بازگشایی دفتر خاطرات II: Occidental می شود به کسب و کار

این قسط دوم در شان کنیون را “بازگشایی دفتر خاطرات” در بازگشت از Occidental. جزئیات اولین قسط اینجا.

جمعه, ژوئن 8: دو روز به بازگشایی

من از خواب بیدار شدم احساس به همان اندازه هیجان زده و عصبی. هیجان زده است که ما قادر به مراقبت از مردم و عصبی در مورد چگونه به نگه داشتن همه از جمله کارکنان ما امن است. اولین دستور روز ما بود Occidental مدیر جلسه; ما آن را از طریق زوم همانطور که ما برای گذشته دوازده هفته. ما GM Saydee هاپکینز رفت و از طریق یک چک لیست از چیزهایی که انجام می شود قبل از باز کردن درب در یکشنبه, ژوئن 10 در 5 p. m.: تجهیزات چک (ما در حال حاضر انجام می شود بیشتر از آن); تر تمیز کننده; تعمیرات; منو خوب تنظیم; علامت; سفت کردن جدول ما مایع پروتکل مهمان ایمنی و صندلی سیاست و کارکنان-روش های ایمنی. وظایف گذاشته شد و اختصاص داده است. من در آیات جدول چادر گرفتن منو آنلاین ساختمان “عطسه نگهبانان” در این نوار و همچنین مدیریت زیادی غذا سفارش/آنلاین bartending کلاس است که ما تا به حال این هفته است. ما در مورد برخی از چالش هایی که همکاران که در حال حاضر باز شد در موسسات خود را دشوار مهمانان کاهش ساعت تبدیل جداول و غیره. — و چگونه ما را به آنها مواجه است. من وعده داده است که من خواهد بود در سایت در همه زمان ها و برخورد به طور مستقیم با هر مهمانان امتناع از پوشیدن ماسک و در نتیجه مایل به مخاطره می اندازد کارکنان ما و یا دیگر مهمانان.

پس از جلسه ملاقات من با ما پیمانکار خواهد بود که ریختن جدید پاسیو در فضای باز. ما (خوشبختانه) به فروش می رسد ما به کامیون مواد غذایی در اوایل ماه مارس و چرخد و به انجام همه مواد غذایی برای Occidental و ویلیامز و گراهام از اصلی ما ، که در سمت چپ ما یک 25-توسط-20-پا فضایی جدید برای ایجاد پاسیو. پاسیو بود و لایروبی و ریخت و روز جمعه به طوری که ما می تواند به مهمانان در آن را در ماه ژوئن 17. ما باید این فضای اضافی به عنوان ظرفیت ما محدود است با استانداردهای ایمنی و فاصله گرفتن قوانین است. بعد از جلسه رفتم به فروشگاه سخت افزار را انتخاب کنید تا چوب و پلکسی گلاس به ایجاد موانع برای نوار.

شنبه, ژوئن 9: یک روز به بازگشایی

زود از خواب بیدار شد ایجاد برخی از علامت های که ما نیاز به باز کردن: نشانه هایی در مورد ماسک-پوشیدن حرکت جداول و غیره. ما می خواهیم به علامت و اطلاعات در همه جا به دلیل یک اشتباه مهمان به راحتی می شود عصبانی مهمان. اما ما می خواستیم به آنها را در راه است که قوانین جدید به نظر نمی رسد قریب به اتفاق قربانیان. بنابراین ما تصمیم به کمی دارای گونه های برامده.

پس از من نشانه من ارسال آنها را به چاپگر برداشت من برادر جیم که یک متصدی بار در W&G و رهبری به کارگاه جاستین آنتونی (دوست و شریک کسب و کار در آمریکا پیوند می خورند) برای برش چوب به شش اینچ چاک دار بلوک برای حمایت از پلکسی گلاس (نگاه کنید به عکس). سپس ما به رهبری به Occidental به نصب موانع/عطسه سپاه پاسداران است. ما کارکنان مدیریت همه وجود دارد تمیز کردن و سازماندهی. کارلوس ما پیمانکار در حال حاضر شکسته زمین جدید پایین تر پاسیو. او شده است یک نعمت غیر مترقبه و کار خود را اجازه خواهد داد که ما برای زنده ماندن در تابستان است. پس از نصب, ما مونتاژ برای گرفتن در کارهای باقی مانده برای روز بعد. ما احساس بسیار آماده و همه هیجان زده بود به این بازگشایی اتفاق می افتد. ما برنامه ریزی برای دیدار در 3 p. m. روز بعد به بحث از طریق مهمان روش.

یکشنبه, ژوئن 10: بازگشایی بعد

این طرح برای روز شد به قرار دادن با هم ما غذا سفارش با ما سرآشپزها دسته ای و بطری کوکتل در صبح زود تحویل سفارش انتخاب کنید تا علامت در چاپگر, ما, منو, آنلاین, pre-تغییر مکان جلسه و باز کردن درب. خوب, شما می دانید آنچه رابرت برنز گفت: در مورد بهترین برنامه گذاشته…

آن آغاز شده و با ما غذا سفارش. ما رو نهایی شماره یک هفته پیش و به دستور ظروف. این شرکت به من اطمینان داد که سفارش می رسند دو روز زودتر. خوب من اطلاع داده شده است که بسته تحویل داده شد و رفت به آن را انتخاب کنید تا در خانه من. همسر من به من گفت که یک پاکت نامه وارد شده بود برای من اما من انتظار داشتم که سه جعبه. معلوم می شود که این شرکت من فرستاده بود من تنها هفده از 1,100 دو بطری اونس که من دستور داده بود (اما آنها شامل یک دستگاه مذهبی در محزون می خوانی کوتاه پاکت). بنابراین همراه با براندون و اعطای ما سرآشپزها ما تحقیق و پیدا compostable ظروف که ما می توانید استفاده کنید و سپس دستور داد آنها را انتخاب کنید تا.

در آن زمان من در بازگشت از انبار ما دو ساعت پشت سر. در حالی که من batched کوکتل, Brandon گرانت و جیم (با کمک برخی از Saydee و تاد ما مالک) بسته بندی شده تا 170 جعبه با هفت ظروف داخل هر یک. هنگامی که بسته بندی شده رفتم به ارائه جعبه — اما وجود دارد یک “فعال تیرانداز” ما مقصد و پلیس تبدیل شده و ما در اطراف. در نهایت این وضعیت به کار گرفته شد و ما قادر به ارائه. کافی است برای گفتن در این مرحله همه چیز نیست دقیقا رفتن به عنوان برنامه ریزی شده. در آن 3:30 و من هنوز هم تا به حال به منوی آنلاین انتخاب کنید تا علائم می شود و در محل برای قبل از تغییر است. من شتافت اطراف (من ممکن است نادیده گرفته اند چند قوانین ترافیک) ساخته شده و آن را توسط 4:40; ما باز شد در 5. ما رو علامت های ارسال شده و Saydee که تا به حال به کار گرفته هر چیز دیگری به آن نقطه تا به حال ما را پوشش داده است. طرح ما این بود که تاد خواهد کار درب (بررسی شناسه و آیا زمانی اسکن) و من می خواهم کار طبقه هر کس به صندلی خود و توضیح ماسک سیاست (را می توان خاموش در حالی که در جدول خود را اما باید در زمانی که سرور روش و یا زمانی که آنها را ترک جدول به هر دلیلی). به طور معمول در Occidental, ما اجازه می دهد مردم را به صندلی خود را, اما در حال حاضر ما خواهد بود صندلی هر کس مانند ما در Williams & Graham. یک متصدی بار (Kelli) یکی barback (برادر من جیم) رسیدگی خواهد نوشیدنی (نسبتا آسان با چهارده جداول) و ما می خواهم که دو سرور (Saydee و کنی) و یک مایع شناور (آدری). آدری خواهد بود مسئول پاکسازی مطابق با اصول بهداشتی و بازنشانی هر جدول.

در 5 p. m. ما تا به حال یک خط در اطراف ساختمان. آن شگفت انگیز بود برای دیدن بسیاری از چهره های آشنا شمارش دقیقه تا زمانی که ما دوباره باز کرد. ما در ظرفیت های داخل سی دقیقه. ما به عنوان صندلی من متوجه شدم که من تا به حال قرار نیست منو آنلاین در زمان; در همه عجله در اطراف من تا به حال کاهش یافته است که توپ. و اگر چه ما منوی شد تا در chalkboards ما ندارد چاپ منوی طراحی شده و آماده است. بنابراین هنگامی که ما نشسته بود اتاق من تا به حال به مرحله خارج از طبقه و به سرعت طراحی و چاپ منوی ما بر روی کاغذ. با من از طبقه آدری تا به حال به جلو و دو وظیفه و صندلی و تلنگر جداول. آن را کمی بیش از حد برای یک نفر اداره کند اما او در گرفتن کار انجام می شود. زمانی که من به عقب بر روی زمین من فقط شروع به پریدن کرد و نمی درستی ارتباط با هر درب و یا آدری و من باعث برخی از سردرگمی و استرس بیشتر. من قسم می خورم با تنها سه ماه خاموش من احساس من تا به حال هرگز قبل از این انجام داده. زنگ نشان داده شد.

من متوجه شدم که در آن ما عنوان شد و هماهنگ با آدری و تاد و ما رو در مسیر; در این مرحله آن بود 6:30. در طول این گیج کننده برای اولین بار و نیم ساعت آنها هرگز خود را از دست داد هیجان و نگرش است. به ما این احساس clusterfucky™ ولی مهمان ما بودند و همه خوشحال. ما مکث برای یک teambuilding لحظه ای (با نام مستعار دور از عکس) و شب ما همچنان به بهبود بخشد.

Fast Times at Occidental.گسترش

سریع بار در Occidental.

Sean Kenyon

در هر ساعت بود بهتر از قبل. من تقریبا از خط خارج ما شب اما خدمه ما بیش از حد قوی بود به اجازه دهید آن اتفاق می افتد. آنها باید مرا تا آن روز و من افتخار کار در کنار همه آنها را. ما تا به حال چند مهمانان بودند که “ماسک منکران” اما ما روشن بود و شرکت در سیاست ما: اگر آنها می خواستند به در آمده, آنها مجبور به پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن آن را در زمانی که مورد نیاز است. ما در بسته 11 p. m. و دوباره; ما ساخته شده یادداشت ها و تنظیمات به طوری که ما می تواند به بهبود برای روز بعد ، ما همه خسته اما آمدیم.

ما نمی تواند صبر کنید برای بازگشت به بعد.

Sean Kenyon صاحب Williams & گراهام در 3160 Tejon خیابان; Occidental, در سال 1950 West 32nd خیابان و آمریکا پیوند می خورند در 2706 Larimer خیابان دیرین Westword مشارکت کننده و نویسنده ما “پشت نوار” سری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de