آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار خانواده های افراد کشته شده توسط پلیس

بالای ساعت:

— کشورهای آفریقایی به درخواست سازمان ملل متحد برای بررسی نژادپرستی در آمریکا و جاهای دیگر.

— آجر پرتاب در رسانه های اتومبیل در لوییویل به عنوان پلیس شلیک فلفل توپ.

— مریلند پانل رای به حذف جنگ های داخلی پلاک از کاپیتول.

— مرد به ضرب گلوله به معترضان در نیومکزیکو سعی کنید به پاره کردن مجسمه.

___

رالی, N. C. — مجسمه سابق روزنامه ناشر نیروی دریایی ایالات متحده کار و مادام العمر سفید supremacist گرفته شده است در کارولینای شمالی. رالی, اخبار و آبزرور گزارش داد مجسمه Josephus Daniels حذف شد از رالی را نش مربع است.

“زمان مناسب است” گفت: فرانک Daniels III سابق سردبیر اجرایی روزنامه که به تماشای این اثر تاریخی به بزرگ و پدر بزرگ خود پایین آمده است. “من فکر نمی کنم هر کسی می گویند که آن را در زمان مناسب به حرکت مجسمه Josephus به یک مکان مناسب.”

این اثر تاریخی خواهد شد قرار داده و به سازی, او گفت:. مجسمه پایین آمد و در پی اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در طول یک پلیس در مینیاپولیس.

___

ST. ابر, Minn. — پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت در اوایل روز شنبه در دومین شب متوالی از ناآرامی در مینه سوتا مرکزی شهر 68,000.

حدود 100 نفر نشان داد در St. Cloud با برخی از معترضان شعار برخی از جورج فلوید آخرین کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از مرگ او در یک خیابان مینیاپولیس.

یک آشغال به آتش كشيده شد و تحت فشار قرار دادند به وسط خیابان St. Cloud بار گزارش شده است.

افسران خود استفاده می شود اتومبیل های گشت به کمربند خاموش یک مغازه مشروب فروشی است که به نظر می رسد شکسته شده اند با شیشه و بطری های پراکنده در مورد.

مشابه جمعیت جمع شده بودند اوایل دوشنبه پس از گسترش شایعه در رسانه های اجتماعی است که پلیس به ضرب گلوله دو مرد سیاه و سفید. در واقع یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شد در دست در حالی که تلاش برای بازداشت رئیس پلیس بلر اندرسون گفت. هیچ ماموران آتش بازگشت در حالی که مبارزه با مرد سیاه, مقامات گفت.

___

CHARLOTTESVILLE, Va. — دانشگاه ویرجینیا است تغییر آرم برای آن دو و میدانی تیم فقط دو ماه بعد از آنها پرده برداری شد, پس از انتقاد یک عنصر طراحی با اشاره به تاریخچه مدرسه با برده داری.

طرفداران مطرح اعتراض به مارپیچ و منحنی بر روی دسته شمشیر در زیر V برای ویرجینیا و در Cavalier سپر. آنها به معنای تقلید “طراحی مارپیچ دیوار” که مدتها بود در دانشگاه با توجه به بیانیه ای از مدرسه بخش دو و میدانی در روز دوشنبه. این مدرسه رونمایی شد تصاویر جدید از آرم های بدون شیار مارپیچ در دسته.

مدیر ورزشی کارلا ویلیامز گفت که او تصمیم به تغییر آرم پس از او “آگاه ساخته شده از مفهوم منفی بین مارپیچ و دیوار و بردگی است.” مورخان با اشاره به این که رئیس جمهور سابق توماس جفرسون طراحی اصلی هشت پا-بالا دیوار در پردیس به صدا خفه کن برای تلفن های موبایل از بردگان و پنهان کردن آنها از دید عموم.

“وجود دارد هیچ قصد به علت آسیب, اما ما بود و برای من که عذر خواهی به کسانی که تحمل درد, برده داری در تاریخ ما” ویلیامز گفت.

___

ژنو — ایرنا-سازمان ملل آماده شده پیش نویس قطعنامه ای در سازمان ملل بالا حقوق بشر است که مجرد از ایالات متحده و راه اندازی شدید بین المللی بررسی سیستمیک نژادپرستی علیه مردم آفریقایی تبار در پی اخیر با مشخصات بالا به کشتار سیاه پوستان توسط پلیس آمریکا.

پیش نویس متن یک کپی از آن شده است به دست آمده توسط آسوشیتدپرس, می تواند تبدیل به محور به صورت فوری بحث عجله برای برنامه ریزی روز شنبه به ژنو مبتنی بر حقوق بشر.

در آن یک کمیسیون تحقیق — حقوق بدن قوی ترین ابزار برای بررسی نقض حقوق بشر — نگاهی به “نژادپرستی نظاممند” و اتهام نقض قوانین بین المللی حقوق بشر و موارد نقض حقوق بشر علیه “آفریقایی و از مردم آفریقایی تبار در ایالات متحده آمریکا و دیگر نقاط جهان به تازگی آسیب دیده توسط سازمان های اجرای قانون” به خصوص برخورد که منجر به مرگ و میر.

هدف این خواهد بود “برای آوردن مجرمان به دست عدالت” گفت: متن منتشر شده توسط گروه آفریقا. وسعت پشتیبانی برای اندازه گیری روشن نشد.

___

LOUISVILLE, Ky. — لویی موقت رئیس پلیس گفت: برخی از تظاهرکنندگان در شهر ترافیک مسدود شده و پرتاب آجر به رسانه های اتومبیل, در حالی که پلیس مستقر فلفل توپ در آنها.

این بیانیه از رئیس رابرت شرودر در یک کنفرانس خبری مشترک با لویی شهردار تقریبا سه ساعت بعد از پلیس به شهروندان هشدار داد جلوگیری از این شهر مرکز شهر منطقه و پس از یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که آجر پرتاب به پنجره WLKY-تلویزیون دوربین خدمه است.

رسانه های خبری گزارش برخی از تظاهر کنندگان ایجاد موانع در خیابان ها با استفاده از نشانه های جاده ای و سنگ. شهردار گرگ فیشر گفت: در مجازی کنفرانس خبری در شهر “نمی تواند به وسایل نقلیه مسدود شده و از عبور بر روی جاده با خیال راحت.”

WLKY-TV گزارش داد تظاهر کنندگان شعار می دادند “نه عدالت! نه صلح!” نامیده می شود و برای سه افسر پلیس دخیل در مرگ Breonna تیلور یک زن به ضرب گلوله کشته پایین توسط افسران که پشت سر هم به او کنتاکی در ماه مارس به اخراج می شود و به اتهام.

___

واشنگتن — در آغوش یک اولویت جدید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به اعلام اقدامات اجرایی در روش های پلیس نیویورک در حال آماده سازی یک بسته از پلیس تغییرات به عنوان توافق سراسیمه برای پاسخ به تظاهرات توده ای بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

این یک تغییر ناگهانی برای حزب جمهوری خواه یکی از دموکرات ها در حال تماشای با احتیاط و له فعالیت نشان می دهد که چگونه به سرعت جرم اعتراض به خشونت پلیس و تبعیض نژادی در حال تبدیل سیاست های ملی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اعلام کرد که جمهوری خواهان در حال توسعه “یک پیشنهاد جدی برای اصلاح و اجرای قانون است.”

کمیته قضایی مجلس سنا خواهد gavel در بعد از ظهر سه شنبه به صورت گسترده شنوایی در “پلیس در استفاده از زور و روابط اجتماعی” رسم شهادت را از ملت پیشرو حقوق مدنی و قانون اجرای رهبران.

___

آناپولیس, Md. — یک پانل رای به حذف پلاک از مریلند در کنگره که افتخارات جنگ داخلی اتحادیه و کنفدراسیون سربازان و تا زمانی که به تازگی نشان داد پرچم آمریکا و مؤتلفه پرچم عبور.

چهار نفر از اعضای دولت و مجلس اعتماد که نظارت بر مریلند دولت خانه و زمین خود را رای به حذف این پلاک بعد از مریلند مجلس آدرین جونز مجدد او فشار برای خلاص شدن از آن — پس از پانل تصمیم گرفته در سال گذشته برای پوشش پرچم با یک تصویر از مریلند پرچم دولت. جونز ادامه داد: فشار برای حذف کامل به دلیل ثبت نام زبان.

“من می خواهم برای تشکر از دولت و مجلس اعتماد برای این مهم رای امروز به حذف این مؤتلفه-هواداری پلاک” جونز در توییتر نوشت. “ما را ساخته اند گام های بلندی به منعکس کننده اهمیت آفریقایی-آمریکایی ها در کشور ما سابقه ای بیش از سال گذشته است.”

در ماه فوریه, مریلند, پرده برداری از مجسمه های برنز از مشهور اطناب Harriet Tubman و فردریک داگلاس هر دو از آنها متولد شدند بردگان در ایالت مریلند در شرق ساحل. کسانی که مجسمه در حال حاضر در کنگره خانه قدیمی مجلسی اتاق که در آن برده داری لغو شد در دولت در سال 1864.

جونز یک دموکرات است که در مریلند و سیاه و زن اول مجلس با تمدید او فشار برای حذف جنگ داخلی پلاک در هفته گذشته.

___

ALBUQUERQUE, N. M. — یک مرد به ضرب گلوله کشته شد دوشنبه شب به عنوان معترضان در نیومکزیکو بزرگترین شهرستان سعی کردم به پاره کردن یک مجسمه برنزی از فاتح در خارج از Albuquerque Museum.

مرد گرفته شده بود به یک بیمارستان و ذکر شده بود در بحرانی اما با ثبات وضعیت در اواخر روز دوشنبه گفت: آلبوکرک سخنگوی پلیس گیلبرت Gallegos.

رویارویی درگیری بین معترضان و یک گروه از مردان مسلح که در تلاش بودند برای محافظت از مجسمه Juan de Oñate قبل از معترضان پیچیده زنجیره ای در اطراف مجسمه و شروع عمل کشیدن بر روی آن در حالی که شعار “پاره کردن آن.” یکی از معترضان بارها و بارها چرخش pickax در پایه مجسمه.

لحظاتی بعد چند اثر شلیک گلوله شنیده میشد و مردم شروع به فریاد که کسی تا به حال ضرب گلوله کشته شده است.

گالگوس گفت: ماموران با استفاده از گاز اشک آور و فلش چتری برای محافظت از افسران و بازداشت کسانی که درگیر در تیراندازی. او گفت: آنها خلع سلاح گرفته و به بازداشت برای بازجویی به پلیس کار می کرد به امن ، گالگوس گفت: کارآگاهان بررسی با کمک اف بی آی است.

“تیراندازی امشب غم انگیز ظالمانه و غیر قابل قبول عمل و خشونت در آن جایی ندارد در شهر ما” شهردار Tim کلر در بیانیه ای گفت. “ما متنوع جامعه نخواهد بود منصرف اعمال به معنای تقسیم و یا سکوت ما. دل ما به قربانی و شاهدان که زندگی بودند دلیلی تهدید امشب.”

خشونت آمد و تنها چند ساعت پس از فعالین در شمال نیومکزیکو جشن حذف یکی دیگر از شباهت Oñate که بر روی صفحه نمایش در یک مرکز فرهنگی در Alcalde. ریو ارریبا مسئولان شهرستان برداشته آن را به حفاظت از آن را از آسیب های احتمالی و برای جلوگیری از ناآرامی های مدنی.

___

سئول کره جنوبی — بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنر شده است بی سر و صدا حذف شده از ساختمان سفارت آمریکا در کره جنوبی پایتخت سه روز پس از آن مطرح شد وجود دارد در همبستگی با معترضان در بازگشت به خانه.

بنر قرار داده شد تا روز شنبه با سفیر هری هریس به tweeting که خود سفارت “می ایستد در همبستگی با هموطنان آمریکایی عزادار و مسالمت آمیز در اعتراض به تقاضای تغییر مثبت است.” اما این بنر برداشته شد جمعه و دیگر بنر یادبود جنگ کره بر روی صفحه نمایش در شنبه ،

سفارت گفت که این بنر را حذف به منظور جلوگیری از هر گونه درک است که آن را با هدف تشویق کمک های مالی برای برخی نامشخص سازمان.

هریس “می خواستم به برجسته پایدار ارزش های آمریکایی از برابری نژادی, آزادی بیان و حق اعتراض مسالمت آمیز” به سفارت آمریکا در بیانیه ای گفت. “با این حال سفیر قصد نبود به حمایت یا تشویق کمکهای مالی به هر سازمان خاص است. برای جلوگیری از بدگمانی است که آمریکا مالیات دهندگان دلار صرف شد به نفع سازمان مانند او کارگردانی است که این بنر برداشته شود.”

___

دنبال تمام AP پوشش تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در https://apnews.com/GeorgeFloyd

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de