استاپلتون محله را رای بر تغییر نام 17 ژوئن

تازه خود تلاش موفق به سرب دنور مدارس دولتی به قطع روابط با دنور اداره پلیس در هفته گذشته عضو هیئت مدیره مدرسه تی اندرسون قرار دادن یک سوال در توییتر.

“چرا دنور هنوز هم افتخار سابق KKK رهبر با یک محله پرسید:” اندرسون 21 ساله فارغ التحصیل دستی دبیرستان. “من خواستار مسئولان شهرستان به طور علنی محکوم به نام “استاپلتون” و اصرار خود را به محله ارتباط به تغییر نام!”

فقط هشت دقیقه بعد Anderson دنبال کرد تا با این توییت: “همسایه ها از استاپلتون یک هفته به تغییر نام خود را … اگر آنها از ما خواهد مارس از طریق محله خود را به آنها نشان می دهد #BlackLivesMatter.”

روز بعد استاد جامعه انجمن استاپلتون اعلام کرد در Facebook که نمایندگان خود را خواهد بود رای گیری در محله تغییر نام در روزهای آینده.

“امید ما این است که با تغییر نام جامعه ما خواهد شد ارسال یک پیام قوی است که ما را شامل محله است که پشتیبانی نمی کند نژادپرستی و نفرت و یا تعصب. بلکه ما یک جامعه پر رونق است که ارزش تنوع ورود سهام و احترام و ما را تشویق دیگران در جامعه ما برای پیوستن به ما به عنوان ما ایستادن در برابر نژادپرستی نظاممند” به وصول نوشت.

فقط می خواهم که حرکت از George فلوید تظاهرات تحت فشار قرار دادند به خط مقدم مسئله ای است که برخی از فعالان کار کرده اند که برای چند دهه. در حال حاضر تغییر قریب الوقوع به نظر می رسد و حتی اعضای Stapleon حمایت از خانواده تغییر نام به صورت محله به نام بعد از یک فرودگاه به نام بعد از یک شهردار که شده است می خواهم یک عضو برجسته این Ku Klux Klan.

در سال 1944 دو دهه پس از او بود که برای اولین بار در انتخاب شهردار دنور بنیامین استاپلتون دریافت یک افتخار بزرگ است: دنور فرودگاه شهری تغییر نام داد استاپلتون فرودگاه

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

ساختمان فرودگاه شده بود یکی از استاپلتون عمده دستاوردهای خود را در طول دور اول به عنوان شهردار دنور آغاز شد که در سال 1923. قبل از آن و به چند سال استاپلتون شد یک کارت حمل و عضو بدنام ترین آمریکا, متنفرم سازمان است.

“متاسفانه آن را منعکس احساسات قوی در کشور است که یکی از دلایل که چرا بسیاری از اعضای KKK به پایان رسید تا رسیدن به دفتر می گوید:” ویلیام وی ایالتی کلرادو مورخ.

Ben Stapleton was elected mayor of Denver in 1923, when he was a leading member of the KKK.

بن استاپلتون انتخاب شد شهردار دنور در سال 1923 زمانی که او یک عضو برجسته KKK.

دنور کتابخانه های عمومی

به عنوان استاپلتون منصوب KKK اعضای دولت او و کلان آمد برای تسلط بر شهر سالن مخالفان شهردار تحت فشار قرار دادند برای به یاد بیاورید از استاپلتون در طول تابستان سال 1924 به گفته رابرت گلدبرگ یک دانشگاه یوتا استاد و متخصص در تاریخ KKK در کلرادو.

مشاهده Klan پشتیبانی به عنوان یک کلید برای زنده ماندن به یاد بیاورید انتخابات استاپلتون خطاب ژوئیه 24 Klan رالی: “من کمی برای گفتن جز این که من کار خواهد کرد با کلان و به صورت کلان در آینده, انتخابات, قلب و روح است. و اگر من انتخاب مجدد من باید به کلان نوع اداره آن را می خواهد.”

استاپلتون به راحتی برنده انتخابات فراخوان. زمانی که آنها شنیده نتایج Klansmen که تا به حال جمع آوری شده در جنوب کوه جدول جشن سوزاندن صلیب است که قابل مشاهده در دنور با توجه به گلدبرگ کتاب باشلق دار Empire: کو کلاکس کلان در کلرادو.

زمان Klan قدرت به اوج خود رسید در کلرادو یک سال بعد “آن نفوذ کرده بود تمام سطوح دولت. کلان کنترل بسیاری از اعضای قوه مقننه برگزار شد دادگاه عالی ایالت مقام قضاوت و هفت نیمکت در منطقه دنور دادگاه و کنترل اکثریت در برخی از شوراهای شهر. برخی از قابل توجه ترین Klansmen در زمان” شامل شهردار Stapleton, Denver, رئیس پلیس ویلیام Candlish و فرماندار کلارنس مورلی” با توجه به کلرادو دانشنامه.

اما در مارس سال 1925 استاپلتون روشن کلان راه اندازی یک سری از “معاون جهادی” که منجر به تعلیق از عالی رتبه پلیس همه Klansmen در فساد اتهامات عنوان شده علیه. روابط بین استاپلتون و کلان ادامه داد: به نزاع تا سال 1927 وقتی که او برنده انتخابات بدون کلان را تایید. گذشته از یک استراحت از چهار سال بین سالهای 1931 و 1935 استاپلتون در خدمت به عنوان شهردار تا سال 1947 زمانی که او از دست داده به Quigg نیوتن یک دانشگاه ییل تحصیل وکیل.

استاپلتون در سال 1950 درگذشت. چهارده سال بعد دو برابر دنور را در استاپلتون نام تبدیل استاپلتون فرودگاه به استاپلتون فرودگاه بین المللی. “من شک دارم که آن را در واکنش به جنبش حقوق مدنی که در حال وقوع بود که در آن زمان در اواسط دهه 1960” وی می گوید. “آنها با این راه احترام به او را داشتند و به طور ضمنی مخالفت با تلاش های حقوق مدنی است.”

اما به زودی مخالفان به فرودگاه نام شروع به تحقق با توجه به گروه تغییر نام خیابان*pleton برای همه است.

“وجود دارد یک گروه از مردان و زنان که حمایت برای تغییر نام فرودگاه خود را در حالی که آن را هنوز هم فرودگاه می گوید:” لیز Stalnaker رئیس هیئت مدیره از تغییر نام خیابان*pleton برای همه است.

در سال 1995 در شهر دنور در نهایت باز مدتها در انتظار فرودگاه بین المللی دنور دور به شمال شرقی شهرستان. که در سمت چپ یک منطقه خالی بسیار نزدیک به مرکز شهرستان در حال رشد.

For decades, activists have been trying to get former Mayor Ben Stapleton's namesake out of Denver.

برای دهه ها و فعالان در تلاش بوده اند به شهردار سابق بن استاپلتون به اسم خارج از دنور.

همان سال دنور مقامات منتشر شده یک طرح جامع برای توسعه مجدد 4,700 هکتار از خالی فرودگاه خواستار آن می شود تبدیل به یک محله مسکونی و فضای باز. همکاری با شرکت توسعه جنگل شهرستان ساخت و ساز در محله های جدید در سال 2001 آغاز شد.

ولینگتون روزنامه دنور شهردار در زمان و شهر سیاه شهردار می گوید که انتقال نام از فرودگاه به نام محله بود “راه کمترین مقاومت جاده ساخته شده است که حس تاریخی در آن زمان است.”

او به یاد می آورد “هیچ مکالمه” در مورد اینکه آیا استاپلتون نام مناسب بود. “این هرگز آمد می گوید:” Webb که پشتیبانی از تغییر نام در سال های اخیر است.

اما برخی از فعالان در حال حاضر می خواستم استاپلتون نام مورد ریخته. ادامه داد: استفاده از “نام است مانند در اختیار داشتن یک KKK پرچم دست تکان دادند و در چهره های ما” بت نکرومه در عنا گفت: پارک هیل اخبار در سپتامبر 2001.

در سال 2003 استاد جامعه ارتباط ایجاد یک مکانیسم اجازه می دهد تا برای یک پتانسیل تغییر نام از استاپلتون محله. در سال 2004 اولین ساکنان این منطقه نقل مکان کرد.

ده سال گذشت و قبل از جامعه طرفداران دوباره شروع به لابی برای تغییر نام برای این محله در حال حاضر به بیش از 20 ، 000 ساکنان.

در 2015, Black Lives Matter 5280 اعضای پرواز یک بنر که خواندن #ChangeTheNameStapleton از شرق 29th, خیابان مرکز شهر ثبت نام در استاپلتون. آنها همچنین توزیع آگهی هل دادن برای تغییر در اطراف محله.

اما فشار نمی شروع تا اوت سال 2017 پس از متحد کردن حق تجمع در Charlottesville, Virginia. “خشونت و سفید supremacists راهپیمایی در شارلوتزویل گالوانیزه و تجدید انرژی در جامعه ما می گوید:” Stalnaker که در زندگی استاپلتون پس از 2015.

پس از این تجمع, استاپلتون ایالات همسایگان سازمان با صدور نامه “محکوم سفید برتری و نژادپرستانه آثار او به یاد می آورد و اضافه کرد که در مثال نخست از ناهماهنگی شناختی “آن فرستاده شد در سربرگ که با مته سوراخ به نام استاپلتون.”

طرفداران برای تغییر نام و سپس تشکیل, تغییر نام خیابان*pleton برای همه است. اما این جنبش هنوز هم واقعا نمی کردن. کریس هرندون این عضو شورای شهر که منطقه شامل استاپلتون گفت: “فکر نمی کنم یک نام جدید لازم بود.

“این فرودگاه است. و این که آن را پس از نام,” هرندون گفت 9News در ماه اوت سال 2017. “نگاه کن چه چیزی تبدیل شده است. این یک درس تاریخ. این درس بزرگی برای فرزندان ما به دانستن آنچه که ما قبل از انجام, اما آنچه که ما تبدیل شده اند در حال حاضر.”

هنوز هم در این ماه است که به دنبال سازمان ها شروع به رها کردن ارتباط آنها با نام استاپلتون و آن نیز ناپدید شد از برخی از علامت های. در ماه اوت سال 2019 استاد جامعه انجمن برگزار محله گسترده رفراندوم از صاحبان املاک در استاپلتون. در حضور حدود 33 درصد و 65 درصد از کسانی که رای دادند می خواستم به نگه داشتن استاپلتون نام.

“ما در حال نا امید و غمگین این نتایج اما ما به خصوص شگفت زده کرد. استاد جامعه انجمن (MCA) آغاز و اداره این رفراندوم; تغییر نام خیابان*pleton برای همه نیست” که سازمان اشاره کرد. “در واقع ما تا به حال خواسته وصول به تاخیر در ارسال برگه های رای زیرا ما بر این باور بودند که بیشتر مکالمات به ترویج درک و توسعه جامعه در مورد این مسئله باید رخ داده است برای همه ساکنان — مستاجرها و صاحبان به طور یکسان — قبل از اعضا و یا نمایندگان خواسته شد برای رای دادن.”

کمتر از یک سال بعد این تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس منجر به تغییرات قابل توجهی در کلرادو با پلیس-لایحه اصلاح قانون مصوب قوه مقننه سازمان های محلی در حال تغییر خود را به استفاده از زور در سیاست و DPS قطع DPD.

با توجه به Stalnaker برخی از نمایندگان در کارشناسی ارشد جامعه انجمن در حال حاضر شده است هل دادن بخش خصوصی برای تغییر نام. و سپس صورتش اندرسون توییتی. “من واقعا خوشحال هستم برای دیدن صورتش استفاده از پلت فرم خود را به بلند کردن این موضوع در آگاهی عمومی” او می گوید.

هرندون آمده است در اطراف برای حمایت از تغییر نام تلاش.

“من فکر می کنم ما همه می توانند به توافق برسند که در حال حاضر به عنوان یک محله به عنوان یک شهر به عنوان یک جامعه ما در یک محل است که ما پیش از این هرگز در طول عمر من است. ما با داشتن برخی از پرده, واقعی, خام گفتگو در مورد نژادپرستی نظاممند و سفید برتری” هرندون می گوید و اضافه کرد که او به نظر می رسد به جلو به حمایت از جامعه آن را به عنوان انتخاب “بیشتر شامل نام برای محله.”

حتی اعضای استاپلتون خانواده فکر می کنم آن زمان برای یک تغییر است. به عنوان شهردار بن استاپلتون انجام برخی از چیزهای خوب می گوید جینا واکر که به استاپلتون واکر, خود نوه بزرگ. اما KKK ارتباط غیر قابل انکار است. “بنابراین ما باید به افتخار میراث او در همه, در این نقطه,” او می گوید. “می تواند وجود داشته باشد ظریف یا خاکستری, وضعیت است.”

استاد جامعه در ارتباط است جلسه روز چهارشنبه 17 ژوئن به رای دادن در خلاص شدن از استاپلتون نام از بین بردن آن را از همه “branding بازاریابی و توسعه جامعه مواد از جمله علامت های” و همچنین از بین بردن هر گونه ارجاع به استاپلتون به عنوان جامعه نام در اسناد دولتی. و نمایندگان رای خواهد داد که آیا برای حمایت از استاپلتون ایالات همسایه در تلاش خود را برای شناسایی یک جامعه جدید نام به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است در حالی که هنوز هم اجازه می دهد برای تعامل جامعه.

در نهایت انجمن رای گیری خواهد شد در به طور رسمی درخواست شهر دنور و بروکفیلد فعلی master توسعه دهنده محله به جای نام استاپلتون هنگامی که جامعه انتخاب یکی از جدید.

شهردار سابق روزنامه می خواهم برای دیدن محله تغییر نام داد Landri افتخار از Landri تیلور شناخته شده دنور بنده که گذشت در ماه فوریه است. تیلور که خدمت در دنور عمومی, مدرسه, مدیره, شد, مدیر عامل استاپلتون بنیاد پایدار جوامع شهری در اواخر سال 2017 وقتی که سازمان تصمیم به رها کردن استاپلتون از نام آن است.

Stalnaker می گوید که وجود دارد این است که برخی از پشتیبانی برای نامگذاری محله وستبروک افتخار از Joseph H. P. وستبروک یک پزشک و نور پوست سیاه که نفوذ KKK در ارتفاع آن در کلرادو.

دیگران می خواهم به تماس محله جاستینا به پرداخت ادای احترام به Justina فورد اولین زن آفریقایی-آمریکایی در دنور.

“تغییر نام یک روش توانمند سازی کسانی که در مخالفت با آنچه استاپلتون ایستاده بود و چه KKK ایستاده می گوید:” وی. “من فکر می کنم که یک چیز مثبت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>