”

تبلیغات

سال گذشته مقامات بهداشت عمومی در پی 50 میلیون دلار در سال از قانونگذاران ایالتی برای کمک به بازسازی بهداشت عمومی زیرساخت های سال های پس از رکود دوران کاهش بودجه. Newsom رد درخواست خود را.

شهرستان سلامت مدیران می گویند مزمن underfunding مجبور است آنها را به تصمیم گیری های دشوار برای محدود کردن هزینه و قطع برنامه های مانند بهداشت عمومی آزمایشگاه — 11 از 40 باید توقیف در دو دهه گذشته.

و به آنها هشدار داده اند کالیفرنیا رهبران که دولت می تواند به سرعت تحت الشعاع باید بحران بهداشت عمومی اعتصاب. خود را درخواست رفته اند تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

تاثیر بی امان کاهش احساس شده است و در سراسر کشور از جمله در شهرستان ریورساید که کاهش آن با سلامت عمومی کارکنان با حدود 60 درصد بیش از دهه گذشته ترک فقط 30, بیماری, محققان, تماس با ردیاب و سلامت عمومی پرستاران به خدمت وسیع منطقه از 2.5 میلیون نفر گفت: Saruwatari آن بهداشت عمومی مدیر.

تبلیغات

“تا به حال ما تا به حال توانایی برای تست قبل از آن من فکر می کنم ما می شده اند قادر به گرفتن در مقابل این کمی بیشتر,” او گفت:.

این داستان تولید شد توسط KHN (قیصر سلامت نیوز) که منتشر کالیفرنیا Healthline یک سرمقاله مستقل خدمات کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه و اساس است. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>