مدرسه پلیس با استفاده از اسپری فلفل در دانش آموزان باید پایان L. A. سرپرست می گوید

لس آنجلس مدرسه پلیس باید ممنوع از استفاده از اسپری فلفل و کاروتید دارای L. A. متحد Supt. Austin Beutner روز دوشنبه گفت:.

“من خواهد بود با توصیه به هیئت مدیره برای از بین بردن استفاده از اسپری فلفل و سیاست اجازه می دهد کاروتید نگه می دارد و قبل از بازگشت دانش آموزان به مدارس در ماه اوت,” او گفت:. کاروتید نگه می دارد, همچنین شناخته شده به عنوان یک جای خواب نگه دارید و یا خون چوک. پس از جورج فلوید را به قتل توسط پلیس در مینیاپولیس سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور باید آنها را ممنوع اعلام کرد.

مدرسه بودجه پلیس مورد بررسی قرار خواهد شد در بودجه بحث و نیروی کار است که شامل اعضای جامعه و L. A. یکپارچه کارکنان را پرس و جو از خانواده ها و کارکنان مدرسه به آمده تا با “توصیه های بتنی” در مورد تغییرات ممکن است مورد نیاز در اداره پلیس Beutner گفت.

او نگفت که در کمیته و یا زمانی که آنها در حال حاضر خواهد بود یافته های خود را فراتر از آن “به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

تبلیغات

Beutner بیانیه می آید پس از بیش از یک دهه از فعالیت به انحلال مدرسه نیروی پلیس تماس های اخیر از گروه های حمایت برای پایان دادن به اسپری فلفل استفاده و رهبری یک رای از اتحادیه معلمان برای از بین بردن اداره پلیس.

L. A. مدرسه پلیس با استفاده از اسپری فلفل در حداقل پنج نفر در طول سال 2018 تقویم سال هفت در سال 2019 و تا کنون در سال 2020 L. A. متحد سخنگوی شانون Haber روز یکشنبه گفت.

این منطقه نیست انتشار نام مدرسه یا مدارس که در آن حوادث در زمان و مکان و یا تعدادی از موارد که در آن پلیس با استفاده از اسپری فلفل به جز هالیوود در ماه مارس است. مسئولان مدرسه به دنبال از طریق پلیس گزارش به صورت بالقوه اضافی حوادث Haber گفت.

چند طرفداران گفت: آنها بر این باورند که تعداد یک undercount. در ابتدا L. A. متحد گفته اند که بار وجود دارد با استفاده از اسپری فلفل در سال 2020 اما خود تجدید نظر تعداد بار خواسته به طور خاص در مورد مارس 2, حادثه در هالیوود ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>