تبادل نظر رستوران و maskless مهمانی در میله تنظیم جدید کروناویروس زنگ

کالیفرنیا بوده است به شدت بازگشایی کسب و کار در هفته های اخیر با مقامات بهداشت گفت: اجتماعی فاصله و دیگر قوانین ایمنی ضروری در جلوگیری از گسترش بیشتر این کوروناویروس.

موارد جدید همچنان به افزایش در کالیفرنیا اما مقامات بهداشتی می گویند که به دلیل تست بیشتر و نه جامعه گسترش از بازگشایی کسب و کار.

اما آنها از ترس شیوع بیماری های جدید به خصوص اگر آن را در رفتار مخاطره آمیز.

روز دوشنبه مقامات بهداشت در هر دو سن دیگو و لس آنجلس زنگ با بیان این که پروتکل بودند نه به دنبال داشت. در ضمن لاگونا بیچ مقامات در زمان عمل با هدف تشویق اجتماعی فاصله در آن منطقه کسب و کار.

تبلیغات

نوار مراجعان شانه به شانه در سن دیگو

Maskless مهمانی بیش از آخر هفته در مرکز شهر سن دیگو وادار بهداشت عمومی هشدار داد.

San Diego County سرپرست گرگ کاکس گفت: در Gaslamp سه ماهه به خصوص در شب جمعه — شب اول میله و باشگاه ها اجازه داده شد به بازگشایی در دولت بود “بسیار بد است.”

بسیاری از کاربران دیده می شد شانه به شانه در شهرستان پیاده رو انتظار — بدون ماسک — برای دسترسی به مرکز شهر میله های زندان. اقدامات گرفته خواهد شد در Gaslamp شروع پنج شنبه کاکس گفت: با این سن دیگو اداره پلیس مسدود کردن خیابان ها اجازه می دهد تا فضای بیشتری برای عیاشان به گسترش و نگه داشتن شش پا از هم جدا.

تبلیغات

این شهرستان دارای مجموعه ای از “محرک” در جایی است که طراحی شده برای ارزیابی اینکه آیا این ویروس شروع به گسترش به سرعت بیشتر. کاکس اشاره کرد که اگر فعالیت های ویروسی رسیده مشخص آستانه بهداشت عمومی عمل خواهد بود سویفت و می تواند منجر به توقف بازگشایی روند.

“ما نمی خواهیم به انجام این کار است. شما نمی خواهید ما را به انجام این کار است. بنابراین اجازه دهید اجازه دهید آن اتفاق می افتد” کاکس گفت. “مانند آنها می گویند در بوکس, محافظت از خود را در همه زمان ها است.”

سرهنگ شاون Takeuchi از سن دیگو اداره پلیس گفت: دوشنبه شب که مستی و رفتار خشونت آمیز باقی خواهد ماند اولویت های پلیس گشت زنی در Gaslamp اما این افسران را بخواهید برای رعایت داوطلبانه اگر آنها را دیدم مردم در جمعیت بدون ماسک.

تبلیغات

برخی از L. A. رستوران شکستن قوانین

بازرسی پیدا کرده اند بسیاری از L. A. شهرستان ها و رستوران ها نه قوانین.

مقامات بازدید حدود 2000 رستوران بیش از آخر هفته و متوجه شد که نیمی از آنها در انطباق با county دستورالعمل.

مقامات بهداشت با بیان زنگ در نتايج تاکید بر این که ضروری است که هر دو به مشتریان و تجار به دنبال دستورالعمل های ایمنی جدید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

تبلیغات

کالیفرنیا اجازه کسب و کار به بازگشایی در یک کلیپ سریع منجر به نگرانی از برخی از که این می تواند باعث این ویروس به گسترش بیشتر. اگر چه تعداد موارد همچنان به افزایش مقامات گفته اند که آنها فکر می کنم آن را بی خطر است برای بازگشایی تا زمانی که هر کس اطاعت از قوانین است.

“باید وجود داشته باشد هیچ مکان های که در آن جدول در سمت راست در کنار یکدیگر” بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر روز دوشنبه گفت:.

رستوران که نقض سفارشات خواهد شد بازبینی و کاربران که متوجه خطرات بالقوه در از eateries می تواند تسلیم شکایت از طریق عمومی وزارت بهداشت تدریس خصوصی در خانه.

تفرجگاه باز در لاگونا بیچ

این تفرجگاه در جنگل خیابان رسما افتتاح شد با یک روبان برش جمعه و مسئولان شهرستان درخواست مراجعان به پوشیدن ماسک صورت و به دنبال تعریف یک طرفه مسیر اجتماعی را حفظ فاصله.

تبلیغات

منطقه در فضای باز در جنگل خیابان بین بزرگراه ساحلی و Glenneyre خیابان باز خواهد شد به عبور و مرور فقط از 9 صبح تا 10 شب روزانه از طریق سپتامبر. 7.

طراحی که شامل عرشه مخصوص ماشینها ممنوع برای ناهار خوری خرده فروشی نمایش و عملکرد هنر, پشتیبانی از کسب و کارهای محلی در پایین جنگل خیابان. رشته روشنایی چتر و گیاهان ارائه محیط و برخی در طول روز سایه.

دیوید Rubel, co-صاحب فردریک H. Rubel زرگران, امید, افتتاح, افزایش کسب و کار در حالی که مردم بی خطر است.

“من بسیار هیجان زده هستم,” Rubel گفت. “من عاشق این ایده که ما این و من امیدوارم که همه کسب و کارهای خوبی انجام حتی آنهایی که نمی شد برای آن است. من فکر می کنم آن را به ارمغان می آورد جامعه با هم است. ما قصد داریم به هر گونه جشنواره ها [در این تابستان] هر Fourth of July fireworks هیچ تاتر. این یک محل برای ساکنان می آیند و قطع کردن بخشی از جامعه خود را.”

تبلیغات

در این مراسم بریدن روبان لاگونا بیچ شهردار باب واندن اعتبار شهرستان Councilwoman سو Kempf و دستیار شهرستان مدیر شهره Dupuis برای کمک به ایجاد تفرجگاه یک واقعیت است.

“این هیجان انگیز است” گفت: واندن از تفرجگاه در جنگل بود که توسط شورای شهر تایید شده در مارس 12. “من فکر می کنم این خواهد بود که فرصت های سرگرم کننده برای جامعه ما یک افزایش بزرگ برای ما محلی خرده فروشان و رستوران ها. من فقط شما را تشویق همه به پایین آمدن پوشیدن ماسک خود را با خیال راحت فاصله اجتماعی و برخی از صرف پول است.”

سیسون می نویسد: San Diego Union-Tribune, Szabo برای بار جامعه اخبار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de