آخرین: انگلستان ویروس های مربوط به مرگ و میر منجر به 52,000 ژوئن 5

لندن — بریتانیا سازمان آمار می گوید تعداد کل coronavirus مربوط به مرگ و میر در سراسر انگلستان رسیده است و تقریبا 52,000 با هفته پایان ژوئن 5.

به روز شده در شکل از دفتر آمار ملی انگلیس است که حدود 10000 بالاتر از دولت روزانه شمارش که بر اساس اولیه علت مرگ ارزیابی. کسانی که از این آمار آژانس در حال گردآوری از مرگ ثبت نام است که می تواند به یک زن و شوهر از هفته صادر می شود.

آمار آژانس نیز گفت: حدود 64,500 بیشتر مرگ و میر در سراسر انگلستان از پنج سال به طور متوسط در طول دوره این بیماری همه گیر. انگلستان ضبط شده خود را برای اولین بار ویروس مربوط به مرگ در اوایل ماه مارس.

مرگ و میر بیش از حد به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود بهترین سنج ویروس’ تاثیر آنها به عنوان ارائه یک راهنمای روشن بیش از دوره تاریخی و شامل همه علت مرگ و میر.

بیش از حد مرگ و میر در انگلستان بوده است کاهش بیش از چند هفته گذشته همراه با کاهش روزانه coronavirus مرگ و میر.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— چین reimposes برخی از محدودیت های مسافرتی در پایتخت برای مهار شیوع جدید برجسته خواستار هوشیاری به آمریکا و اروپا و آمریکای لاتین در ادامه به بازگشایی شده است.

— آلمان معرفی خود را تماس با ما-ردیابی برنامه اما آن هنوز روشن نیست که چگونه به گرمی از آن خواهد شد در آغوش یک ملت است که به شدت محافظت شخصی خود را داده است.

— دانشمندان در کالج امپریال لندن شروع خواهد شد immunizing نفر در بریتانیا این هفته با آزمون خود را coronavirus شات در حالی که شرکت دارویی سانوفی و دولت فرانسه اعلام کرد بیش از 800 میلیون یورو ($890 میلیون دلار) سرمایه گذاری روز شنبه به عنوان بخشی از سراسر جهان مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن موثر.

— مراقبت های بهداشتی کارگران در حال تسویه حساب با روانی تلفات و مبارزه با ویروس.

— ایالات متحده می گوید نرخ مرگ و 12 برابر بیشتر به صورت ویروس در بیماران مبتلا به بیماری های مزمن و بستری و 6 برابر بیشتر احتمال دارد.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

شهر داکا — بنگلادش روز سه شنبه گزارش داد 53 جدید و میر ناشی از کروناویروس در یک روز بالاترین روزانه تعداد آوردن تلفات به 1,262.

Nasima سلطانه سلامت اداره گفت: 3,862 مردم آزمایش مثبت بالا بردن مجموع caseload به 94,481.

چهره های جدید در آمد در میان تماس ها برای کنترل عفونت های جدید با قفل کردن بسیاری از مناطق در پایتخت داکا و جاهای دیگر. بنگلادش یک ملت از 160 میلیون دلار تنها 61 آزمایشگاه برای آزمایش. کارشناسان می گویند این کشور امکانات بهداشت و درمان شده اند غرق شده است.

___

جاکارتا — اندونزی پیشی گرفته است 40,000 coronavirus موارد اما اجازه خواهد داد که برخی از مدارس برای بازگشایی شده است.

یک سخنگوی ملی COVID-19 وظیفه نیروی Achmad Yurianto گفت: وجود 1,106 جدید COVID-19 نفر در اندونزی در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به 40,400 موارد و 2,231 مرگ و میر.

دولت اجازه خواهد داد که در مدارس “‘منطقه سبز” مناطق برای بازگشایی که شامل حدود 6 درصد از دانش آموزان است. اما آموزش و پرورش و وزیر فرهنگ و ارشاد Nadiem Makarim گفت: 94 درصد از دانش آموزان در اندونزی نمی تواند چهره-به-چهره علمی activitiesl به عنوان آنها در واقع در 429 مناطق در بالا و متوسط از مناطق با خطر. سال تحصیلی جدید برنامه ریزی شده است برای شروع در جولای 13.

___

بوداپست مجارستان — مجارستان مجلس رای به درخواست دولت برای پایان دادن به آن اعلام شرایط اضطراری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز سه شنبه پیشنهاد شده توسط احزاب مخالف و تایید شده در رای 192-0. از آن خواهد شد تا نخست وزیر ویکتور اوربان دولت برای پایان دادن به وضعیت اضطراری در محل پس از ماه مارس که آن را انتظار می رود در اواخر این هفته.

احزاب مخالف همچنین با انتقاد یکی دیگر از لایحه مصوب شنبه که دولت را به حق اعلام “بهداشت عمومی اورژانس” بر توصیه مجارستان پزشکی رئیس اعطای این قدرت های ویژه ای به عمل بدون مجلس تصویب.

ناظر گروه ها گفت: این “اجازه به دولت دوباره حکومت توسط فرمان” برای مدت نامعلوم.

___

تیرانا آلبانی – Albania اشاره کرده است افزایش قابل توجهی از ویروس جدید موارد در هفته گذشته به اوج خود رسید شنبه با 82 بالاترین روزانه رقم از این بیماری همه گیر آغاز شد.

مقامات بهداشت گفت: افزایش عفونت دیده می شد در هر دو کسب و کار خصوصی و نهادهای عمومی با بسیاری از کارکنان.

بسیاری از کافه ها و دیگر کسب و کار شده اند جریمه برای رعایت بهداشت قوانین. مهد کودک بسته شد در تیرانا پایتخت و بسیاری از دفاتر بسته شد. آلبانی به گزارش 37 تایید مرگ و 1,672 موارد است.

___

برلین — دولت آلمان قصد دارد به معرفی یک تعهد است که هر گونه موارد از coronavirus در حیوانات خانگی گزارش به مقامات. آن را می گوید که این حرکت مورد نیاز است برای کمک به تحقیقات به ویروس.

وزیر کشاورزی جولیا Kloeckner گفت: این طرح برای حرکت در نظر گرفته شود توسط مجلس در ماه آینده.

Kloeckner گفت که وجود خواهد داشت هیچ الزامی برای مردم به آزمون حیوانات خانگی خود را به انجام این کار در شرایط خاص – برای مثال اگر یک گربه زندگی در یک خانواده با انسان coronavirus موارد خود را نشان می دهد علائم. او تاکید کرد هیچ مدرکی وجود ندارد که تا آنجا که حیوانات خانگی می تواند انتقال COVID-19 به انسان است.

آلمان حدود 31 میلیون حیوانات خانگی و 83 میلیون نفر است. سر از کشور حیوانات, تحقیقات بیماری های مرکز گفت: وجود تنها شده است یکی از شناخته شده حیوانات مورد وجود دارد تا کنون.

___

لندن — دانشمندان در کالج امپریال لندن شروع خواهد شد immunizing نفر در بریتانیا این هفته با آزمون خود را coronavirus شات شدن آخرین ورود به مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن موثر برای متوقف کردن بیماری همه گیر.

در بیانیه دولت بریتانیا گفت: 300 نفر از افراد سالم خواهد بود واکسینه با دو دوز از COVID-19 واکسن نامزد توسعه یافته در امپریال است که با حمایت از 41 میلیون پوند ($51 میلیون دلار) در بودجه دولت است.

تا کنون واکسن نامزد توسعه یافته توسط امپریال کالج لندن تنها تست شده در حیوانات و در آزمایشگاه که در آن تولید می شود بسیار بالاتر از سطح آنتی بادی نسبت به طور معمول دیده می شود در افراد آلوده.

بسیاری از دانشمندان هشدار داده اند که این بیماری همه گیر ممکن است تنها متوقف شود با یک واکسن موثر است که به طور معمول طول می کشد سال به منظور توسعه.

___

توکیو — ژاپن بانک مرکزی تکرار فدرال رزرو تعهد برای حمایت از بازارهای مالی توسط beefing تا حمایت خود را برای وام دهی شرکت های بزرگ. بانک مرکزی ژاپن به پایان رسید در سیاست خود در جلسه روز سه شنبه بدون تغییر به آن منهای 0.1% نرخ بهره و فوق العاده سهل انگاری پولی.

آن را گسترش “ویژه برنامه” از جمله خرید تجاری کاغذ و اوراق قرضه شرکت های بزرگ و برنامه های اعطای وام به بانک های تجاری از 75 تریلیون ین به 110 تریلیون ین ($690 میلیارد دلار 1.02 تریلیون دلار).

بانک مرکزی ژاپن گفت: اقتصاد “است به احتمال زیاد باقی می ماند در یک شديد وضعیت حال حاضر با توجه به تاثیر COVID-19” هر چند این انتظار فعالیت های اقتصادی به سر به تدریج.

بانک مرکزی رژیم صهیونیستی است. هاروهیکو کورودا به خبرنگاران گفت که برای بهبود جهان سوم بزرگترین اقتصاد می تواند در نیمه دوم سال اگر اثر شیوع بیماری در حال کاهش. او تاکید کرد که بانک مرکزی موافقت هیئت مدیره در نظر گرفتن اقدامات اضافی در صورت نیاز.

کیف (اوکراین) — همسر رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy در بیمارستان بستری شده است با دو طرفه پنومونی پس از آلوده شدن با کروناویروس جدید.

Zelenskiy دفتر در بیانیه ای گفت شنبه که اولنا Zelenska وضعیت پایدار بود و خود رئيس جمهور و این زن و شوهر و فرزندان آزمایش منفی برای این ویروس در روز دوشنبه.

Zelenska گفت: او آزمایش مثبت برای این ویروس در روز جمعه.

اوکراین مقامات آغاز شده و به تدریج سهولت مستند محدودیت در اواخر ماه مه از سرگیری عملیات حمل و نقل عمومی بازگشایی مراکز و سالن های ورزشی. روز دوشنبه مقامات این کشور از سر گرفت پروازهای بین المللی به کشورهای مختلف است.

___

لیون, فرانسه — فرانسه رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دارو ساز شرکت سانوفی در حال بازدید از یک واکسن آزمایشگاه میان در سراسر جهان مسابقه به توسعه یک واکسن جدید کروناویروس.

روز سه شنبه دیدار می آید پس از رقیب شرکت دارویی AstraZeneca آخر این هفته اعلام کرد برای مقابله با عرضه 400 میلیون دوز واکسن به کشورهای اتحادیه اروپا از جمله فرانسه است. این شرکت امیدوار است که آن را آماده و تا پایان سال است.

تلاش AstraZeneca و شرکت سانوفی در میان ده ها تن از واکسن نامزدهای كودكان ونوجوانان در سراسر جهان است. در این مسابقه باعث شده است تا نگرانی هایی است که نهایی واکسن را به ثروتمندترین کشور اول است.

ماه گذشته مدیر عامل شرکت سانوفی Paul Hudson باعث خشم در فرانسه توسط امیدوار کننده به ایالات متحده برای اولین بار دسترسی به شرکت احتمالی واکسن به این دلیل که ایالات متحده تا به حال سرمایه گذاری بیشتر در آن پژوهش است. پس از فشار از سوی شرکت سانوفی عقب نشینی و گفت: این امر می تواند در دسترس در همه کشورها است.

___

هلسینکی — فنلاند می گوید آن را برداشته اورژانس قدرت قانون تصویب شده توسط نمایندگان مجلس در اواسط ماه مارس برای مقابله با کروناویروس بحران است.

نخست وزیر فنلاند Sanna مارین گفت: این اقدام برای پایان دادن به وضعیت اضطراری موثر شنبه گرفته شد به عنوان COVID-19 عفونت رای آهسته در شمال کشور است.

مارین گفت: وجود دارد هیچ دیگر لازم استثنایی برای اندازه گیری عمل بزرگتر اجازه می دهد قدرت برای دولت و فنلاند که در حال حاضر به تدریج بازگشت به شرایط عادی.

او با این حال تاکید کرد که “پایان اضطراری عمل می کنند به این معنا نیست که خطر این بیماری همه گیر است” و خواست فنلاندی ها به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله و توجه به بهداشت.

___

اسلام آباد — مقامات در پاکستان در اقدام به مهر و موم کردن مناطق در معرض خطر این کشور را به 20 بزرگترین شهرستانها پس از افزایش در coronavirus عفونت.

ملی پاکستان فرماندهی و کنترل مرکز می گوید حملات در حال انجام هستند به جریمه و تعطیل بازار و صنایع و مغازه ها که در آن اجتماعی فاصله مقررات بودند که نقض شده است.

آب بندی مناطق در معرض خطر آغاز شد و پس از پاکستان گزارش دادند که یک پرش بزرگ در COVID-19 مرگ و میر و افزایش مداوم در عفونت.

پاکستان قرار دادن آن در کل جمعیت از 220 میلیون نفر تحت مستند از ماه مارس تا ماه گذشته زمانی که نخست وزیر عمران خان دولت سست محدودیت و گفت: لازم بود برای نجات اقتصاد کشور است.

منتقدان می گویند دولت قمار منجر به یک افزایش شدید در عفونت و مرگ و میر.

در روز سه شنبه پاکستان گزارش 111 جدید COVID-19 مرگ و میر. آن را مطرح کلی مرگ و میر از این ویروس به 2,839 میان 148,921 موارد تایید شده.

___

آنکارا — ترکیه ساخته شده است که با پوشیدن ماسک صورت اجباری در پنج استان بعد از یک چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد است.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca توییتی اوایل روز شنبه که با پوشیدن ماسک در حال حاضر اجباری در 42 ترکیه 81 استان.

در باقی مانده استان ساکنان ملزم به پوشیدن ماسک بر حمل و نقل عمومی و در مغازه ها و مراکز, و در حال توصیه به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله شیوه های دیگر.

Koca در توئیتر خود نوشت: “ما نمی توانیم مبارزه در برابر ویروس بدون ماسک.”

ترکیه شاهد یک روند صعودی در روزانه تعدادی از عفونت های پس از دولت مجاز کافه ها و رستوران ها ورزشگاه پارک ها و سواحل و موزه ها به بازگشایی برداشته بین شهری محدودیت های مسافرتی و کاسته stay-at-home سفارشات برای افراد مسن و جوان در آغاز ماه ژوئن است. روزانه تعداد زیادی از عفونت صعود به بالاتر از 1500 در گذشته پنج روز پس از معلق در هوا در حدود 800-900 قبلا.

ژوهانسبورگ — آفریقای coronavirus موارد در حال حاضر بالاتر از یک چهارم میلیون پس از آفریقای جنوبی ثبت شده یک سری از رکورد روزانه-بالا موارد جدید بیش از آخر هفته.

آفریقای جنوبی بیشتر سست آن مستند اقدامات در ژوئن 1, اجازه می دهد الکل فروش کسب و کار بیشتر دهانه های مذهبی و تجمعات محدود به 50 نفر است.

این کشور دارای بیش از یک چهارم از موارد در 54 کشور قاره آفریقا با بیش از 73,000. لازم دیدم در بالاترین پرش در موارد روز یکشنبه با بیش از 4,300.

آفریقای جنوبی در تلاش برای تعادل اقدامات به سرعت گسترش ویروس و از بین بردن اقتصادی از درد مشترک در سراسر آفریقا که در آن سازمان بهداشت جهانی در هفته گذشته گفت: این بیماری همه گیر در حال حاضر “در حال شتاب گرفتن است.”

___

آتن — صدها نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی باید راهپیمایی را از طریق مرکز آتن خواستار استخدام دائم کارگر برای بخش بهداشت و درمان در حالی که یونان پزشکان بیمارستان’ اتحادیه اعلام یک اعتصاب 24 ساعته سه شنبه.

این اتحادیه برای بیمارستان دولتی کارگران نیز اعلام کرد هفت ساعت توقف کار برای سرمایه یونانی و یک اعتصاب 24 ساعته برای بقیه کشور با همان مطالبات است.

یونان و مرکز دولت حق استخدام صدها نفر از کارگران به بیمارستان های دولتی ثابت-مدت قرارداد برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. اتحادیه های کارگری خواستار استخدام دائم و برای تامین بودجه کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی.

دهلی نو — هند ثبت شده یکی دیگر از 10,000-plus coronavirus عفونت به بیماران باتلاق خدمات بهداشتی و درمانی در بزرگترین شهرستانها.

وزارت بهداشت در روز سه شنبه نیز گزارش داد 24 ساعته افزایش 380 مرگ و میر به علت COVID-19 رانندگی و مرگ و میر به 9,900.

این 10,667 جدید, موارد بالا بردن کشور در مجموع به 343,091 چهارم-بالاترین در جهان پس از آمریکا و برزیل و روسیه است. تعداد واقعی مانند جاهای دیگر در جهان در حال فکر به مراتب بالاتر با توجه به تعدادی از دلایل از جمله محدود تست.

ماهاراشترا غربی دولت است که به بمبئی هند مالی و سرگرمی, سرمایه همچنان به بالاترین وزارت امور خارجه درآمد. بمبئی و چنای و پایتخت آن دهلی نو شاهد افزایش عفونت باتلاق خود خدمات بهداشتی و درمانی.

دهلی نو یک نگرانی رو به رشد با دولت فدرال انتقاد خود تماس ردیابی و بیمارستان ظرفیت. سرمایه در حدود 10 ، 000 تخت اختصاص داده شده به COVID-19 بيمار که نیمی از آن در حال حاضر اشغال شده است. هتل ها و استادیوم ورزشی در نظر گرفته شده برای استفاده به عنوان زمینه بيمارستان.

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند است و دیگر از کروناویروس جدید پس از دو پرواز از لندن به دیدن مرگ یک پدر و مادر تست مثبت است.

جدید, موارد, موجب دور از آزمایش برای هر کسی که ممکن است به آنها از جمله پرواز خود را همکار مسافران و خدمه کارکنان در یک هتل و یک عضو خانواده است.

زنان جدا شده و تاخیر در تشییع جنازه پدر و مادر خود را تا زمانی که آنها را بازیافت.

نیوزیلند دارای شمارش 22 مرگ و میر ناشی از COVID-19 و تا سهشنبه هر کس دیگری در میان 1500 نفر شناخته شده آلوده به بهبود بود.

___

مانیل فیلیپین — پزوی فیلیپین مقامات قرار می گیرد مرکزی شهر تحت سخت مستند و حفظ قرنطینه محدودیت در پایتخت برای دو هفته دیگر به عنوان عفونت کروناویروس در ادامه به سنبله برانگیزتر.

رئیس جمهور رودریگو Duterte مورد تایید در یک سخنرانی تلویزیونی جلسه دوشنبه شب با کلید مقامات دولت توصیه برای قفل کردن سبو (شهر نو و حفظ قرنطینه محدودیت در شهر مانیل که در آن بسیاری از نزدیک 26,500 عفونت و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ثبت شده است.

اول اعمال شده در اواسط ماه مارس COVID-19 محدودیت در شهر مانیل شده اند در میان طولانی ترین در جهان است.

“نبرد با COVID نیست بیش از” Duterte گفت. “من نمی تواند به توقف شما را از بیرون رفتن و من نمی توانم گرفتن همه از شما … ما را سرزنش نکنید. فراموش نکنید که ما به شما هشدار داده در مورد عواقب جدی.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>